Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(sobieska @ 2009 03 26, 15:53)
Pasiziurek mano parase, rasi palei tvoras tuju eilute, tai ten ir yra mano brangakmeniai - smaragdai.Tikrai jie mano aplinkos netersia biggrin.gif

tavo brangakmenius as jau seniai zinau ax.gif jie jau nepamenu kazkuroj temoj yra nuziureti thumbup.gif bet pas tave jie sodinti taip kad matytusi forma, o as noriu kaip aklina gyvatvore sodinti....tai galvoju gal yra ir kitu rusiu geru tuju. is tiesu tai net nezinau kokias reik sodinti
Atsakyti
Kastonai yra du 4u.gif jie gaunasi namo priekyje ant kampu, na gal aiskiai parasiau, jie ir pakoregavo namo padety sklype..

namo priekis rytine, terasa ir lopinukas palei pamata - siaurine, o antras kastonas ir veja - pietine..

o terasa siaurinej pusej nes uz nugaros , kai stovejau fotografuojant yra lauko zidinys, jis prilipintas prie pirties, o pirtis tik toj vietoj galejo but.. o ta terasa ryte gauna rytines saules, per karscius pavesys, o vakare vel saulute.. na jau yra taip...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aguonaa: 26 kovo 2009 - 15:18
QUOTE(DeeDee @ 2009 03 26, 15:00)
nelabai supratau pasaulio šalių, jei antroj nuotraukoj kaštonas ir sakai, kad ten pietinė pusė, tai lopinėlis šalia namo - rytinė pusė. Šiaurinė bus įėjimas į kiemą. Ar antroj nuotraukoj ne kaštonas?

mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 26 kovo 2009 - 15:15
QUOTE(vida777 @ 2009 03 26, 09:45)

as nezinau, gal tu ir neturi tokiu iluziju, bet aplinka nesusitvarko nei per metus , nei dvejus...

As ir suprantu, ir suvokiu,kad viskas nevyksta taip greitai,kaip noretusi biggrin.gif Siemet butinai norim trinkleles susikloti, o as ir apie zolyte pasvajoju.Bet kai aplink gryni laukai, tai kazin ar verta investuot i grazia zolyte g.gif Juk tuoj prines visokiu seklu ir baigsis grozis manos pievos.
Dar vaikams aikstele noretusi padaryti. Tegul zaidzia kol mazos biggrin.gif
O visa kita bus su laiku smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
turiu klausimėlį: pasėjau prieš 10 dienų šiurpinius gvazdikus (dianthus barbatus) namie.išdygo.bet tokie plonučiai, o stiebiasi labai greitai.stovi šiarinėje pusėje. gal man juos pernešti prie pietų lango,kur šilčiau ir šviesiau,kad jie man neišstiptų g.gif nes tokiu greičiu auga,bet lieka labai plonučiai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 03 26, 10:58)
O kai zmogus nori japonisko sodo, bet net nezino kas yra pogoda tas nusivaziavimas arciau nei arti


O tai cia dabar butina per visa tema apie ta pati. Ar jus visos gimet su patirtim? Manau kiekvienam tai ateina su laiku. O jei kazko nori ir tikslingai sieki, manau greitai gali isisavinti viena ar kt stiliu. Nu ir ka, grazu, man tas Japoniskas stilius ir suzinosiu kas ta pagoda ir visi kt terminai. Bet kaip suprantu ta reiks daryt savarankiskai. Nes cia uzduoti kvaila klausima, tai tas pats kas apsidurninti. Nesu jautri, bet visos labai protingos cia susirinkusios.
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2009 03 26, 11:54)
oho kaip cia profesionaliai uzlenkei  biggrin.gif .
ir as nezinau kas yra "pogoda" (vel eit knygu skaityt   doh.gif  )... google visom man suprantamom kalbom ismeta viena atsakyma - oras  lotuliukas.gif , o japoniskai nemoku...

Va va, gal bereikalo cia visas nejautriom apsaukiau. Nu bet kiek ta mano nuomone galima per anti traukti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovis: 26 kovo 2009 - 15:56
QUOTE(Dovis @ 2009 03 26, 16:55)
O tai cia dabar butina per visa tema apie ta pati. Ar jus visos gimet su patirtim?  Manau kiekvienam tai ateina su laiku. O jei kazko nori ir tikslingai sieki, manau greitai gali isisavinti viena ar kt stiliu. Nu ir ka, grazu, man tas Japoniskas stilius ir suzinosiu kas ta pogoda ir visi kt terminai. Bet  kaip suprantu ta reiks daryt savarankiskai. Nes cia uzduoti kvaila klausima, tai tas pats kas apsidurninti. Nesu jautri, bet visos labai protingos cia susirinkusios.
Papildyta:


