Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves Šiauliuose ir jų apylinkėse

Mes sventem N.Kasciuskienes sodyboj,Skaudviliu km., Bubiu sen.Siaip viskas gal ir nieko.Beje,kaip ir dauguma jau,manau,fejerverku neleido leist.Neapsaugoti vandens telkiniai,vienam is sveciu nakti teko pabraidyt. Kaina is pradziu buvo sutarta 110lt/zm. bet iskart kai suzinojo,kad ka tik esam grize is uzsienio,pakele 120lt/zm.I ta kaina viskas ieina.
Antra diena pasigedau is pirsliu gautu puodo,samcio ir kitu niekuciu.Matomai seimininke susirinko,nes po sventes sveciu klausinejau,gal kas isidejo,kai kraustemes link namu.Dar pasigedom alkoholio likuciu,(ne likusiu laseliu),o tiesiog prasuktu buteliu.Matomai,antra diena,kai denge stala naujai,kas pradaryta susinese sau ir sudejo sveikus butelius.Nors turejom vieta,kur buvo visas alkoholis padetas ,galejo sudet atgal pradarytus.
Isvaziuojant teko dar susimoket uz ,,sudauzytas,, stiklines ir stikliukus.Nors kiek po visos sventes su sveciais dar perkalbejom,tikrai niekas negirdejo,kad kas duztu ar butu sukiu buve kur.Tikriausiai isgaravo smile.gif Siaip,visi patogumai yra,viskas lyg ir ciki butu,tik va tai ,ka aprasiau,nepatiko man.As nebesvesciau ten,vien del seimininku suktumo,o ne del vietos. Gal tik man vienai taip pasitaike.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amliva: 29 spalio 2007 - 23:55
o gal kas svente audruvio sodyboj? smile.gif kaip man ten grazu bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki,gal kas zinote apie "Kaimo kletis"kavine?Mes ja uzsisakeme vestuvemis,bet nieko apie ja nezinome.Gal kam teko ten pabuvoti ir turi ka pasakyti apie ja/Lauksiu.
Atsakyti
QUOTE(odeta28 @ 2007 11 25, 18:47)
Sveiki,gal kas zinote apie "Kaimo kletis"kavine?Mes ja uzsisakeme vestuvemis,bet nieko apie ja nezinome.Gal kam teko ten pabuvoti ir turi ka pasakyti apie ja/Lauksiu.


Laba smile.gif jau kazkur pasisakiau apie ja.. pries menesi teko vestuvese pamergiauti kaip tik "kaimo kletyje", tai tikrai nenusivyliau. tikiuosi, kad ir tau neteks mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal kas sventen seduvos malune? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kukuruze @ 2007 11 30, 12:40)
o gal kas sventen seduvos malune?  g.gif


tik, kad miegamu vietu ten 20, o siaip pazystama dziauges smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2007 11 06, 03:09)
o gal kas svente audruvio sodyboj? smile.gif kaip man ten grazu bigsmile.gif



as savo vestuves, kurios bus rugpjucio 2 diena, svesiu "AUDRUVIO" sodyboje, kuri yra joniskio rajono ziniunu kaime, man ten ZIAURIAI grazu. bigsmile.gif zmogui nuo 100-iki 150 uz viska, tik alkoholis ir saldumynai atskirai. reikejo is anksto sumoketi uzstata 1000lt, kad tikrai ten svesim, tai va po nauju metu laukiu is ju pasiulymu, sake viska man sius emailu, nes as gyvenu ne lietuvoje, tai del to labai dziaugiosi, nes cia budama galiu organizuoti savo vestuves lietuvoj.
gal kas ten jau svente vestuves ir turi kokiu atsiliepimu, labai butu idomu suzinot blush2.gif
Papildyta:
user posted image


labai laukiu gal kas zino apie audruvio sodyba, mazdaug zinau kaip ten viskas vyksta, bet noriu is kitu jau ten sventusiu estuves patarimu bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Ir man reikia patarimo,labai jau problematiska uzsisakyti sale.Mano vestuves bus Rugpjucio 2d.Tai kas uzsake Audruvyje jau zinau bigsmile.gif bet norejom Pageluvio sodyboj neber laisvu vietu,Plugo Broliuose irgi,tai pasilikome sodyba Briduose.Man idomu kaip ir kas ten? Gal kas sventet ir galit pasakyti?nes siaip as net ne Siauliete,todel kazkaip neramu kai nezinai nieko g.gif is anksto aciu ir linskmu Naujuju metu 4u.gif
Atsakyti
mes pernai sventem MB pusseseres vestuves Pageluvyje labai faina buvo smile.gif
Atsakyti
sweikos visos 4u.gif

mes ir ruosiames vasara tuoktis, tik labai jau sunku apsispresti kur daryti puota? verysad.gif gal kas zinote kokia gera sodyba siauliu rajone? ir gerus muzikantus? buciau labai dekinga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gedrimaite @ 2007 12 06, 12:03)
as savo vestuves, kurios bus rugpjucio 2 diena, svesiu "AUDRUVIO" sodyboje, kuri yra joniskio rajono ziniunu kaime, man ten ZIAURIAI grazu. bigsmile.gif zmogui nuo 100-iki 150 uz viska, tik alkoholis ir saldumynai atskirai. reikejo is anksto sumoketi uzstata 1000lt, kad tikrai ten svesim, tai va po nauju metu laukiu is ju pasiulymu, sake viska man sius emailu, nes as gyvenu ne lietuvoje, tai del to labai dziaugiosi, nes cia budama galiu organizuoti savo vestuves lietuvoj.
gal kas ten jau svente vestuves ir turi kokiu atsiliepimu, labai butu idomu suzinot blush2.gif
Papildyta:
user posted image
labai laukiu gal kas zino apie audruvio sodyba, mazdaug zinau kaip ten viskas vyksta, bet noriu is kitu jau ten sventusiu estuves patarimu bigsmile.gif


sveikute as irgi svesiu savo vestuves audruvyje birzelio men.gal jau gavai pasiulymus as vis dar laukiu. gal tu uzsisakei muzikantus is ju? is kur planuoji vestuves?
Atsakyti
QUOTE(chic @ 2008 01 16, 15:33)
sveikute as irgi svesiu savo vestuves audruvyje birzelio men.gal jau gavai pasiulymus as vis dar laukiu. gal tu uzsisakei muzikantus is ju? is kur planuoji vestuves?



sveikos smile.gif taip ten tikrai grazu, tik neskaniai duoda valgyt,pamastykit dar gerai.jei grazu,bet neskanu ar verta tokius pinigus kist?daug kas yra jau nusivyle...linkiu,kad jums butu issimtis,kad jau butu pasikeitusios vyrejos ir geru vestuviu 4u.gif
Atsakyti