Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Meian @ 2009 04 03, 09:48)
Prisiruosiau pagaliau ikelt keleta nesenu kurinuku.  ax.gif
Pradziai gal parodysiu kelis drugelius, gal kam idomu bus pavasariui ateidinejant mirksiukas.gif . Daryti keliems skirtingiems tortams (vieno tokio torto nuotrauka veliau parodysiu, jau kita tiksla turedama  cool.gif )


Meian, aš visiškam šoke user posted image Tortas, lelijos, drugeliai user posted image user posted image user posted image kažkas iš fantastikos srities wub.gif wub.gif wub.gif auksines rankas turi ir ne kitaip thumbup.gif O tavo ne tik vieną tortą noris pamatyti, o visuuuuus iki vieno blush2.gif Nes toooooookių grožių slėpti po 9 užraktais negalima mirksiukas.gif Masės recepto tai labai laukiu blush2.gif blush2.gif blush2.gif
O kas to lelijuoto torto viduje g.gif nes po tuo grožiu, įtariu dar ir skanu yra wub.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 03 balandžio 2009 - 10:39
QUOTE(RiMami @ 2009 04 03, 11:28)
<...> Masės recepto tai labai laukiu blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Aš taip pat blush2.gif
tokių Meian grožių prisižiūrėjau wub.gif nerealu tiesiog thumbup.gif
Atsakyti
Meian, nuostabu... wub.gif
Atsakyti
Meian nu lelijos tai kaip tikros grožis nerealus, reiks ir man eit pabandyt tų papuošimų pasidaryt vis laiko nerandu doh.gif
Atsakyti
MEIN

Sakyk ką nori bet čia tavo TALENTAS lenda,,,kaip gražu
Atsakyti
Meian, labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Meian @ 2009 04 03, 11:11)
Lelijuotas tortas, kuris uzbaige mano eksperimentu sezona su apdengimo masemis  ax.gif Tad ne uz ilgo ir apie ta mase placiau parasysiu.
Aaa, dar nepaminejau -- lapeliai tie zali irgi be formeliu daryti.

Nu sakes, kaip grazu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Meian @ 2009 04 03, 11:11)
Lelijuotas tortas, kuris uzbaige mano eksperimentu sezona su apdengimo masemis  ax.gif Tad ne uz ilgo ir apie ta mase placiau parasysiu.

[


Tobula viskas..... wub.gif
QUOTE(RiMami @ 2009 04 03, 11:28)
O tavo ne tik vieną tortą noris pamatyti, o visuuuuus iki vieno blush2.gif Nes toooooookių grožių slėpti po 9 užraktais negalima mirksiukas.gif Masės recepto tai labai laukiu blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
O kas to lelijuoto torto viduje  g.gif nes po tuo grožiu, įtariu dar ir skanu yra  wub.gif blush2.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Meian, truksta zodziu kaip grazu. Tie drugeliai thumbup.gif , as tokia jiem neabejinga smile.gif
Man sleptis reik su savo tortu puosimais sad.gif
Atsakyti
Kiek matau Meian drugelius darė su formele, ar klystu?

Štai Jums kaip pasidaryt spalvotus drugelius:

Spalvotas drugelis

O dar labai norėjau paklaust, visus tuos grožius, kaip ir dabar Meian įdėjo, dideles lelijas, valgot?

Neseniai iš rusų išverčiau migdolinę mastiką, ten, pagal receptą, nesideda cukraus pudrą, gal galvoju ne taip saldu būtų, nes visos cukrinės masės baisiai saldžio g.gif
Atsakyti
[quote=aistuzele,2009 04 03, 13:44]
Kiek matau Meian drugelius darė su formele, ar klystu?

Štai Jums kaip pasidaryt spalvotus drugelius:

Spalvotas drugelis

Aciu 4u.gif reikes savaitgali pabandyti kas gausis
Atsakyti
[quote=Aguonėlė,2009 04 03, 12:58]
[quote=aistuzele,2009 04 03, 13:44]
Kiek matau Meian drugelius darė su formele, ar klystu?

Štai Jums kaip pasidaryt spalvotus drugelius:

Spalvotas drugelis

Aciu 4u.gif reikes savaitgali pabandyti kas gausis
[/quote]
nėra už ką 4u.gif
Atsakyti