Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves Šiauliuose ir jų apylinkėse

QUOTE(duality @ 2008 01 16, 15:03)
sveikos smile.gif taip ten tikrai grazu, tik neskaniai duoda valgyt,pamastykit dar gerai.jei grazu,bet neskanu ar verta tokius pinigus kist?daug kas yra jau nusivyle...linkiu,kad jums butu issimtis,kad jau butu pasikeitusios vyrejos ir geru vestuviu  4u.gif


na nezinau as kaip tik girdejau kad maista ten labai geras ir kitoks nei kitur.as del to juos ir uzsisakiau. tikiuosi viskas bus ok
Atsakyti
QUOTE(duality @ 2008 01 16, 17:03)
sveikos smile.gif taip ten tikrai grazu, tik neskaniai duoda valgyt,pamastykit dar gerai.jei grazu,bet neskanu ar verta tokius pinigus kist?daug kas yra jau nusivyle...linkiu,kad jums butu issimtis,kad jau butu pasikeitusios vyrejos ir geru vestuviu  4u.gif


o kas konkreciai buvo neskanu? kokio maisto aplamai tikejotes - gal jums iprasti didzkukuliai, vedarai ir balta misraine? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2007 11 28, 15:06)
Laba  smile.gif  jau kazkur pasisakiau apie ja.. pries menesi teko vestuvese pamergiauti kaip tik "kaimo kletyje", tai tikrai nenusivyliau. tikiuosi, kad ir tau neteks  mirksiukas.gif

Aciukas,tikiuosi,kad neteks nusivilti lotuliukas.gif Nors aplinka gal ir nera labai ispudinga,bet man labai patiko viduje,kazkaip jauku buvo.Labai daug sodybu apvaziavom,tai sita labiausiai patiko.
O Briduose tai man tikrai nepatiko schmoll.gif Vien tai,kad ten dvi sales yra ir tuo paciu metu gali buti dvejos vestuves,mes nenorejom schmoll.gif schmoll.gif Neaisku,kai sveciai uzsivaisins,kuo tai gali baigtis.Nors ir aplinka nieko gero,o kainos tai normalios.
Nepykit jei ka,cia tik mano nuomone smile.gif
Atsakyti
Neapsigauk: aplinka nelabai kokia tik is gatves puses. O jei paeisi kiek toliau i kiema, tai irgi grazu: senovines kletys, bala su lelijomis.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2008 01 21, 18:07)
Neapsigauk: aplinka nelabai kokia tik is gatves puses. O jei paeisi kiek toliau i kiema, tai irgi grazu: senovines kletys, bala su lelijomis..  rolleyes.gif

Sveiki,na as irgi visa tai maciau,man patiko,tik va,tas iejimas truputi nekoks smile.gif
Atsakyti
galiu pasakyti tik tiek,ten esame svente isleistuves,jeigu zmogui mes skyreme po 100lt tai turejom vargana kepsniuka super dideleje leksteje trintu bulvyciu ir neaiskios kokybes misrainei,ant stalo buvo tik keletas nudreptu saltu uzkandziu,tai nzn ar uz maista ar uz vieta mokejom,todel ir ispejau jus,kas ir kaip,bet cia tik mano vienos nuomone,vat
Papildyta:
Chic, jei nori skanaus ir kobybisko pas juos maisto,tikraj skirsi ne nuo 100 iki 150lt vienam zmogui,skani ten serniena,fazaniena ir t.t. tik pagalvok ar iperki,as sakau,kad cia tik mano nuomone ir linkiu puikiu vestuviu,to ko visos esat vertos.as pati dar niekaip neissirenku nei datos nei vietos verysad.gif
Atsakyti
na ka bandau kelti sia tema i virsu..

jau apvaziavom 5 sodybas, bet kolkas nieko neradom.. kita savaite vel laukia paieska..

esme tame, kad ieskome sodybos vienkiemyje su erdvia sale.. ir neblogai butu prie kokio nors vandens telkinio.. maximum 50 km nuo Siauliu.. bet nieko kolkas panasaus nemateme...

