Įkraunama...
Įkraunama...

Ar krūtinės jautrumas būtinas nėštumo požymis?

Apklausa: Kada krūtinė tapo jautri pastojus? (184 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
man irgi tai buvo pirmas pozymis. paprastai skaudi pasidarydavo po ovuliacijos ir likus kokiai sav iki menesiniu nurimdavo. o tasyk nebenurimo. praktiskai visa nestuma, ypac pirmus 4 men jautesi.
Atsakyti
As jau pradejau jausti krutine, bet dar pakenciama, tik kai lieciu, tox nelabai malonus jausmas blush2.gif
Atsakyti
as tai negaleciau pasakyti kada tiksliai, bet manau kad po ovuliacijos. Nes dar maitinau ir tai daresi jau nebepakenciama, o net itarimu is karto nekilo del nestuke.gif tik po kokiu geru 5 dienu. Bet po to apsipratau ir viskas gerai. O jautrumas ir gan didelis nesibaigia iki siol
Atsakyti
man bent jau nebuvo jokio jautrumo schmoll.gif
Atsakyti
Visalaik savaite pries mmm pajautredavo, o sikart neskaudejo visai, po turejusiu ivykti mmm praejus nepilnai savaitei pradejo ziauriai jautri tapti, neimanoma paliesti dabar.. nestuke.gif
Atsakyti
Tik praėjus kelioms dienoms po menamų mm rolleyes.gif Iki to laiko jokio jautrumo ar skausmo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(solar beam* @ 2012 01 02, 20:23)
Tik praėjus kelioms dienoms po menamų mm rolleyes.gif Iki to laiko jokio jautrumo ar skausmo schmoll.gif



lygiai tas pats ax.gif
Atsakyti
Kokia 4savaite, jaujauciau, kad kazkas netaip su (.)(.) delto ir testa pasidariau ax.gif
Atsakyti
man iki siolei papukus skauda, bet nebe taip smarkiai, kaip pradzioj rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Larance @ 2011 01 20, 17:09)

Iš pradžių net buvo minčių, kad maitint nebus kuo;>


Na,krutines dydis tikrai neturi itakos maitinimui MP smile.gif 4u.gif
Atsakyti
nuo kokio trecio men pradejau jausti,kad jautresne pasidare rolleyes.gif
Atsakyti
Krutinė jautrenė pasidarė nuo menamos mmm dienos, bet nėra siaubingai jautri, kad neįmanoma prisiliesti būtų ax.gif
Atsakyti