Įkraunama...
Įkraunama...

Žaislas-draugas, be kurio mažius neužmiega

Mano sūneliui nei čiulptuko nei merliuko nereikėjo. Tik maždaug nuo 1m pradėjo su pliušiniu zuikiu miegoti-o dabar neišskiriami draugai visur ir visada biggrin.gif .Tik į lauką nesineša, turi tam tikslui kitokių žaisliukų smile.gif
Atsakyti
Mano vaikio miego zaislai keitesi su amziumi.Iki metu nereikejo absoliuciai nieko.Nupirkau migiuka pliusini-vienodai sviete.Nuo metu atrado visus metus voliota pliusine zirafa.Be jos ne i lova.Paskui i lova dar atkeliavo maziausiai 3 pliusiniai zaislai ir kaip karalaitis jais apsikroves miegojo.Paskui zaislus pakeite dvi masinytes,kietos gumos virsum.Kuri laika be ju nemiegodavo.O va paskutinem savaitem butinas reikalas yra svieciantis migdukas,likes nuo kudikystes laiku.Jis turi grazia spalvota projekcija i lubas,tai paleidziu muzikyte,isjungiu sviesa ir vaikas megaujasi rolleyes.gif
Atsakyti
Mano mergyte "Paslapciu sodo" gerbeja. Isimylejus buvo to multiko veikeja - zydra skudurine lele Igli Pigli be proto. Norejau nupirkt is parduotuves ta zaisla - bet ten apie 20 cm pliusinis zaisliukas su irasytais garsais apie 70 Lt kainavo blink.gif , tai kazkaip pasirode man visai nevertas pinigu jis. Grizusi namo is zydro ranksluoscio pati pasiuvau ta Igli Pigli, beveik dukrytes dydzio. Nuo tos dienos jau gal 3 menesiai miegot eina tik su ta lele biggrin.gif O ir man taip malonu, kai pacios darbas nenuplauke vejais, o ivertino vaikas blush2.gif
Atsakyti
maniske turi numyleta pliusini meskiuka, su juo nesiskyria, nesas i darzeli, su juo miega. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hastalavista @ 2009 10 15, 15:43)
Mano mergyte "Paslapciu sodo" gerbeja. Isimylejus buvo to multiko veikeja - zydra skudurine lele Igli Pigli be proto. Norejau nupirkt is parduotuves ta zaisla - bet ten apie 20 cm pliusinis zaisliukas su irasytais garsais apie 70 Lt  kainavo blink.gif , tai kazkaip pasirode man visai nevertas pinigu jis. Grizusi namo is zydro ranksluoscio pati pasiuvau ta Igli Pigli, beveik dukrytes dydzio. Nuo tos dienos jau gal 3 menesiai miegot eina tik su ta lele  biggrin.gif  O ir man taip malonu, kai pacios darbas nenuplauke vejais, o ivertino vaikas  blush2.gif

Kokia puiki mintis thumbup.gif , mano dukrai, tai Mekas pekas patinka labai, reiks bandyt ir man pagaminti paciai smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes.pas mane du vaikuciai ir abu turi savo mylimukus be kuriu negalim wub.gif berniukas dabar jau penkiu,bet vis dar miega su savo meskiuku sliumpu.o nupirkau ji kai dominykui buvo 1 metukas,kazkur..ir padeklamavau eilerastuka:sliumpu pumpu meskinai,laizo medu dovanai.kas tuos meskinus pagaus,visa medu isragaus.tai va taip meskutis tapo sliumpu ir mes visur su juo,ir i darzeli ,kai pradejom eiti,ir i kiema,ir pas mociute i kaima,niu visur visur..o mazoji musu,turi mika puka.tai yra mike pukuotukas.kazkada per kaledas vieni draugai atveze dideli mike pukuotuka,bet su juo mes nedraugavom,truputi pazaide ir daugiau stovejo ant komodos.o kitais metais irgi per kaledas jau kiti draugai padovanojo maziuka mike pukuotuka.tai sita is kart isimylejo.tik pavadino mika puka.kai paklausiau kodel,sake cia mergaite smile.gif lankom darzeli ir kazkada pamirsom pasiimti,tai vakare daug asareliu buvo verysad.gif o siaip jis kartu su mumis.tai jei jau kur vaziuojam,mamyte kol surenka visus lotuliukas.gif
Atsakyti
maniskei labai padeda uzmigti sviestuvas- migdukas boruzele, kuri sviecia ivairiomis spalvomis, o ant lubu projektuoja zvaigzdyna bigsmile.gif
Atsakyti
žaisliuko mėgstamo neturim su kuriuo vaikas miegotų, bet be merliuko nė žingsnio i lovytę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Barbaryta @ 2010 01 06, 14:43)
žaisliuko mėgstamo neturim su kuriuo vaikas miegotų, bet be merliuko nė žingsnio i lovytę biggrin.gif

Maniske irgi be merliuko neuzmiega thumbup.gif
Atsakyti
Ir maniškė tik su merliuku ir čiupltuku eina miegot, neiškiriami draugai schmoll.gif
Atsakyti
saunuoles mamos,kad sumastet pacios pagamint vaikams zailsiukus-o svarbiausia,kad vaikui tai pats pats paciausias zaisliukas thumbup.gif
o va as neatsimenu jau su kuo miegojo maze iki vieneriu,paskui iki dvieju metu buvo ivairiu pliusiniu ir merliukas,o paskui viskas pasikeite-atrado viena meskiuka,paskui kiski,o dabar-per sias sventes is giminaiciu mano parsivezem didziuli balta ruoni-jis beveik su maniske lygus,ji vos pakelia doh.gif lotuliukas.gif bet uztat,apsikabina visada,uzkloja ir miega kartu biggrin.gif kiti numyleti zailsiukai miega salia,ant zemes padeto ciuzinio,bet taip pat uzklostyti ir pamyleti pries einant miegot buna smile.gif
Atsakyti
Na mano sūnukas iki kalėdų tai miegojo su Mikės draugu tigriuku, toki 30cm turi... o per kalėdas gavo dovanų ta lietuviuka šuniuką, nu tai viskas, neišskiriami draugai smile.gif tik į darželį neleidžiam šuniuko neštis, tai vėl teko prisiminti ir tigriuka thumbup.gif
Atsakyti