Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita....

as juoda geriu tai labai nestipria is vieno pakiuko pasidarau du didelius puodukus ax.gif
reiks ir man melisos pagerti ax.gif
Atsakyti
oho temike kur musu, ax.gif

o kaip su uogomis, vis noriu babandyti kokiu tresniu, skaiciau kad galima, ga kuri jau ragavot ir kaip ax.gif
Atsakyti
Tresnes galiu tik tas labai sviesias kur labai saldzios.Bet siemet as jau valgau braskes (su riebia grietinele,aisku rolleyes.gif ) thumbup.gif Ir galiu salotas,agurkus,siek tiek pomidoru,aisku visa tai maisau su grietine thumbup.gif Negaliu atsivalgyt,kaip zoles norisi,pusantru metu vien tik kosytes ir jogurteliai buvo,nusilpus buvau nerealiai,dabar nors savijauta pagerejo,ir trupuciuka svorio pavyko priaugti thumbup.gif .Stengiuosi kuo daugiau valgyti,kad nebuciau alkana niekad,nes labai bijau kad vel blogai nepasidarytu.Siuo metu negeriu pastoviai jokiu tableciu,tik kiseneje gastali nesiojuosi del viso pikto,vis dar negeriu jokiu sulciu (gal nieko neatsitiktu bet nesinori) ir nevalgau ketcupo ir nieko nieko su actu.
Pasigyriau ir dabar bijau kad vel nenublogetu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 06 30, 16:38)
Tresnes galiu tik tas labai sviesias kur labai saldzios.Bet siemet as jau valgau braskes (su riebia grietinele,aisku rolleyes.gif ) thumbup.gif Ir galiu salotas,agurkus,siek tiek pomidoru,aisku visa tai maisau su grietine thumbup.gif Negaliu atsivalgyt,kaip zoles norisi,pusantru metu vien tik kosytes ir jogurteliai buvo,nusilpus buvau nerealiai,dabar nors savijauta pagerejo,ir trupuciuka svorio pavyko priaugti thumbup.gif .Stengiuosi kuo daugiau valgyti,kad nebuciau alkana niekad,nes labai bijau kad vel blogai nepasidarytu.Siuo metu negeriu pastoviai jokiu tableciu,tik kiseneje gastali nesiojuosi del viso pikto,vis dar negeriu jokiu sulciu (gal nieko neatsitiktu bet nesinori) ir nevalgau ketcupo ir nieko nieko su actu.
Pasigyriau ir dabar bijau kad vel nenublogetu... blush2.gif


kaip saunu tau thumbup.gif as tai be vaistu negaliu, o valgau ir ivairiai, dazniausiai nevalgymas ar tik koses dar blogiau buna doh.gif o va pradejau normaliai tai ir svoris atsistato, galva nebsvaigsta ax.gif bet va uogu dar bijau, tuolabiau kad dar netidele erozija rado doh.gif
Atsakyti
As planavau vasara pasitaupyti ir pasidaryti FGSa su narkoze,nes skrandis netirtas nuo pat ligos pradzios,kad butu tiksliai aisku kas ten kaip,bet vat krize ta nelemta,sumazejo darbo kruvis ir neiseis nieko...o butu gerai zinoti,gal jau ir tvarkoj ten viskas,turiu tokia durna vilti...Idomu,kaip rudeni bus,sako,rudeni ir pavasari tokiu ligu paumejimai buna g.gif
Tiesa,ir juodos duonos dar ne schmoll.gif ,bijau,dar palukesiu su ja ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 30 birželio 2009 - 19:17
QUOTE(denaxa @ 2009 06 30, 19:15)
As planavau vasara pasitaupyti ir pasidaryti FGSa su narkoze,nes skrandis netirtas nuo pat ligos pradzios,kad butu tiksliai aisku kas ten kaip,bet vat krize ta nelemta,sumazejo darbo kruvis ir neiseis nieko...o butu gerai zinoti,gal jau ir tvarkoj ten viskas,turiu tokia durna vilti...Idomu,kaip rudeni bus,sako,rudeni ir pavasari tokiu ligu paumejimai buna g.gif
Tiesa,ir juodos duonos dar ne schmoll.gif ,bijau,dar palukesiu su ja ...


