Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

aciu visoms uz pagyras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 03 21, 18:29)
19 Lt kasiuluose, bet ko tai irgi nematau pas juos. Gal jau išsipardavė visas. g.gif


http://www.siuvineji...dmc-dezute.html 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little angel: 21 kovo 2009 - 19:08
QUOTE(Little angel @ 2009 03 21, 19:07)


Tai aš jau laukiu siuntinuko, kai užsisakinėjau dar buvo. ax.gif Vakar man išsiuntė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 21 kovo 2009 - 19:09
QUOTE(juba @ 2009 03 21, 14:06)
nors ir labai nedrasu, bet ir as nusprendziau pasirodyti paskutinius savo tris darbelius  blush2.gif



Na ir darbeliai,ir dar nedrasu! thumbup.gif Saunuole!
Atsakyti
o as is Kasiulu uzsisakiau ir 11 d buvau apmokejusi ir iki siol net neissiunte doh.gif

FLORESTINA o kada tu buvai apmokejusi? ax.gif nes jau nebeturiu kantrybes kaip noriu savo katinus issvajotus siuvinet...

siandien buvau GA nusipirkau siulu organaizeri - papkes tokias smile.gif man kazkaip fainiau nei ant plastiko vyniot...o siaip ziuriu internete pigiau pirkti viska nei LT, tad viska paziurejau ir eisiu raustis platybese biggrin.gif
Atsakyti
o kas yra siūlų organaizeris? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 03 21, 20:54)
o kas yra siūlų organaizeris?  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


na cia tokie visokie diaktai, apdedantys siulas normaliai laikyti - as anksciau sumesdavau i dezute ir tiek, o yra specialios dezutes su skyreliais ir rytemis an dkuriu vynioti siula... tik man tiap nelabai patinka, tai radau tokias papkutes is 15 skyreliu kiekviena bei sone turi skyluciu, galima susegti i segtuva - ten i kiekviena papke po 15 siulu kasyciu telpa ax.gif

jau sudeliojau turimas - vos vos uzteko, geria kad is akies tinkama kieki tu papkiu nusipirkau doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2009 03 21, 19:29)
o as is Kasiulu uzsisakiau ir 11 d buvau apmokejusi ir iki siol net neissiunte doh.gif

FLORESTINA o kada tu buvai apmokejusi? ax.gif nes jau nebeturiu kantrybes kaip noriu savo katinus issvajotus siuvinet...




Aš užsisakiau 9, apmokėjau 10 d. Po to man parašė, kad neturi visų reikalingų atspalvių, todėl teko laukti siūlų papildymo. Išsiuntė vakar. 4u.gif

Gali gi parašyti ir paklausti jų kas ir kaip. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 03 21, 21:00)
Aš užsisakiau 9, apmokėjau 10 d. Po to man parašė, kad neturi visų reikalingų atspalvių, todėl teko laukti siūlų papildymo. Išsiuntė vakar. 4u.gif

Gali gi parašyti ir paklausti jų kas ir kaip.  g.gif


tai jau parasiau, nes jie patys tai man nerase, kad neturi siulu ar kazka... as jau greiciau buciau issiruosiusi i GA nei cia tenka laukti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2009 03 20, 23:56)
as  kaip tik parsisiunciau ir dabar siuvineju ant sio lino...visa branguma atperka malonumas wink.gif
ar nebandei ieskoti per uzsienio internetines pardes? kad ir ta pati sewandso.co.uk ar 123stiching.com. gal pas juos kokia akcija butu  g.gif


Dėl Zweigart lino - pritariu. drinks_cheers.gif Sutinku, kad tai brangus linas, bet jei išeina skirti pinigėlių, tikrai verta rolleyes.gif Šiaip kasiuluose gan nemažai spalvų yra, net nebūtina iš užsienio siųstis, na nebent kažkokios labai specifinės spalvytės reikia. Tai jau parsisiuntei, nebesulaukei pačiupinėti per mano ligas, ar ne? blush2.gif Bet tai ir gerai - smagaus siuvinėjimo 4u.gif Aš irgi neseniai atsisiunčiau dar trijų skirtingų spalvų lino, net malonu ant dūšios bigsmile.gif

Čerčikai - oho, kiek darbelių blink.gif Sėkmės 4u.gif

Juba - tik jau nesikuklink 4u.gif Ypač patiko obuoliai, nors ir nesu siuvinėtų "nuotraukų" mėgėja, bet tavo obuoliai labai jau dailiai atrodo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 21 kovo 2009 - 20:55
QUOTE(Pumpurėlis @ 2009 03 21, 21:54)
Dėl Zweigart lino - pritariu. drinks_cheers.gif Sutinku, kad tai brangus linas, bet jei išeina skirti pinigėlių, tikrai verta  rolleyes.gif 

as dabar ant sios medziagytes siuvineju savo Ugnine g.gif tai nesu suzaveta Zweigart lino, kazkokie kryzeliai didoki gaunasi nei ant aidos16 (32ct dydis medzigytes, siuvineju su 2 siuliukais - tai matosi baltumai doh.gif ) man labaiu patiko siuvineti ant aidos nei ant lino unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 21 kovo 2009 - 21:04
QUOTE(zundyte @ 2009 03 21, 19:54)
o kas yra siūlų organaizeris?  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif



QUOTE(ChinChin @ 2009 03 21, 19:58)
na cia tokie visokie diaktai, apdedantys siulas normaliai laikyti - as anksciau sumesdavau i dezute ir tiek, o yra specialios dezutes su skyreliais ir rytemis an dkuriu vynioti siula... tik man tiap nelabai patinka, tai radau tokias papkutes is 15 skyreliu kiekviena bei sone turi skyluciu, galima susegti i segtuva - ten i kiekviena papke po 15 siulu kasyciu telpa ax.gif


ChinChin, manau tu klysti. Siulu organaizeris tai toks kartono gabaliukas su skylutemis (arba specialus plasmasinis su skaiciukais), pzv. I ji suveriami/sukabinami siuvinui reikalingi siulai, kad nereiktu kiekviena karta lysti i dezute ir ieskoti reikalingo siulo ir nesusipainioti jei atkirpti siulai tiesiog guli kruvoje. Ant kartono galima surasyti schemoje naudojama zenkliuka ir siulo numeri, ant plasmasinio uzrasyti negalima, bet galima ant popieriaus su siulu raktu prirasyti numeri is organaizerio. Labai geras daiktas, rekomenduoju.
Tai apie ka tu kalbi irgi priskiriama prie siulu organizavimo, bet pagrindine dezuciu/papkiu paskirtis yra siulu organizuotas laikymas/saugojimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnike: 21 kovo 2009 - 21:38