Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios garbanės!

QUOTE(Cinamonas* @ 2009 03 15, 16:06)
Paskaicius sia temele uzpludo nostalgija unsure.gif  turejau ir as grazias garbaneles bet va eme viena diena ir nebesigarbanojo verysad.gif  Bet net nezinau kodel taip nutiko, nes nuo mazens mano plaukai linke garbanotis. Maniau gal kirpimas kaltas nes pakeiciau kirpeja savo, o gal permaitinu plaukus hmm nezinau.
Nu va ir pasiguodziau


Man plaukai buvo nustoję garbanotis kol buvau nėščia ir kol metus laiko pati maitinau, o po to palaipsniui vėl atsistatė... visiems juokavau, kad harmonų pusiausvyrą atgavau todėl ir sugrįžau į vėžes...
Atsakyti
QUOTE(Almusia @ 2009 03 17, 20:26)
Man plaukai buvo nustoję garbanotis kol buvau nėščia ir kol metus laiko pati maitinau, o po to palaipsniui vėl atsistatė... visiems juokavau, kad harmonų pusiausvyrą atgavau todėl ir sugrįžau į vėžes...

as visada norejau ir svajojau kaip pagimdysiu , ir gal issitiesins, bet su kiekviena diena jie lbeuj man patinka, ziuriu, tai nlb jau laujkiu , kad isstiesintu biggrin.gif
Atsakyti
As tada negimdysiu vaiku, kad neissitiesintu lotuliukas.gif
beje, man po visu naminiu kaukiu, jie kazkaip savaime tiesesni darosi, tokie i bangas metasi, o ne garbanas g.gif tikiuos neliksiu lygiaplauke blink.gif
beje pastebejimas - kai buvau blondine, tai plaukai buvo geresnes bukles, taip nesiurdavo, kaip tapus brunete doh.gif galvoju vel peroksido gal uzsipilt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 03 17, 22:49)
As tada negimdysiu vaiku, kad neissitiesintu  lotuliukas.gif
beje, man po visu naminiu kaukiu, jie kazkaip savaime tiesesni darosi, tokie i bangas metasi, o ne garbanas  g.gif  tikiuos neliksiu lygiaplauke  blink.gif
beje pastebejimas - kai buvau blondine, tai plaukai buvo geresnes bukles, taip nesiurdavo, kaip tapus brunete  doh.gif  galvoju vel peroksido gal uzsipilt  lotuliukas.gif

rimtaij ..? maziau siurdavo, ?
hmm, gal nes tik saknis dazydavai vis , o per visa ilgi ne ,?

nes as kai rudaij dazau , taij kiekviena syki prer visa ilgi, nusiplauna , ir jei saknis tik dayciau jos lb skirtusi. ir dbr skiriasi, nors daze per visa ilgi, bet kur buvo nuauge zymei ruesni nei visas kitas ilgis , jau taijp baijsiai atrodo doh.gif greiciau ateitu dazymo diena smile.gif


Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 03 17, 22:49)
As tada negimdysiu vaiku, kad neissitiesintu  lotuliukas.gif


Na, man ir po dviejų vaikų neišsitiesino... lotuliukas.gif Ramiakas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 03 17, 21:22)
Na, man ir po dviejų vaikų neišsitiesino... lotuliukas.gif  Ramiakas biggrin.gif


Sveikos naujai prisijungusios 4u.gif 4u.gif (laukiam plaukuciu foto...) as irgi dabar gimdymu issigandau... unsure.gif scare.gif nenoriu garbaneliu prarast... verysad.gif (mano mamos pasitiesino, tai vis tik genai...) g.gif
Atsakyti
Mergaitės, visko nespėju perskaityti, tai nepykit, jei pasikartosiu.. blush2.gif Ar kuri nors naudojate Tigi priemones garbanotiems plaukams? Gundausi pirkti, bet prieš tai atsiliepimų iš garbanių norėčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2009 03 18, 09:37)
Mergaitės, visko nespėju perskaityti, tai nepykit, jei pasikartosiu..  blush2.gif Ar kuri nors naudojate Tigi priemones garbanotiems plaukams? Gundausi pirkti, bet prieš tai atsiliepimų iš garbanių norėčiau  4u.gif

as is tigi turejau dumble blond saouna , rekonstukoriu, kazkoki super shine blizgikli , kazka dar lyg nebepamenu, tai niekas nepatiko schmoll.gif is ju. lb jau netiko mano plaukams , po sampuno plaukai siaudiniai tapdavo, ir veldavosi baisiausiai.na bet cia pazeijstiem sausiem lyg buvo skirti. bet nemanau kad garbanotiems kazka lb skirtusi, as pro tigi prabegu net neziuredama i ta puse. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2009 03 18, 09:03)
as is tigi turejau dumble blond saouna , rekonstukoriu, kazkoki super shine blizgikli , kazka dar lyg nebepamenu, tai niekas nepatiko  schmoll.gif is ju. lb jau netiko mano plaukams , po sampuno plaukai siaudiniai tapdavo, ir veldavosi baisiausiai.na bet cia pazeijstiem sausiem lyg buvo skirti. bet nemanau kad garbanotiems kazka lb skirtusi, as pro tigi prabegu net neziuredama i ta puse. smile.gif

Ačiū pačiū tongue.gif Labai gerai, reiškia susilaikysiu ir nepirksiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2009 03 18, 10:27)
Ačiū pačiū  tongue.gif Labai gerai, reiškia susilaikysiu ir nepirksiu  4u.gif

niu kitos merginos nebutinai garbanes , naudoja patinka, bet manau taij perdaujg sintetiniai sampunai, kvapu, ir spalva . tikraij bent as patariu pasizvalgyti po kitu firmu sampunus mirksiukas.gif

is garbaniu vienom patiko aussie (pati lb noreciau, bet tik uzsieny galima gauti ), kitom naturalus weleda , as dbr ties gydomu apsistojus. , kitom neatsimenu, arba nzn kas patinka .smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 0kristut0: 18 kovo 2009 - 11:16
sveikos,o pas mane garbanos labai priklauso nuo vandens,jei kietas nieko gero nelauk,dar nuo sampuno nuo vieno garbanota nuo kt banguota ax.gif aisku garbanonos labiau patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2009 03 18, 10:37)
Mergaitės, visko nespėju perskaityti, tai nepykit, jei pasikartosiu..  blush2.gif Ar kuri nors naudojate Tigi priemones garbanotiems plaukams? Gundausi pirkti, bet prieš tai atsiliepimų iš garbanių norėčiau  4u.gif

O man tie tigi patinka smile.gif ,plaukuciai graziai blizga 4u.gif. Naudoju tuos Dumb Blonde ir S-Factor aliejuka Dream Drops ,tai esu labai patenkinta drinks_cheers.gif
Atsakyti