Įkraunama...
Įkraunama...

KRETINGOS sportuojančios merginos ir moterys

ir man tas pats,ziauriai nemegstu sportuot nors seniau daug sportuodavau-bet atpratau,galvoju reikia nes viena ilgai nebegiosiu-nuolaidziausiu sau smile.gifo su kazkuo butu idomiau smile.gif ax.gif o dviracio ziauriai noreciau bet kur as laikysiu bute lotuliukas.gif ne balkono neturiu lotuliukas.gif
Atsakyti
ir man tas pats,ziauriai nemegstu sportuot nors seniau daug sportuodavau-bet atpratau,galvoju reikia nes viena ilgai nebegiosiu-nuolaidziausiu sau smile.gifo su kazkuo butu idomiau smile.gif ax.gif o dviracio ziauriai noreciau bet kur as laikysiu bute lotuliukas.gif ne balkono neturiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(waijdootia @ 2009 03 11, 05:33)
ir man tas pats,ziauriai nemegstu sportuot nors seniau daug sportuodavau-bet atpratau,galvoju reikia nes viena ilgai nebegiosiu-nuolaidziausiu sau smile.gifo su kazkuo butu idomiau smile.gif ax.gif o dviracio ziauriai noreciau bet kur as laikysiu bute  lotuliukas.gif  ne balkono neturiu lotuliukas.gif


svarbiausia įsivažiuot į ritmą, o vėliau jau pripranti smile.gif bet su kompanija tai padaryti lengviau blush2.gif o kokio sandėliuko neturit ar garažo? smile.gif
Atsakyti
yra garazas uz 2km doh.gif o sandeliuko irgi ne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(waijdootia @ 2009 03 11, 12:24)
yra garazas uz 2km doh.gif  o sandeliuko irgi ne doh.gif


puiki mankšta, iki garažo bėgte, o paskui ant dviračio thumbup.gif
Atsakyti
nu dar nesu tokia drasi kad lakstyciau tais takais kur zmoniu pilna ax.gif o ir dvirati tektu isigyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(waijdootia @ 2009 03 11, 12:54)
nu dar nesu tokia drasi kad lakstyciau tais takais kur zmoniu pilna ax.gif o ir dvirati tektu isigyt  smile.gif


na, taip, ir aš nedrįsčiau blush2.gif bet kažką daryt vis vien reikia rolleyes.gif
Atsakyti
Butinai drinks_cheers.gif bet man tereik rast kompanjone ir as varau iskelta galva thumbup.gif kad ir parke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(waijdootia @ 2009 03 11, 13:45)
Butinai  drinks_cheers.gif  bet man tereik rast kompanjone ir as varau iskelta galva thumbup.gif  kad ir parke smile.gif


aš tai dar laukiu geresnių orų ax.gif o tu kiekvieną dieną nori bėgiot?
Atsakyti
manau kol susirasiu su kuo ir atsils. kasdien nebegiosiu bet butu gerai 3kart i savaite gerai padirbet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(waijdootia @ 2009 03 11, 14:02)
manau kol susirasiu su kuo ir atsils. kasdien nebegiosiu bet butu gerai 3kart i savaite gerai padirbet  smile.gif


tai gal aš tikčiau į kompaniją? rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
Jei tik turi noro 4u.gif susirasom per az thumbup.gif
Atsakyti