Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(rozamunda @ 2009 03 26, 08:11)
as kaip tik dziaugiuos juos radus-reiskia zeme gera ir ja gerai pravedina.Tai kaip cia dabar g.gif  unsure.gif

Patarimas: reikia vyro ar kaimyno zvejo-kaip mat isrankios mirksiukas.gif


Nieko tokio, kada jie veisiasi darze, arba gelynuose, bet siemet tie padarai iskilnojo man visa pievele, kalnu kalneliai doh.gif zole pernykscia vos ne zemem visa uzversta unsure.gif atrodo siaubingai verysad.gif
Vistu nenoriu schmoll.gif , bet gal kas zveja paskolinti galit hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 26 kovo 2009 - 10:31
QUOTE(Srove @ 2009 03 26, 10:29)
Nieko tokio, kada jie veisiasi darze, arba gelynuose, bet siemet tie padarai iskilnojo man visa pievele, kalnu kalneliai doh.gif zole pernykscia vos ne zemem visa uzversta unsure.gif atrodo siaubingai verysad.gif
Vistu nenoriu schmoll.gif , bet gal kas zveja paskolinti galit hihihi.gif

vištos - giliai paslėpta prasmė tongue.gif Kelk inkilus, kaip tik parskrenda paukščiai. Pas mus varnėnų jaunikliai drąsiai po kiemą "kirminus" rankiojo mirksiukas.gif
Atsakyti
Per vargus ir kancias, antroj dienoj imageshack pasidave ir sep ne tep ikeliau savo obele doh.gif
Man rodos, kad ji labai reta, bet pabijojau kai buvo laikas genet. Tik viena sakute nukirpau doh.gif Patarkit ka blush2.gif 4u.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(jolaxus @ 2009 03 26, 10:07)
ko gero išprovokuosiu protestų audrą, galėsit mane "drožti", iškęsiu, nedejuosiu flirt.gif
tikrai netaikau niekam asmeniškai, bet išdrįsiu pasakyti, kad man kartais "falšyvai" atrodo tas bandymas įsisprausti į kažkokį knyginį standartą schmoll.gif prasideda svarstymai verpstė/superverpstė, alpinariumas/rokariumas ir pan., o kodėl reikia prie to taip prisirišti unsure.gif  Obelis genim kad jos geriau derėtų, gėlynus formuojam, kiemą tvarkom, kad akį džiugintų, o bandymas prisirišti prie kažkokių kažkieno sugalvotų standartų sakyčiau labai jau valdiškas gaunasi.... Mano nuomone, tie standartai labiau tinkami viešosioms erdvėms, kurias prižiūri tikri profesionalai, o savarankiškai (ką mes čia dauguma ir darom) kurint kažkokį labai standartizuotą stebuklą galima ir nusivažiuoti gerokai... Na nebent tai būtų tikrai gyvenimo tikslas, gilaus domėjimosi sritis ir noras turėti nė kiek nuo feng shui, japonų, Alpių, prancūzų stiliaus nenukrypusį reginį...
atsiduodu jūsų teismui, plakit mano išmislus notworthy.gif

Va va , pritariu visu simtu procentu. O kai zmogus nori japonisko sodo, bet net nezino kas yra pogoda tas nusivaziavimas arciau nei arti
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 03 26, 11:34)
vištos - giliai paslėpta prasmė tongue.gif Kelk inkilus, kaip tik parskrenda paukščiai. Pas mus varnėnų jaunikliai drąsiai po kiemą "kirminus" rankiojo  mirksiukas.gif


Mat kaip bigsmile.gif , aciu 4u.gif ,net mintis tokia nekilo, as ir taip tu rupuziuku negaliu atsikratyti, uzkemsa lietvamzdzius, su visokiais sapais, lizdais, po pastoge megsta sau pereti jie ir be inkilu, bet kenciu, ka darysi, tik MB burba, kad reik vis lipt valyt, tikrai reiks gal inkiliuku pakabinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 03 25, 22:15)
Moterys, kaip isnaikint sliekus didziausius, israusia vos ne kaip kurmiai doh.gif Laisciau su visokiom nesamonem, niekas nepadeda doh.gif

