Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves Šiauliuose ir jų apylinkėse

Sveika, Amliva:)

aš iš Joniškio. Apie Plugo brolius gali pasakyt tiek, kad aplinka faina, tikrai gražiai viskas įrengta, bet maistas ten ne koks. Ir pati esu ten valgius, ir nemažai atisliepimų girdėjus nekokių apie jų maistą.. Bet spręsti aišku tau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amliva @ 2006 11 21, 00:09)
Negi niekas neatsilieps? O man taip reikia



plugo broliuose pati buvau vestuvese kaip svecias, aplinka grazi, parkas didelis, tiktai blogai kad tuoletai lauko, buvo prietema o elektra ten neveike, tik sutemus ijunge, o esant prietemai, ten tamsu nors i aki durk, vaikui mano problema buvo su lauko tuoletu, padalkas vis apsidarydavo kelniu, tai ejo uz tuoletu ir viskas. pirtis, o vandens nera, reikia su bliudais is kudros temptis, vandens nera kol as atsikeliau man jau neliko praustis vyras atnese su kibiru i lauko sifona.... maistas visai nieko, kaip ir visur nieko ypatingo bet ir nieko blogo, eilinis..... sokiam faina aisktele yra, fakelus vakare jaunieji uzdege buvo... del miegojimo irgi sudetinga jeigu kas nori miegoti anksciau tai savijauta kad miegi sokiu aiksteleje, garsas didelis kadangi miegi virs sales, bet kadangi mano dukra pavargusi buvo jai tai netrukde, as irgi prisitaikiau...... siaip as likau patenkinta kadangi oras geras buvo ir grazu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(shpika @ 2004 07 06, 21:55)
jau ruosiausi ekojurai rasyt e-meila, bet pamaciau tema, tai pasisakysiu cia  biggrin.gif
sventem mes labai fainoj sodyboj thumbup.gif ta sodyba yra vaziuojant link kurtuvenu pravaziavus parduotuve (po desine puse), reikia dar vaziuoti tiesiai, 2 kilometre po kaire puse yra keliukas ,tai vaziuojant tuo keliuku iskart ir pamatysi dideli nama, va ten ir bus ta vieta. Kordinates: Skaudviliu km. 2km nuo Bubiu, tel: 388622 mob: +37068849875
na, mes tikrai likom labai patenkinti, seimininkes buvo ju, meniu sudarem kartu, galejom rinktis ivairu maista, tik gerimus, saldu stala ir vaisius pirkom patys. po musu veseliu nemazai pazystamu ten svente ir visi liko tikrai labai patenkinti. beje, tada mokejom po 60lt uz zmogu.
fotografa turejom ir labai faina, labai grazios nuotraukos ir filmukas  thumbup.gif  Egidijus:  841527681 mob:868749373 tik kiek mokejom niekaip neatgaminu  doh.gif  berods ar tai 600, ar tai 700lt  g.gif  bet nesu tikra  doh.gif
muzikantai buvo is Akmenes, labai linksim ir saunus vyrukai, o kiek zaidimu, kiek atrakciju visokiu prigalvoje  blink.gif , antra diena ir misiu (vyrioku persirengusiu)  konkursa surenge laugh.gif  laugh.gif  tik va, kordinaciu neberandu, bet jei labai reiks, surast galesiu  biggrin.gif
po baznycios ir zagso vaziavom i burbiskiu dvara, tikrai rekomenduoju, labai grazu, pacios graziausios foto is ten, beto ir padurniuot pilna vietos, salele okupavom ir dukom  thumbup.gif
dry.gif


skambinom pagl tavo duotus kontaktus į tą sodybą, gaila tik kad vietų jau nėra, nors mūsų šventė 2007.07.14 ax.gif
Atsakyti
4u.gif Labutis.Ir as galvojau,ten svesti Impoles kaime,nes prie pat uz penkiu zingsniu mano tetos sodyba,bet gal dar visko gali buti ziuresiuos.Seip labai gerai,kad atsirado toks puslapiukas,nes dabar esam paciam ieskojimu ikarsty,tai viska norim kuo pigiau ir geriau,tikekimes pavyks. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(birdie @ 2006 01 06, 09:05)
Bertike, gal tau ir seimininkes reikes: rasa 861647030. ta moteris turi kavine pakruojyje, bet as manyciau, kad ji ir kitur atvaziuoja. maistas ju tikrai puikus ir kaina nesikandzioja wink.gif


O sakyk, kokia ji kavine turi Pakruojyje? Nes ketinu Pakruojyje daryti vestuves, tai noriu zinoti kokiai ji kaviniai atstovauja ax.gif
Papildyta:
Ka tik skambinau i IMPOLE, tai sake, kad rugpjucio 11-12d. ir 18-19 d. (savaitgaliai) dar laisvi 4u.gif
Atsakyti
SOS!!! padekit, papasakokit kur be minetu vietu (Zarijos, Seduvos maluno, Plugo broliu) dar galima butu svesti vesele. aciu labai is anksto 4u.gif
Atsakyti
sveikutes ir as prisijunksiu prie jusu Siaulieciu.Taip biti faina jei kas daugiau papasakotu kur,kas ir kie kainuoja!Mes liepos menesi ruosiames veselka kelti.bet noretusi kuo pigesnia.Tai gal kas pades?Kur sale galima gera ir nebrangia susirasti ir muzikantu reikia kad butu geri ir nebrangus
Atsakyti

 i 
Rueta, ši tema skirta vestuvių šventimui tinkamų vietų aptarimui. O apie fotografus, tortus, muzikantus ir kitus dalykus yra tam specialiai sukurtos temos. Jose ir ieškok atsakymų. Na, ir dar Planavimo skyrelyje yra Šiaulių nuotakų ir žmonelių tema, kur merginos bendrauja, organizuoja susitikimus ir pan. Nepatingėk panagrinėti viso Vestuvių skyrelio temas ir pamatysi, kad pati daug naudingos informacijos rasi. Nereikia laukti, kol kas nors ją Tau dar kartą atskirai pateiks

Sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(Rueta @ 2007 01 05, 13:15)
sveikutes ir as prisijunksiu prie jusu Siaulieciu.Taip biti faina jei kas daugiau papasakotu kur,kas ir kie kainuoja!Mes liepos menesi ruosiames veselka kelti.bet noretusi kuo pigesnia.Tai gal kas pades?Kur sale galima gera ir nebrangia susirasti ir muzikantu reikia kad butu geri ir nebrangus

Labas. Jei nori daugiau visko suzinoti, tai patariu jungtis prie planavimo skyrelyje esancios siauliu nuotaku temos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dija24: 11 sausio 2007 - 13:54
Matau, kad ir i mano klausima niekas neketina atsakyti... ban.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, nutariau prisijungti prie jusu ir pabendrauti.
Mane neramina viena problemele, gal kas is Siauliu yra vazeve i gamta- prie juros per vestuves? Ar nenuvargina kelione?
Be to gal kas zinote ar esate buve, kokioj romantiskoj vietelej aplink Siaulius?
Esu pasimetusi nezinau kaip puikiau ir isimintiniau viska suplanuoti, lauksiu brangiosios Jusu patarimu! verysad.gif
Atsakyti
Mane irgi domintu grazios vietos prie siauliu, kur butu galima nuvaziuoti pasifotografuoti.
Atsakyti