Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita....

Gal kuri esate gerusi gelezies preparatus? Mano skrandis kazkodel nelabai priima g.gif Reti vitaminai man tinka, neseniai geriau pantogara tai irgi ta pati situacija..Kogero teks gerti sirupo pavidalu visus vitaminus.
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2009 07 03, 19:19)
Gal kuri esate gerusi gelezies preparatus? Mano skrandis kazkodel nelabai priima g.gif Reti vitaminai man tinka, neseniai geriau pantogara tai irgi ta pati situacija..Kogero teks gerti sirupo pavidalu visus vitaminus.

esu, tai nieko nejauciau, tik kraujas pagerejo, bet va alergiska vitaminui b, tai istengiu tik marsiecius vaikiskus gerti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Malibu* @ 2009 07 02, 23:39)
o tai kokia diagnoze i nedarbinguma iraso, nes man rasydavo bronchita ar dar ka, nes prie gerl neduoda nedarbingumu, nebent vidinis kraujavimas ar operacija  unsure.gif


Man tai rasydavo letinio gastrito paumejima pirmoj vietoj jei neklystu,yra ten kazkoks kodas pagal tlk populiariai vadinamas "del skrandzio",biuleteniu velniai zino kiek turejau,po tris savaites namie praleisdavau.Daug kas is bendradarbiu irgi daznai del skrandzio nedarbinguma ima,kazkaip be problemu,pasigydo ir vel darbelin.
Papildyta:
QUOTE(Tresor @ 2009 07 03, 19:19)
Gal kuri esate gerusi gelezies preparatus? Mano skrandis kazkodel nelabai priima g.gif Reti vitaminai man tinka, neseniai geriau pantogara tai irgi ta pati situacija..Kogero teks gerti sirupo pavidalu visus vitaminus.


Gelezis turi tokia savybe dirginti skrandi,todel gerti juos reikia iskart po valgio,kol skrandukas pilnas.Ir geriau gerti tokius kurie tirpsta zarnyne,o ne skrandyje,jie tokiose kapsulese buna.As feroglobina geriau,tai visai nieko buvo(jei gerai pavadinima pamenu,puse kapsules zalia,o puse permatoma ir tokie zirniukai matosi blush2.gif ).
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 07 03, 20:26)
Man tai rasydavo letinio gastrito paumejima pirmoj vietoj jei neklystu,yra ten kazkoks kodas pagal tlk populiariai vadinamas "del skrandzio",biuleteniu velniai zino kiek turejau,po tris savaites namie praleisdavau.Daug kas is bendradarbiu irgi daznai del skrandzio nedarbinguma ima,kazkaip be problemu,pasigydo ir vel darbelin.

keista bet nei centro poliklinikoj sake nera galimybiu, nei santariskiu poliklinikoj, nei seskines, nei dabartinej unsure.gif visi gydytojai vieningai tvirtino, kad del skrandzio negali duot nedarbingumo, tai paskutinioji gydytoja israsinedavo kad tipo persalus ar virusa koki pasigavau unsure.gif na bet greiciausiai dabar tik del to ir teeisiu ten, nes jauciuosi labai gerai, valgau viska, tik va pilva papucia ir papykina truputi, o siaip tai sveikas zmogelis, nebent tyrimai parodytu kitaip, bet artimiausiu metu ju nedarysiu dar ax.gif
o jei dar streso neliktu, butu isvis gerai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 07 03, 20:26)
Gelezis turi tokia savybe dirginti skrandi,todel gerti juos reikia iskart po valgio,kol skrandukas pilnas.Ir geriau gerti tokius kurie tirpsta zarnyne,o ne skrandyje,jie tokiose kapsulese buna.As feroglobina geriau,tai visai nieko buvo(jei gerai pavadinima pamenu,puse kapsules zalia,o puse permatoma ir tokie zirniukai matosi blush2.gif ).

Man liepe gerti gelezi bent tris menesius, nes mazakraujyste. Tai nezinau jau skrandis po savaites gelezies nepriima, tai kas bus toliau..O feroglobinas jei neklystu yra sirupo pavidalu ar ir kapsulemis vaistinese atsirado? Reikes vaistineje pasiteirauti.
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2009 07 04, 09:48)
Man liepe gerti gelezi bent tris menesius, nes mazakraujyste. Tai nezinau jau skrandis po savaites gelezies nepriima, tai kas bus toliau..O feroglobinas jei neklystu yra sirupo pavidalu ar ir kapsulemis vaistinese atsirado? Reikes vaistineje pasiteirauti.


O as ir nezinojau,kad jis ir skystas buna(o gal pavadinima blogai pamenu,bet kazkoks fero...) blush2.gif Bet galvoju,jei skysta vaikams duoda,tai gal jis nelabai dirgina? Pamegink,tik nepamirsk kad pavalgius turi buti,kokios koses su sviestu ar ka panasaus.
Tiesa,prie skrandzio ligu labai gerai grikiu kose,tarp kitko,man cia vienu metu buvo grikiu manija uzejus,beveik tik juos ir valgiau,o paskui kazkaip geret reikalai pradejo,nezinau,gal cia tik sutapimas.Apie tai kad grikiai gerai tik veliau suzinojau.
Beje,grikiai dar ir hemoglobina kelia mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*Malibu* @ 2009 07 03, 20:42)
keista bet nei centro poliklinikoj sake nera galimybiu, nei santariskiu poliklinikoj, nei seskines, nei dabartinej  unsure.gif visi gydytojai vieningai tvirtino, kad del skrandzio negali duot nedarbingumo, tai paskutinioji gydytoja israsinedavo kad tipo persalus ar virusa koki pasigavau  unsure.gif  na bet greiciausiai dabar tik del to ir teeisiu ten, nes jauciuosi labai gerai, valgau viska, tik va pilva papucia ir papykina truputi, o siaip tai sveikas zmogelis, nebent tyrimai parodytu kitaip, bet artimiausiu metu ju nedarysiu dar  ax.gif
o jei dar streso neliktu, butu isvis gerai  unsure.gif