Na sliekai dirvoje yra gėris, bet gal pas tave ne sliekai rausia, o kokie pelėnai ar kurkliai.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2009 03 26, 12:05)
Na sliekai dirvoje yra gėris, bet gal pas tave ne sliekai rausia, o kokie pelėnai ar kurkliai.

blink.gif , o kaip suzinoti blush2.gif , kada jie kazin rausia daugiau, nakti?Nes kazkaip is po nakties vis daugiausia randu g.gif Bet siaip, kaip raviu pakrascius, tai slieku doh.gif na tokiu nemenku jau apstu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 26 kovo 2009 - 11:13
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 03 26, 10:15)
4u.gif  merginos ką man toliau daryti su tais likusiais krokų lapeliais  ax.gif
jie dabar atrodo taip  ax.gif  ar man juos kažkiek laistyti ar jau palikti nudžiūti  g.gif  jie stovi įstiklintam balkone  g.gif
ačiū  4u.gif
user posted image

dar laistyk, bet tik rečiau, jie turi savaime sudžiūti, o nebūti sudžiovinami, dabar iš lapų visos maisto medžiagos keliauja atgal į svogūnėlį ir jei tu dirbtinai sudžiovinsi, svogūnėliai bus silpni, maži ir gali kitą metą nežydįti.
Papildyta:
QUOTE(jolaxus @ 2009 03 26, 09:07)
ko gero išprovokuosiu protestų audrą, galėsit mane "drožti", iškęsiu, nedejuosiu flirt.gif
tikrai netaikau niekam asmeniškai, bet išdrįsiu pasakyti, kad man kartais "falšyvai" atrodo tas bandymas įsisprausti į kažkokį knyginį standartą schmoll.gif prasideda svarstymai verpstė/superverpstė, alpinariumas/rokariumas ir pan., o kodėl reikia prie to taip prisirišti unsure.gif  Obelis genim kad jos geriau derėtų, gėlynus formuojam, kiemą tvarkom, kad akį džiugintų, o bandymas prisirišti prie kažkokių kažkieno sugalvotų standartų sakyčiau labai jau valdiškas gaunasi.... Mano nuomone, tie standartai labiau tinkami viešosioms erdvėms, kurias prižiūri tikri profesionalai, o savarankiškai (ką mes čia dauguma ir darom) kurint kažkokį labai standartizuotą stebuklą galima ir nusivažiuoti gerokai... Na nebent tai būtų tikrai gyvenimo tikslas, gilaus domėjimosi sritis ir noras turėti nė kiek nuo feng shui, japonų, Alpių, prancūzų stiliaus nenukrypusį reginį...
atsiduodu jūsų teismui, plakit mano išmislus notworthy.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Srove @ 2009 03 26, 11:10)
blink.gif , o kaip suzinoti blush2.gif , kada jie kazin rausia daugiau, nakti?Nes kazkaip is po nakties vis daugiausia randu g.gif Bet siaip, kaip raviu pakrascius, tai slieku doh.gif na tokiu nemenku jau apstu.

Tai ko gero pas tave gyvena kažkokie gyviai, kurie maitinasi tais sliekai (derlinga žemė pas tave) bet sliekai tikrai nepajėgūs iškilno vejos. Pabandyk nufotografuoti ir įkelti foto, gal pažinsim kokius požymius.
Atsakyti
Nius pasakykit kas nors ka.....Ar ta mano obelis normaliai auga ar ja reikia sutankint karpant
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 03 26, 08:42)
lotuliukas.gif  gal pasilyginam pas ka daugiau tuju...is patirties mirksiukas.gif


QUOTE(DeeDee @ 2009 03 26, 09:11)
vistiek nesupratai, persodint galima, tačiau kuriuo metų laiku tai yra geriau padaryt ir  mažiausiomis sąnaudomis. Dirvožemių struktūra ne pas visas vienoda ir kritulių kiekis, bei gi laiko turėjimas laistymui. Taigis  mirksiukas.gif