tai kreipiuos i tas gal kurios issirinko.. ar jau daug aplanke.. gal netycia matet tokia? blush2.gif

kolkas apsilankeme Zirnelyje (maza salyte) nors viskas kitas super..
Zarijoje - sale pakankamai erdvi, bet aplink kiti zmones doh.gif
5 sezono sodyboje - aplinka nelabai, seimininke kaina kelia kas valanda blink.gif ir seimininkiu patiems ieskotis reikia g.gif + visi nuostoliai kompensuojami, kas kitur negalioja.. (na as klausiau apie minimalius nuostolius), o ne rimtus.. tai cia sake visi..
Meskiu dvarkiemis - Zarijos tipo.. maistas skanus kaip ir Zarijoje ar Zirnelyje, bet svencia kelios kompanijos.. unsure.gif
Azuolu slenis - mums per brangu, nors viskas super atitinka musu poreikius..

Miego klinikoje nebuvom del to, kad irgi daug kompaniju svencia.. bet gal ir vertetu nuvykti..
Planuojam i Seduvos maluna nuvykti, pageluvio sila, kur dar siulot? unsure.gif

PS: pas mus zmoniu daug nebus... apie 30.. bet nenoriu kaip kad man siule muzikantai viename aukste, o stalai kitame del erdves trukumo blink.gif arba griuvinet ant stalu is neturejimo kur pasisukti biggrin.gif
Atsakyti
Labas Sejle, aš taip pat ieškau ko nors panašaus. O kaip dėl Sedulos? Neteko būti, bet girdėjau gerus atsiliepimus. Ši vieta mėgstama firmų baliukams, kaži kaip su vestuvėmis? O vieta tikrai nebloga, ir ežeras visai šalia, ir viešbutį turi, ir rastiniai namukai. Manau svečius būtų kur suguldyti. Tik va kaip ten viskas gyvai atrodo nežinau. Apsilankyk ir jei pirma nulėksi ir man papasakok. ax.gif www.sedula.lt čia jų svetainė. Dar žadėjau 5 sezoną aplankyt, bet iš tavo pasakojimų supratau, kad ne kas... šeiminkes puotai patiems reikia susirast g.gif Puikiai žinau ir "Ąžuolų slėnį" savininkai ūkininkai gavę paramą ir labai jau daug įsiskolinę bankams, matyt užpaklėliai svyla ir dėl to tas kainas taip sukėlę.. 10 000 tūkstančių tik už tai, kad jų sodyboje vestuves kelsiu manau tikrai labai brangu, o kur dar maistas, gėrimai ir visa kita... schmoll.gif ir šiaip apie šią sodybą girdėjau ne kokių atsiliepimų dėl aptarnavimo. Įsivaizduokit viena pakankamai žinoma Šiaulių bendrovė sumanė toj sodybėlėj surnegti konferenciją ir ką.. kadangi tik šių metų pavasarį ši sodyba duris pravėrė - tai matyt tik išreklamuoti pasalaugas sugebėjo, bet viskuo pasirūpinti neužteko laiko rolleyes.gif Žodžiu. tik atvykę į vietą sužinojo, kad neturi visos multimedinės įrangos, galiausiai kai visi panoro nusifotografuoti prie ąžuolo - tai išgirdo, kad negalima, nes tai stručių maistas biggrin.gif (sodyboje laikomi stručiai) ta pati kompanija išsinuomojo pirtelę trim valandom, bet jau po dviejų pareiškė, kad tuoj ateis kiti (ne va taip pat sumokėjo pinigėlius) ir paprašė apleisti patalpas. Tai tiek mielos būsimos nuotakos teks apsišarvuotu kantrybe. Sau to paties linkiu, nes norimos sodybos dar neradau. Siūlykit, prašau, jei turit kokių variantų ir kitose apskrityse... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitaite @ 2008 08 17, 20:46)


na kaip tik netycia siandien ir radau ta Sedula.. bet.. tame paciame puslapyje raso, kad jei visa sodyba tai 10 000 kaip ir azuolu slenis.. pvz azuolu slenyje dali sodybos net nenori nuomot, tik visa.. tai sakau, kad ten taip pat nebutu su Sedula.. siaip labai man aki ji patrauke.. to restorano salyte rodos nebloga + nakvyne irgi nebrangi.. gali ir uz 15 is uz 200 suguldyt pagal kisene.. tik kai niekad nebuvus ir negirdejus tai apie maista nieko nezinau.. bet jei sakai ten viskas ok, tai manau teks nuvaziuoti ax.gif

