Įkraunama...
Įkraunama...

Vilnius: makiažas ir šukuosenos (grožio salonai)

Gal kas galit parekomenduot , kur darytis vestuvini makiaza, nesinori , kad labai primargintu, daugiau naturalaus, baisu, kad sugadins unsure.gif
Gal kas zinot ka nors apie visazistes is Salon+ kirpyklu? g.gif
Atsakyti
galiu pasiulyti puikia visaziste Akvile, ji dirba buvusioje Kamviloje dabar Bovary vadinasi pilaiteje. pati ne karta pas ja dariausii makiaža tikrai labai patenkinta likau.
Atsakyti
as tai irgi dar neapsisprendus kur darytis, galvoju apie figaro g.gif
Atsakyti
As eisu i bomonda ... Pasiule... ax.gif
Atsakyti
O as galiu rekomenduoti Renatulyte, kuri cia prisiregistravusi smile.gif Ji ir mane per mano vestuves grazino, ir mano drauge per jos vestuves. Tikrai likau patenkinta, visi gyre wub.gif Makiazas paslepe visus trukumus, puikiai issilaike thumbup.gif O ir atvaziavo tiesiai i namus, kas tokia diena, manau, yra velniskai patogu, nes nereikia lakstyti is vieno miesto galo i kita, kad padarytu makiaza, po to i kita, kad padarytu sukuosena, ir t.t. doh.gif
Atsakyti
As siulau, kad visos ne tik pasiulom zmogu, bet is kart kontaktus jo salia parasom (privaciu visazisciu pavyzdziui) ax.gif , aisku, jei jis nieko pries blush2.gif . Bus patogu ir daug naudingiau mirksiukas.gif

Del subtiliu ir elegantiskiu sukuosenu asmeniskai galiu parekomenduot Ruta is Salon +. Akropolis
Atsakyti
[quote=PoSiTiVe,2009 03 12, 22:40]
O as galiu rekomenduoti Renatulyte, kuri cia prisiregistravusi smile.gif Ji ir mane per mano vestuves grazino, ir mano drauge per jos vestuves. Tikrai likau patenkinta, visi gyre wub.gif Makiazas paslepe visus trukumus, puikiai issilaike thumbup.gif O ir atvaziavo tiesiai i namus, kas tokia diena, manau, yra velniskai patogu, nes nereikia lakstyti is vieno miesto galo i kita, kad padarytu makiaza, po to i kita, kad padarytu sukuosena, ir t.t. doh.gif
sveikos. vestuvini makiaza dariausi ir as pas Renatulyte smile.gif ir likau lb lb patenkinta. padarytas makiazas be priekaistu, kosmetikos ant veiduko tik tiek, kad pasleptu trukumus, zodziu, makiazas lb naturalus 4u.gif pas Renatulyte as ir prisiauginau blakstienytes, tai vestuviu diena vis tai makiaza gyre, vis kad blakstienos kaip veduokles wink.gif man dar lb svarbu buvo kaip atrodysiu nuotraukose, o ten su padarytu makiazu neturejau jokiu priekaistu thumbup.gif
ir siaip Renatulyte kaip zmogus lb fainas, patars jei kas neaisku smile.gif dar ir db nubegu pas ja pasigrazint smile.gif todel drasiai zygiuosiu vel jei tik prireiks man makiazo, ir nereiks sukt galvos kai jau zinau kaip zmogus darbuojasi smile.gif visoms rekomenduoju ax.gif
Atsakyti
Girdejau neblogu atsiliepimu apie makiaza Gatineau (jei nesuklydau rasydama pavadinima) Tik deja nepamenu vardo visazistes.

Man kadangi aktualiau sukuosena, butu idomu is jau istekejusiu arba siaip kurios dariusios progine sukuosena Vilniuje, kad parekomenduotu ax.gif
Atsakyti
as kolkas uzsirasiau tik sukuosenai i grozio ikaite, cia pasilaiciuose. Dariausi ten kazkada progine sukuosena, visai patiko,ko gero per tuos metus ieskojimu geros kirpejos, priejau isvados kad ten man padare geriausia sukuosena. taigi uzsirasiau pas ta pacia kirpeja. Tikiuosi neapsiriksiu smile.gif Gal kuri ten esate dariusi? smile.gif
Atsakyti
Labas busimos nuotakos 4u.gif ir ne tik 4u.gif man vestuvini makiaza dare kosmetologe Jurate,tikrai viska isklausineja:ko butent nuotaka nori,ir kokia suknele,ir puokste ir pan,kad susidaryti bendra vaizda.cia galite paziureti jos darbelius ir jei patiks rasite kontaktus http://www.grozionam...=...=1323&page=
miestas Vilnius
visoms graziu vestuviu mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas esate girdeja kokiu atsiliepimu apie Natalija Sukaityte is Vilniaus? Ji daro makiaza proginems sventems.
Atsakyti
Sveikos,
šiaip žinau gerą visažistę Danguolę ji anksčiau dirbo TV3 dabar MTV grimuotoja, bet savaitgaliais (ir nebutinai) priima užsakymus šventiniams makiažams. Aš praėjusią vasara 2 kartus ėjau pas ją darytis makiažą ir likau labai patenkinta. Manau ir savo vestuvėms kreipsiuos į ją. Jei kas norės kontaktų į AŽ. smile.gif 4u.gif
Atsakyti