Įkraunama...
Įkraunama...

Kur sutikote savo antrą vyrą?

QUOTE(Chelsea @ 2009 03 04, 18:31)
O as kazkaip net netikiu kad dar kada nors noresiu kazka sutikt.. unsure.gif



mirksiukas.gif O as tai noreciau sutikti kita vyra, bet jau pora meteliu nesiseka mirksiukas.gif
Atsakyti
oi merginos neblūdikit, kodėl netikit kad kažką susirasit, reikia daugiau pasitikėjimo savimi, eikit į klubus, internete galite paieškoti, galbūt nepasiseks iškart, bet žinokit patirtis labai svarbi, žinosit kokių vyrų būna, o ir pačioms bus paprasčiau žinot kokio reik ieškoti, kalbu iš patirties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2009 03 05, 14:12)
oi merginos neblūdikit, kodėl netikit kad kažką susirasit, reikia daugiau pasitikėjimo savimi, eikit į klubus, internete galite paieškoti, galbūt nepasiseks iškart, bet žinokit patirtis labai svarbi, žinosit kokių vyrų būna, o ir pačioms bus paprasčiau žinot kokio reik ieškoti, kalbu iš patirties 4u.gif


Na, bent as tai jau zinau kokiu vyru buna mirksiukas.gif ir tiksliai zinau kokio man reikia smile.gif tik kur ji surasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(tauromama @ 2009 03 05, 18:46)
Na, bent as tai jau zinau kokiu vyru buna  mirksiukas.gif  ir tiksliai zinau kokio man reikia  smile.gif  tik kur ji surasti  g.gif

tai gerai kad žinai, bet reikia tų vyrų ne vieną paturėti, nebūtinai turiu omeny sexą, bet aplamai bendravimą ir t.t. ir žinai jei niekur neisi nieko ir nerasi, pabandyk paieškoti per drauges, užsiregistruok pažinčių forumuose, aišku jų ten būna visokių bet man tai labai smagu paflirutoti su jais, paerzinti juos, nebūtina tuoj pat bėgti į pasimatymus, bet ir nueiti į juos dažnai yra faina, smagu vyrais manipuliuoti.
Reikia gi pagaliau ir jiems vietą po saulę parodyti, o ne tai kad jie vientik mumis naudotųsi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tauromama @ 2009 03 05, 18:46)
Na, bent as tai jau zinau kokiu vyru buna  mirksiukas.gif  ir tiksliai zinau kokio man reikia  smile.gif  tik kur ji surasti  g.gif

tai gerai kad žinai, bet reikia tų vyrų ne vieną paturėti, nebūtinai turiu omeny sexą, bet aplamai bendravimą ir t.t. ir žinai jei niekur neisi nieko ir nerasi, pabandyk paieškoti per drauges, užsiregistruok pažinčių forumuose, aišku jų ten būna visokių bet man tai labai smagu paflirutoti su jais, paerzinti juos, nebūtina tuoj pat bėgti į pasimatymus, bet ir nueiti į juos dažnai yra faina, smagu vyrais manipuliuoti.
Reikia gi pagaliau ir jiems vietą po saulę parodyti, o ne tai kad jie vientik mumis naudotųsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2009 03 06, 12:43)
tai gerai kad žinai, bet reikia tų vyrų ne vieną paturėti, nebūtinai turiu omeny sexą, bet aplamai bendravimą ir t.t. ir žinai jei niekur neisi nieko ir nerasi, pabandyk paieškoti per drauges, užsiregistruok pažinčių forumuose, aišku jų ten būna visokių bet man tai labai smagu paflirutoti su jais, paerzinti juos, nebūtina tuoj pat bėgti į pasimatymus, bet ir nueiti į juos dažnai yra faina, smagu vyrais manipuliuoti.


jaunysteje mirksiukas.gif biggrin.gif laksciau i pasimatymus. O dabar situacija tokia, kad vaikucio neturiu kam palikti, todel ir pasimatymus uzmirsti reikia doh.gif
Atsakyti
Paėmusi popieriaus lapą ir rašiklį skaitau temą atgal... Reikia susikonspektuoti... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(trudeme @ 2009 03 06, 21:03)
Paėmusi popieriaus lapą ir rašiklį skaitau temą atgal... Reikia susikonspektuoti...  mirksiukas.gif



ir ka gi cia konspektuoti g.gif biggrin.gif Straipsni rasysi apie tai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tauromama @ 2009 03 06, 20:06)
ir ka gi cia konspektuoti  g.gif  biggrin.gif  Straipsni rasysi apie tai  mirksiukas.gif

Nea, vietas pasižymėsiu ir trauksiu savo laimės ieškoti. Rašyti nemėgstu. Apie straipsnius apskritai patylėsiu. blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Galbut ne daznas svecias busiu jusu temelej,bet...ir as istverusi skyrybas..sunku po jo trukusi laikotarpi,sutikau labai gera vyra ir istekejau 4u.gif
Kartais norisi pasikalbeti su mamytemis kurios patyre ta pati ar panasiai ka ir as,galbut atsiras netgi mamyte kuri taip pat yra naslaite prie gyvu tevu verysad.gif uh...kaip gaila kad tik dabar radau jus 4u.gif
Atsakyti
Ir as neiznau kiek daznai lankysiuos, bet lyg ir tinku 'pagal kategorija' sitam skyreliui... sveikutes 4u.gif
Atsakyti
Afrodite69 4u.gif ir Madmuazel 4u.gif sveikos prisijungusios i vienisiu ir ieskanciu gretas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tauromama @ 2009 03 10, 01:37)
Afrodite69   4u.gif  ir Madmuazel  4u.gif  sveikos prisijungusios i vienisiu ir ieskanciu gretas  mirksiukas.gif


Aciukas 4u.gif

As ziuriu, cia kaip ir vienu auginanciu gretos... bet na... man labiau tiktu ta dalis apie antraji vyra... blush2.gif

Na trumpai savo situacija nupasakosiu, jums spresti, tinku as cia jums ar ne hihihi.gif

Su pirmuoju kartu isbuvom 9 metus... pries 2 metus issiskyrem, vaikuciu neturejom. Netrukus po to ivyko tarnybinis romanas... ir stai, auginu nuostabu sunuti wub.gif
Taigi su antruoju 'vyru' gyvenam kartu, bet nesusituoke, o ir namie jis retai buna... bet esu laiminga ir i nieka to, ka gavau is savo isrinktojo, neiskeisciau blush2.gif
Atsakyti