na matai tau skrandis lengviau gydytis ax.gif o kas tai per tyrimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2009 06 30, 21:45)
na matai tau skrandis lengviau gydytis ax.gif o kas tai per tyrimas g.gif


Nu taigi ta zarna nelemta...moksliskai fibrogatroskopija,arba FGS.Man stemple spazmuoja labai,tai to vieno karto kur dare pries pusantru metu jauciu ilgam uzteks,net prisimint nenoriu schmoll.gif
Siaip nera man taip kad visai gerai butu,nesijauciu visiskai sveika,bet taip baisiai kaip anksciau irgi nera,jau vien tai ka reiskia,kad vaistu tiek nereikia gert ir valgyt galiu daug maz normaliai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 07 01, 19:26)
Nu taigi ta zarna nelemta...moksliskai fibrogatroskopija,arba FGS.Man stemple spazmuoja labai,tai to vieno karto kur dare pries pusantru metu jauciu ilgam uzteks,net prisimint nenoriu schmoll.gif
Siaip nera man taip kad visai gerai butu,nesijauciu visiskai sveika,bet taip baisiai kaip anksciau irgi nera,jau vien tai ka reiskia,kad vaistu tiek nereikia gert ir valgyt galiu daug maz normaliai rolleyes.gif


jetaus tai kaip sunkiai tau, man tai normaliai ta procedura ax.gif esu ir baisesniu turejus kaip bronchoskopija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2009 07 02, 11:43)
jetaus tai kaip sunkiai tau, man tai normaliai ta procedura ax.gif esu ir baisesniu turejus kaip bronchoskopija doh.gif


As irgi bronchoskopija turejau,bet kai padare FGSa,tai zinai,jau geriau velniai zino kiek bronchoskopiju (nors ir nemaloni procedura,bet bent jau neskaudejo),nei dar karta ta zarna ryt... doh.gif
Atsakyti
su šitu gerlu su ,,draugauju" 8metai, tiesą pasakius net ir pavargau, o kiek biletenių turėjau tai košmaras verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif

niekaip neišmokstu sveikai gyvent, rūkau, kavos 3-4 puodus išgeriu, turiu ansvorio, taigi dietintis dažnokai tenka, plius darbas stresinis verysad.gif verysad.gif

gerai kad šią temukę atradau, bandysiu ryt paskaitinėt kaip jūs elgiatės
Atsakyti
QUOTE(kastonele @ 2009 07 02, 23:22)
niekaip neišmokstu sveikai gyvent, rūkau, kavos 3-4 puodus išgeriu, turiu ansvorio, taigi dietintis dažnokai tenka, plius darbas stresinis verysad.gif  verysad.gif

gerai kad šią temukę atradau, bandysiu ryt paskaitinėt kaip jūs elgiatės

tokiu atvaju niekad nepasveiksi, negi cigaretes ir kava svarbiau nei tavo sveikata, o gal vaikams maloniau netekti mamos anksti? jis tik atrodo nekaltas, bet toli grazu taip nera. nepyk uz toki grubu issireiskima, bet turetum suprasti, kad didziausias turtas ir dziaugsmas buti sveikai smile.gif
o tai kokia diagnoze i nedarbinguma iraso, nes man rasydavo bronchita ar dar ka, nes prie gerl neduoda nedarbingumu, nebent vidinis kraujavimas ar operacija unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Malibu* @ 2009 07 02, 22:39)
tokiu atvaju niekad nepasveiksi, negi cigaretes ir kava svarbiau nei tavo sveikata, o gal vaikams maloniau netekti mamos anksti? jis tik atrodo nekaltas, bet toli grazu taip nera. nepyk uz toki grubu issireiskima, bet turetum suprasti, kad didziausias turtas ir dziaugsmas buti sveikai  smile.gif
o tai kokia diagnoze i nedarbinguma iraso, nes man rasydavo bronchita ar dar ka, nes prie gerl neduoda nedarbingumu, nebent vidinis kraujavimas ar operacija  unsure.gif



tai dar viena mano bėda, kad neturiu vaikų verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif

rašo diagnozę dėl skrandžio, net nežinau kodėl, bet aš vemiu, man jį skauda žiauriai, turėjau ir zaizdą, bet tada neprireikė biletenio.
Atsakyti