Įkraunama...
Įkraunama...

Pas kurio tėvus švęsti šventes?

as dziaugiuosi, kad gerai sutariu su uosveis ir pagyvent pas juos yra teke ir vasarom sode kartu pagyvenam thumbup.gif ir pas mano tevus vyras noriai vaziuoja ir visi 6 pabunam thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi MB seima gyvena kitam mieste tai mes darom taip: vienus metus Kucias Svenciam pas jo tevus, kitus pas mano..atitinkamai ir Kaledu diena..tik va gaila su broliu jau Kuciu niekad kartu nebesvenciam nes jis kas antrus pas zmona varo..tai gaunasi, kad mes nesusitinkam, jeigu susitiktume tai kazkuriais metai mano tevai liktu vieni unsure.gif
Atsakyti
Kadangi tarp seneliu namu tik pora km atstumas, tai ispradzius pas vienus, o paskui pas kitus smile.gif ir taip jau eile metu
Atsakyti
Na pas mus nekyla jokių sunkumų dėl švenčių, nes aš lietuvė, o jis rusas. Taigi per lietuviškas šventes važiuojame pas mano tėvus, o per rusiškas - pas jo. Problamos kaip ir nėra bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ieva2 @ 2009 11 20, 14:36)
Jei nesat susituoke, tai kiekvienas su savo tevais. Pasaliniai Kuciu vakara nepageidaujami




Vaje vaje ir suskėlėt
Atsakyti
Daugiausia tai pas mano tėvus, bet šeip dėl to problemų nebūna smile.gif
Atsakyti
mes neesame susituoke. norim, kad nebutu nuoskriaudos nei vieniems tevams. vienus metus kucia valgome pas vienus tevus, kitais metais pas kitus.
Atsakyti
o mes jau ne pirmas kūčias valgom pas mus - abieju tėvai suvažiuoja ir darom sumestinį ir niekas nuskriaustas nelieka
Atsakyti
Mes tai sutarėm - kūčias pas vienus, o kalėdas - pas kitus /bet mes visi vienam mieste, nėr bėdos/. 4u.gif
Atsakyti
Ir kol buvom nesusituokę, ir dabar pirmą Kalėdų dieną švenčiam pas vienus, antrą - pas kitus.
Atsakyti
Kalėdų vieną dieną, pas vienus, kitą pas kitus.. Taip turbūt sąžiningiausia .. smile.gif
Atsakyti
mes jau šeima sukurę,bet labai gražiai susitarėm ,jog vienus metus pas vienų kitus pas kitų, o kol tėvai gyvi nėr čia ko vieniems savo namuose švesti. Čia apie kūčias kalba ėjo, o kalėdos ir velykos buna viena diena ten kita ten.Gerai kad atstumas nedidelis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare109: 11 vasario 2010 - 19:30