Įkraunama...
Įkraunama...

DEKUPAŽAS - pagyrų puodas 8

QUOTE(aurelija_ma @ 2009 03 26, 14:45)
niu ir as ateinu pasigirti savo dezutele  tongue.gif
"Crazy"

lotuliukas.gif o man taip ir norisi nuo sono tuos blynukus nukrapstyt, atrodo, kad vos vos laikosi nenukrite. Fain dezike thumbup.gif ...kazin ar cia servetka g.gif nes as tai tokios nemaciau
Atsakyti
Ačiū Jennifer ir Irinei už patarimus dėl metalo ,,puošimo". Bandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 03 26, 19:41)
lotuliukas.gif  o man taip ir norisi nuo sono tuos blynukus nukrapstyt, atrodo, kad vos vos laikosi nenukrite. Fain dezike thumbup.gif ...kazin ar cia servetka g.gif nes as tai tokios nemaciau


Tie blyniukai tai tikrai servetėlė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irine @ 2009 03 26, 01:15)


Labai laistytuvas patiko bigsmile.gif linksmas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 03 26, 19:41)
lotuliukas.gif  o man taip ir norisi nuo sono tuos blynukus nukrapstyt, atrodo, kad vos vos laikosi nenukrite. Fain dezike thumbup.gif ...kazin ar cia servetka g.gif nes as tai tokios nemaciau

cia servetele burbuliuku, tik jau su nukrapstymu tai ziauriai sunkiai eitusi lotuliukas.gif nors pasistengus viska nuo visur galima nukrapstyti rolleyes.gif lotuliukas.gif o priekis tai tikrai ne servetele, spausdinta ten mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. prasau pagelbekite. Susiruosiau pirkti sendinimo efektus ir nezinau kuris geriausias is dvikomponenciu. Gal galite patarti!
Atsakyti
QUOTE(vdr @ 2009 03 26, 20:48)
Sveikos merginos. prasau pagelbekite. Susiruosiau pirkti sendinimo efektus ir nezinau kuris geriausias is dvikomponenciu. Gal galite patarti!


O čia tai neišsemiamas klausimas g.gif Kiekviena atranda savo bigsmile.gif Geriau pasižvalgyk tu po DEKUPAŽO temukę tai gal ir rasi atsakymus į tau rūpimus klausimus smile.gif
Atsakyti
Gabii, kaip tau dėkui kad papasakojai man apie tą skyriuką bazėse, nusipirkau dar dėžučių arbatinių thumbup.gif Daugaiu nieko neturėjo jos šį kartą, tik diiiidelę dėžę, link vasaros man tokios reikės, bet tikrai ne dabar ax.gif
Dėkui tau
ojej, ne ten parašiau, na bet jau neteršiu eterio, kaip sakoma, vis tiek paskaitysi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 26 kovo 2009 - 20:19
Grite, tavo velykiniai kiausinukai labai mieli wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 03 26, 20:18)
Gabii, kaip tau dėkui kad papasakojai man apie tą skyriuką bazėse, nusipirkau dar dėžučių arbatinių  thumbup.gif Daugaiu nieko neturėjo jos šį kartą, tik diiiidelę dėžę, link vasaros man tokios reikės, bet tikrai ne dabar  ax.gif
Dėkui tau
ojej, ne ten parašiau, na bet jau neteršiu eterio, kaip sakoma, vis tiek paskaitysi biggrin.gif

aha tos dezes man irgi patiko...dabar kaip tik paruosta jau klijavimui pas mane:)))eisiu serveteliu zvejot:)...ji siaip skirta kompaktam...bet labai gerai foto susideda...ypac jei yra tokiu kur siaip nezinia is kur....labai super..smile.gif
tik gaila, kad turbut nieko naujo netures greitu laiku, nes pavede juos vokieciai is kuriu jie eme daiktus... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 03 26, 21:15)
aha tos dezes man irgi patiko...dabar kaip tik paruosta jau klijavimui pas mane:)))eisiu serveteliu zvejot:)...ji siaip skirta kompaktam...bet labai gerai foto susideda...ypac jei yra tokiu kur siaip nezinia is kur....labai super..smile.gif
tik gaila, kad turbut nieko naujo netures greitu laiku, nes pavede juos vokieciai is kuriu jie eme daiktus... ax.gif

Tu čia tą už 40lt tamsios spalvos ji ten dažyta, apie tą kalbi??? Šitą darysi??? bigsmile.gif man tai ji tooookia didžiuuulėėė, dar nesiryžtu blush2.gif
Tai jau pasirodyk pasiroduk ką padarysi. Reikės dažniau pavažinėti ten, gal ką užtiksiu gražaus, tai pranešiu mirksiukas.gif
Atsakyti
aha ta pati...bet as kazkada ja pigiau pirkau...megstu apsisandeliuot namie...vietos turbut perdaug:))))
kazkada parodysiu...kai bus laikas, visus darbelius bus galima pamatyti..:)netik mano, bet ir dar vienos mergaites...kartu:)tokio pat stiliaus ir labai dailius:)))

cia tipo reklama:)))))
Atsakyti