Va cia tai idomiai...pirma karta toki dalyka isgirdau,niekad del to jokiu problemu nebuvo g.gif Teisybe pasakius,nelabai isivaizduoju,kaip galima butu dirbti kai skrandzio reikalai paumeja,ypac toki darba kaip mano,ten gelezines sveikatos reikia doh.gif Man viena karta taip bloga buvo,galvojau persalimas,visi pozymiai kaip persalimo buvo,tik temperatura auksciau 35 nekilo doh.gif Darbe aisku medicina dirbti neisleido (as vos ant koju laikiausi),dave siuntima i poliklinika,nuejau,o gydytoja mane apziurejus pasake kad cia man nuo pervargimo,jokio persalimo nera,sako,issimiegosi ir praeis,ir B gr.vitaminu liepe pagert.Taip ir buvo,po triju dienu atsistate temperatura iki normalios ir visi "persalimo" simptomai praejo,po savaites grizau i darba,ir gavau nuo medicinos velniu kad taip mazai namie buvau,tipo reikejo normaliau pasigydyti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 04 liepos 2009 - 19:23
Malibu sužinojau kaip Klaipėdoje Žindžius piloris bakterija tiria...draugė buvo tai pasidomėjau...nieko naujo...tik kraujo tyrimu ...tai vat...
Atsakyti
QUOTE(daliuk @ 2009 07 04, 20:38)
Malibu sužinojau kaip Klaipėdoje Žindžius piloris bakterija tiria...draugė buvo tai pasidomėjau...nieko naujo...tik kraujo tyrimu ...tai vat...

tai ten tik antikuniai, ju gali but daug, o bakterijos seniai nebe doh.gif
Aciu uz rupesteli, buvo smalsu, nes anglijoj minejo dar kazkoki nauja buda, ko pas mus nera, tikejausi sio unsure.gif
Atsakyti
[quote=denaxa,2009 07 04, 20:34]
O as ir nezinojau,kad jis ir skystas buna(o gal pavadinima blogai pamenu,bet kazkoks fero...) blush2.gif Bet galvoju,jei skysta vaikams duoda,tai gal jis nelabai dirgina? Pamegink,tik nepamirsk kad pavalgius turi buti,kokios koses su sviestu ar ka panasaus.
Tiesa,prie skrandzio ligu labai gerai grikiu kose,tarp kitko,man cia vienu metu buvo grikiu manija uzejus,beveik tik juos ir valgiau,o paskui kazkaip geret reikalai pradejo,nezinau,gal cia tik sutapimas.Apie tai kad grikiai gerai tik veliau suzinojau.
Beje,grikiai dar ir hemoglobina kelia mirksiukas.gif


Reikes ir man tuomet prie grikiu pratintis, nes as tai paskutiniu metu bulvine pasidariau smile.gif Nes taip vasara norisi buti sveikai..
Man paskutiniu metu toks keistas stemples virpejimas atsirado. Tiksliai nemokesiu paaiskinti, bet tarytum styga virpetu, toks vibravimas. Gal reiketu jau pasitikrinti skrandi, nes senokai tyriausi g.gif Ar jums taip buna? Dazniausiai jauciu toki jausma pavalgiusi, tai suprantu, kad skrandzio turinys kyla i virsu. Bet dabar ir vel jauciu, o pusryciavau daugiau nei pries tris valandas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tresor: 05 liepos 2009 - 11:13
Na,as jei sociai privalgius arba jei iskart kazko skysto isgerus atsigulu tai jauciu kaip maistas i stemple eina,tada tenka kiek vertikalesne padeti priimti,kad visai nepabegtu,vnz.,kaip mazas vaikas ax.gif
O grikius,nepamirsk,tik "ant vandens" virk,kitaip naudos ypatingos nebus.
beje,as irgi "bulvine",bet kai skrandis pablogeja tai negaliu visai bulviu valgyti,net sriuba be ju verdu,pykina doh.gif Aplamai stengiuosi isiklausyti i organizma ko jis praso,ir jei jau labai kazkokio produkto nesinori,nors jis ir labai naudingas butu-nevalgau.
Atsakyti
Jau sugeriau omeprazolio kursa 3 sav. Db nieko nebegeriu . Bet raugejimas nedingsta. Raugeju oru ir pucia pilva. Ar tai susije? Dujos patenka is zarnyno i skrandi o tada lauk per burna ?
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 07 06, 13:47)
Jau sugeriau omeprazolio kursa 3 sav. Db nieko nebegeriu . Bet raugejimas nedingsta. Raugeju oru ir pucia pilva. Ar tai susije? Dujos patenka is zarnyno i skrandi o tada lauk per burna ?

tai normalu prie gerl, as kazkada tiek raugedavau, kad net oro trukdavo, kas 2 sekundes, greitoji cerukalio i sikna suleisdavo ir kazkiek sumazedavo, jo yra ir zirniukais geriamo, nebrangus, nemalonu pojuti nuimtu 4u.gif
kaip siaip sveikatele, kada kelione tavo?
Atsakyti