Įkraunama...
Įkraunama...

Ar krūtinės jautrumas būtinas nėštumo požymis?

Apklausa: Kada krūtinė tapo jautri pastojus? (184 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
jei pas mergina krutine tapdawo jautri ir iki nestumo pwz pries PMS ar ju metu, tai pas jas ir nestumo metu ji bus jautri tongue.gif kadangi as neturejau tokiu simptomu tai ir nestumo metu nejuntu biggrin.gif tik kad krutine padidejo jau 1 dydziu doh.gif ir jauciu dar dides o dar tik 18 sawaite biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hegs: 13 sausio 2011 - 18:03
Pas mane ... gal šiek tiek... antram mėnesi, bet tikrai ne iki tiek, kad kažką rengiesi, prisilieti ir skauda.
Iš pradžių net buvo minčių, kad maitint nebus kuo;>
Bet penktam mėnesį krūtinė labai greitai pradėjo didėt, šiek tiek liko jautri.. Bet čia irgi manau, kad labai individualiai:)
Atsakyti
QUOTE(hegs @ 2011 01 13, 18:02)
jei pas mergina krutine tapdawo jautri ir iki nestumo pwz pries PMS ar ju metu, tai pas jas ir nestumo metu ji bus jautri tongue.gif  kadangi as neturejau tokiu simptomu tai ir nestumo metu nejuntu biggrin.gif tik kad krutine padidejo jau 1 dydziu doh.gif  ir jauciu dar dides o dar tik 18 sawaite biggrin.gif

Nebutinai schmoll.gif Gyvenime nera pajautrejusi krutine nei pries, nei per mm, o besilaukiant pirma karta papuliai tokie jautrus buvo, kad nei prisiliest negaledavau doh.gif dabar, besilaukiant antrojo, kol kas visai jokiu pokyciu nejauciu... Gal dar anksti g.gif
Atsakyti
QUOTE(bavtav @ 2011 01 25, 23:30)
Nebutinai schmoll.gif Gyvenime nera pajautrejusi krutine nei pries, nei per mm, o besilaukiant pirma karta papuliai tokie jautrus buvo, kad nei prisiliest negaledavau doh.gif dabar, besilaukiant antrojo, kol kas visai jokiu pokyciu nejauciu... Gal dar anksti g.gif

Manau, kad tai kiekvienam nestumui skirtingai smile.gif jau trecia kart laukiuos ir skirtingai. Pirma karta tik paskutiniais men buvo jautri ir net skausminga. Antra karta, nuo trecio men lasejo priespinis ir neskaudejo. Dabar siaubingai padidejo ir jautri. doh.gif
Atsakyti
As kol kas absoliuciai nejauciu krutines g.gif Nu gal dar per mazas nestumas, nes man kokia 5 savaite blush2.gif
Atsakyti
Man ji nepasakyciau kad jautri, labiau jauciu maudima ir dilgciojima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2011 11 02, 21:08)
As kol kas absoliuciai nejauciu krutines g.gif Nu gal dar per mazas nestumas, nes man kokia 5 savaite blush2.gif

Pataisysiu save, gydytoja sako, kad man 7-8 savaite, bet krutines nejauciu, tik ji trp paaugusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2011 11 03, 12:04)
Pataisysiu save, gydytoja sako, kad man 7-8 savaite, bet krutines nejauciu, tik ji trp paaugusi blush2.gif

Tai ji turbut skaiciuoja nuo paskutiniu mm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2011 11 03, 16:28)
Tai ji turbut skaiciuoja nuo paskutiniu mm  smile.gif

Joa doh.gif Paklaida gaunasi didele, nes realiai turetu buti 5 savaite, o sako 7-8 doh.gif
Atsakyti
man vienas iš pirmųjų požymių prasidėjęs krutinės maudimas. Taip ji pasunkėjo. Būdavo rytų, kai atsikėlus sakydavau- kad ji sprogs, nes toks jausmas, kad ji visa išsipūtus. Tai dabar miegu tik su aptempta maikute. Ir iki šiol dar krutine maudžia..
Atsakyti
QUOTE(Isia @ 2011 11 04, 16:11)
man vienas iš pirmųjų požymių prasidėjęs krutinės maudimas. Taip ji pasunkėjo. Būdavo rytų, kai atsikėlus sakydavau- kad ji sprogs, nes toks jausmas, kad ji visa išsipūtus. Tai dabar miegu tik su aptempta maikute. Ir iki šiol dar krutine maudžia..

Vis dar nejauciu savo krutines doh.gif nors mums jau 7-8 savaites blush2.gif Tik ji auga ax.gif
Atsakyti
nuo pat pirmos pastojimo dienos sureagavo mano krutine smile.gif O jau nieztejo kaip... Jau galvojau gal milteliai kalti, kas cia per alergija.... Kasiausi issijuosus iki pamelynavimo blink.gif Niekada pries jokias mm tokiu dalyku nebudavo... Trecion dienon supratau, ka tai galetu reiksti.. doh.gif 4u.gif
Atsakyti