Cia ne kiekio klausimas. DeeDee pakomentavo.
O kad tuju saknys jautrios ilgiau pabuvusios nepasodinus, tai 100 proc.tiesa. su jom reik greit suktis, paskui gausiai liet ir saugot nuo kaciu/sunu myzciojimu. Pas mane tujos auga blogai. Ismeciau pinigus balon.
Atsakyti
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 03 26, 08:23)
Tai toj pačioj knygos ir rašo, kad tos verpstės skirtos žemaūgiams ir pusiaus žemaūgiams. Mano įvardintas genėjimas aprašytas jau rodytame "Augalų pasaulio" serijos 2008m. nr.1 žurnale (taip pat turiu straipsnelį iš senų "Rasų" apie vainikų formas). Jei domina, galiu nufotografuot tekstą.

ačiū 4u.gif tai aš tą verpstę pasirinkau , nes kitas variantas kaip ir netiko , nebent ašinis vainikas iki 3metrų , o tavo pasiūlytas thumbup.gif

QUOTE(jolaxus @ 2009 03 26, 09:07)
ko gero išprovokuosiu protestų audrą, galėsit mane "drožti", iškęsiu, nedejuosiu flirt.gif
tikrai netaikau niekam asmeniškai, bet išdrįsiu pasakyti, kad man kartais "falšyvai" atrodo tas bandymas įsisprausti į kažkokį knyginį standartą schmoll.gif prasideda svarstymai verpstė/superverpstė, alpinariumas/rokariumas ir pan., o kodėl reikia prie to taip prisirišti unsure.gif  Obelis genim kad jos geriau derėtų, gėlynus formuojam, kiemą tvarkom, kad akį džiugintų, o bandymas prisirišti prie kažkokių kažkieno sugalvotų standartų sakyčiau labai jau valdiškas gaunasi.... Mano nuomone, tie standartai labiau tinkami viešosioms erdvėms, kurias prižiūri tikri profesionalai, o savarankiškai (ką mes čia dauguma ir darom) kurint kažkokį labai standartizuotą stebuklą galima ir nusivažiuoti gerokai... Na nebent tai būtų tikrai gyvenimo tikslas, gilaus domėjimosi sritis ir noras turėti nė kiek nuo feng shui, japonų, Alpių, prancūzų stiliaus nenukrypusį reginį...
atsiduodu jūsų teismui, plakit mano išmislus notworthy.gif

bent jau aš nesiruošiu kopijuoti konkrečiai kažkokio stiliaus ir nepasiseks , nes per daug žalia esu lotuliukas.gif , bet tie standartai ir paveiksliukai labai reikalingi , kai nežinai , nei iš kurios pusės pradėt 4u.gif
prieš tai klausinėjau apie vėjo užtvaras ir dabar bent jau bendrą supratimą turiu kaip ten kas vyksta , va dabar ir su genėjimu aiškiau pasidarė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 03 26, 12:28)
Cia ne kiekio klausimas. DeeDee pakomentavo.
O kad tuju saknys jautrios ilgiau pabuvusios nepasodinus, tai 100 proc.tiesa. su jom reik greit suktis, paskui gausiai liet ir saugot nuo kaciu/sunu myzciojimu. Pas mane tujos auga blogai. Ismeciau pinigus balon.



o kodel blogai ? kas joms nutiko ?
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 03 26, 11:27)
Nius pasakykit kas nors ka.....Ar ta mano obelis normaliai auga ar ja reikia sutankint karpant

centrinį kamieną parišk prie kuoliuko, tegul jis auga tiesiai, o viršūnėles prikirp, kad pradėtų šakotis, (dar gali tai padaryti) nes kitaip apačia bus labai plika, o visos šakos viršuje. šiems metams tiek.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Knifofija: 26 kovo 2009 - 11:42