Įkraunama...
Įkraunama...

Pas kurio tėvus švęsti šventes?

QUOTE(būsimoji @ 2009 11 25, 10:07)
Ilgai draugaujat ir dar ne kartu gyvenat? Įdomiai...  g.gif



Gal tiesiog galmybiu zmones neturi.. Siaip labai nepavydziu tokios situacijos, nors gal jiems taip patinka g.gif
Atsakyti
Kol nevede, sventes svesim atskirai smile.gif manau taip teisingiausia.. o be to yra laiko pagalvoti kokias svenciu tradicijas ateity kursim savoj seimoj.. smagus man toks laukimas blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kroshkyte @ 2009 11 26, 18:21)
Kol nevede, sventes svesim atskirai  smile.gif  manau taip teisingiausia.. o be to yra laiko pagalvoti kokias svenciu tradicijas ateity kursim savoj seimoj.. smagus man toks laukimas blush2.gif  wub.gif


Pas mus lygiai taip pat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(būsimoji @ 2009 11 25, 10:07)
Ilgai draugaujat ir dar ne kartu gyvenat? Įdomiai...  g.gif

Teko kartu gyventi, kai abiem reikėjo į kitą miestą laikinai keltis, tai negi nuomosimės atskirai tongue.gif

O dabar jei gyventumėm kartu aš būčiau išlaikytinė, negaliu sau to leist schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Agne08 @ 2009 11 25, 12:27)
Gal tiesiog galmybiu zmones neturi.. Siaip labai nepavydziu tokios situacijos, nors gal jiems taip patinka g.gif

Galima sakyti, kad galimybių nėra unsure.gif Bet mes daug laiko praleidžiam kartu, tai labai ir neliūdim biggrin.gif Artėja tas laikas, kai gyvensim kartu ir kantriai to laukiam 4u.gif
Atsakyti
Sventes svenciu pas savo tevelius nes su vyro tevais as nebendrauju.,,,,,,
Atsakyti
Mes su MB draugaujam ne taip ir seniai. Jo tėveliai kviečia mane su mano vaikeliu švęsti Kūčias pas juos, kartu su visa jų šeima. Kaip galima atsisakyti tokio pasiūlymo ? Nemanau, kad mano mama dėl to supyks. Aplankysim ją per Kalėdas.
Atsakyti
QUOTE(Diminuendo @ 2009 03 21, 20:23)
Manau, kad ne viena pora susidūrisi su šia situacija: gyvenat kartu, planuojat ateitį kartu ir t.t. bet lyg ir dar nesat šeima, dar tik pora  unsure.gif Artėja Velykos, dauguma turi tradiciją per šią šventę susirinkti su giminėm ir pan. Na jei per Velykas ne, tai per Kūčias tikrai smile.gif Kaip sutariat pas kurio tėvus švęsit? Ar vis tik kol nesat susituokę, kiekvienas būsit su savo tėvais? Kartu visus rinkti kaip ir anksti dar, juk nesusituokę, gal net nesisižadėję  g.gif
Man norėtųsi, kad per tas šventes jis būtų šalia, bet abu vis dar manom, kad reikia būti su savo šeimom  ax.gif  O galiausiai, kaip nuspręsti tą patį pirmą kartą (paskui jau galima vienus metus pas vienus, kitus pas kitus ir pan.) pas kurio tėvus važiuoti, o kuriuos palikti vienus  unsure.gif

Norėčiau išgirsti ir tų, kurios jau tai patyrė, kaip sprendė, bei tų, kurios šiuo metu, kaip ir aš, yra apmąstymų kely  biggrin.gif

Mes iki vestuvių šventėm atskirai, o po vestuvių aplekiam visus.Gaunasi maratonas, bet nelieka nuskriausti nei vieni, nei kiti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Mylia-: 04 gruodžio 2009 - 14:58
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2009 12 02, 18:29)
Sventes svenciu pas savo tevelius nes su vyro tevais as nebendrauju.,,,,,,



oho verysad.gif liudna,kad nebendraujat,bet manau tam yra savu priezasciu 4u.gif


mes tai kucias busim pas mano tevus,o kaledas pas vyro mama,antra kaledu diena susibegsim visi thumbup.gif
Atsakyti
Na mes jau pora metu kartu, bet neisivaizduoju svenciu be jo, tad visuomet kartu bunam.

Per pirmasias Kucias, Kaledas, tai man netycia apendicita isoperavo, tai mano tevai patys atvaziavo i sostine. Tai seip ar taip draugas ramiai pas saviskiu nuvaziavo.
Velykos buvo pas maniskius, gal todel, kad jo seima nelabai svencia, net neprisimenu g.gif

Per antrasias Kucias vaziavom pas maniskius, nes sese negalejo pas juos vaziuot, tai nenorejau vienu palikt. O ir pas draugo tevus brolis su seima buvo. Antra Kaledu diena pas juos nuvaziavom.
Velykas vel pas maniskius smile.gif

Su siom sventem dilema...Nelabai as noriu pas 'anyta' blush2.gif

Man svarbiausia, kad mylimas zmogus salia butu, o visa kita... wub.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ysimylejus: 04 gruodžio 2009 - 17:45
Per Kūčias kiekvienas būnam su savo šeima, per Kalėdas jau kaip išeina - arba jis pas mus, arba aš pas juos. Už tai Nauji metai kartu. wub.gif Šiemet B dirbs per Kūčias ir Kalėdas, tai greičiausiai teks palikti vieną... O ateity kai jau būsim normali šeima sakiau, kad Kūčias visada kartu švęsim pagal visas tradicijas. rolleyes.gif O jei tėveliai norės, atvažiuos į svečius. Arba kaip mes patys sutarsim pas ką važiuoti.
Atsakyti
mudu dazniausiai bandom apibegt abi seimas. Aisku kartais geri norai prasilenkia su galimybem. Tarkim pernai nespejau i MB seimos kucias, tai galima sakyt sutikau su savo seima autostradoj..su policijos pagalba bandem atsikabinusia variklio apsauga pritvirtint biggrin.gif
Atsakyti
idomiai jus cia... mes nesusituokia,,kartu 4m turim vaika... bet kucias svenciam tik 3se, o va per kaledas abieju tevai suvaziuoja
Atsakyti