Tik nereikia cia nervuotis. As pati be patirties ir mano kiemelis tikrai nepasizymi nei dideliu groziu nei subtilumu (pries kelias dienas buvo idetos nuotraukos ir daug apie tai kalbama), bet jeigu jau viesam forume klausi, tai man rodos kiekvienas turi teise atvirai sakyt ka galvoja ir nereikia tame ieskoti pasityciojimu ar uzgauliojimu. Kaip galvojau taip pasakiau.
Atsakyti
Sorry, bet as taip pasijutau.
Atsakyti
QUOTE(Aguonaa @ 2009 03 26, 14:49)
bandau idet foto to lopinelio... ir ismatavau tiksliai blush2.gif  plotis 1.5 m
user posted image

o as net nesupratau, kad ten terasa - galvoju, kam ta aikstele blush2.gif .
as vel lendu i akis su klausimu is savo karcios patirties, o ne is smalsumo. Ar ten normali zeme tam lopinely? As kai savo sklype duobe po puse dienos su kaltu ir kuju kasiau, tai iskasus 5-ias, nebesinorejo nieko daugiau sodint.
Mano nuomone, nera cia taip viskas blogai, ir tie augaliukai manau gali iseiti is 1,5 m remu ir siek tiek ant terasos uzlipti g.gif , tik auksti netiktu .
Realiausias variantas turbut butu, jei issirinktum tau patinkancius pavesio augalus:
http://www.namuknygo...asaulis-55-0_40
http://www.namuknygo...lis-233-2009_43
http://www.sodospalv...Pavesiu_augalai
http://www.sodai.lie...raipsniai9.html
http://www.rojaussod...8...p=3&id=1201
tada susirinktum informacija apie ju augima ir auginima, nusprestum - nori tu ju ar ne ir, galiausiai - galvotum apie ju tarpusavio derinima 4u.gif .
Arba antras variantas - pirma issirenki vaizda - pilnas internetas, zurnalai gatavu vaizdu ir deriniu, o tada ieskai informacijos apie konkretu augala.

QUOTE(troja3030 @ 2009 03 26, 15:05)
tavo brangakmenius as jau seniai zinau  ax.gif  jie jau nepamenu kazkuroj temoj yra nuziureti  thumbup.gif  bet pas tave jie sodinti taip kad matytusi forma, o as noriu kaip aklina gyvatvore sodinti....tai galvoju gal yra ir kitu rusiu geru tuju. is tiesu tai net nezinau kokias reik sodinti

as jau antra diena renku info apie "Smaragd" (ne sau) - perskaiciau turbut visus straipsnius ir forumus biggrin.gif . Ir nusprendziau, kad is tuju rinkciausi tik jas, jeigu man reiketu.
Bet del vieno klausimo dar aiskumo truksta : kokiu atstumu jas galima butu sodinti nuo tvoros?. Tvora planuojama tinkline, su betoniniu pamatu. Logiskai mastant, jei jos uzauga iki 0,8 - 1,0 m plocio, tai turetu 50 cm nuo pamatelio uztekti g.gif ?
Knifofija, gal tu minciu duotum biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2009 03 26, 17:04)
Sorry, bet as taip pasijutau.

Atsiprasau jeigu uzgavau, bet as tikrai galvoju, kad labai lengva japoniskam sode nusigrybaut. Jie gi turi tiek visokiu keistu daiktu, visokiu drakonu, trinkeliu dedamu ant tako su kazkokiais neaiskiais rasmenim ir visi tie daiktai turi simbiline prasme. Zodziu man asmeniskai japoniskas sodas baisiai sudetingas ir subtilus reikalas. O dar gi reikia sugebet tuos medzius taip augint, kad jie neperaugtu reikiamo dydzio ir islaikytu tam tikra forma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2009 03 26, 17:04)
Sorry, bet as taip pasijutau.

nepasijusk 4u.gif čia gi susirenka visokio plauko "peckelistės" ir diskusijos nuo ramunyčių iki aukštų materijų sukasi. Čia gi forumas, čia kaip bačka, ant kurios užsilipęs kiekvienas šaukia kas kam rūpi tongue.gif Nereikia taip asmeniškai priimti kiekvieno pasisakymo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 26 kovo 2009 - 16:15
QUOTE(Aguonaa @ 2009 03 26, 12:49)
user posted image


šitą foto pamačius pirma mintis buvo - HORTENZIJOS bigsmile.gif

Augalas toks, kad auga bet kur, nebrangus - pas bet kokią bobutę gausi gabaliuką kero (todėl nebus gail išmest, jeigu nepatiks), dekoratyvus ir žiemą, jeigu žiedynų nenukerpi 4u.gif Ta prasme - pigus, paprastas, bet ne prastas sprendimas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 26 kovo 2009 - 16:35