o 5 sezonas siaip viduj super.. bet.. lauke niekas nesutvarkyta.. upes nesimato.. speju dar nemazai paeiti reiktu, bet ten per pievas.. privaziavimas irgi atsiprasau.. na bet sake iki kitu metu isasvaltuos... sakau labiausiai nepatiko, kad emeilu kaina rase 2500 o nuvaziavus 3200 paprase doh.gif sako nu galiu as maista padaryti pati viena.. bet tik nedideliam zmoniu skaiciui.. tai va ax.gif
Atsakyti
Mano viena pažįstama šią vasarą (liepos mėn.) kėlė vestuves Audruvyje, Joniškio r. Ziniūnų km. tik va apie šią vietą sklando įvairiausių nuomonių. Vieni sako, kad šaunu ir maistas skanus, kiti, kad mažos porcojos ir visi lieka alkani. Puikiai žinau šią vietą, ji nebloga, gražiai sutvarkyta, maistas gurmanams - žvėriena ir pan. kainos, kaip tokių patiekalų - įkandamos, vienu metu (mintyse) jau net bandžiau įsivaizduoti savąją puotą, bet kai pamačiau tos mano draugės vestuvių nuotraukas - tai nusiminiau schmoll.gif arba tas fotografas buvo nevykęs, arba kažkas ne taip... pati kiek pasakojo - tai liko labai viskuo patenkinta, visi draugai gyrė, kad buvo skanus maistas ir jo supratau net daug liko nesuvalgyto... Tiesa, ta pati Audruvio šeimininkė patarė nesinuomoti viso restorano, nes vistiek būna ant durų užrašyta: UŽSAKYTA ir paprastai niekas nesiveržia į uždarą vakarą (čia aš apie prašalaičius), tai gal panaši situacija būtų ir kitose vietose.. g.gif kai pgalvoji - tai negi lipsi kitiems ant galvos ir makaluosies tarp vestuvininkų būrio??? Čia gal pavyktų sutaupyti... net nžn. ax.gif
Atsakyti
Mes vestuves švęsime truputį už Kelmės, tokioje sodyboje, jin randasi vienkiemyje mirksiukas.gif Kažkur apie 45km nuo Šiaulių. Telpa apie 40 žmonių. Šeimininkių jie ankščiau neturėjo, bet kiek girdėjau ieškosi ir sudarys sutartis. Bet šiaip turi šeimininkė ką pasiūlyti. Namukas dviejų aukštų, yra pirtis, virtuvė, miegamos vietos smile.gif Eina arba paprasti kambariukai, arba su užuolaidikėmis mirksiukas.gif Namas nesenai pastatytas, todėl viskas kol kas nauja. Šalia baiginėjamas įrengti dar vienas namukas, tenais lyg bus dar miegamų vietų. ax.gif O galutinį verdiktą galėsiu pasakyti po vestuvių, kurios jau greitai. Dar viena sodyba yra užventyje pačiame, tiek kad dabar reikia užsakinėti jau kitais metais, nes labai populiari ir gražu tenais, šeimininkės labai super. Kai aš ieškojau, jau visom datom tenais buvo užimta doh.gif
Atsakyti
O gal galėtum kontaktus brūkštelt tos sodybos už Kelmės? Kaip vadinasi ir kokios kainos? Aš savasias planuoju tik kitą pavasarį. O Užventyje kas per doyba? Gal Užvenčio malūną turi galvoje? Ten teko būvoti, bet tik kaip turistei.. (vyko ekskursija) tai tuo metu malūne vyko vestuvės - tai į salę pravėrus duris tik nosį leido kyštelt, mačiau yra baseinas - nedidukas toks, bet pusė bėdos. Aplinka graži. yra užtvanka, krenta vanduo... yra maža salelė, aplink ją teka upeliukas, gražios nuotraukos turėtų gautis. Visai pamiršus šią vietą buvau g.gif ir kontaktus kažkur buvau pasiėmus.. tik kaži kur padėjau. Reikės pasidomėti kiek kas kainuoja ir kai sužinosiu daugiau ir Jums parašysiu bigsmile.gif
Atsakyti