Įkraunama...
Įkraunama...

Pas kurio tėvus švęsti šventes?

na cia kiekvienas pagal save. Musu seimose tokios tradicijos
Atsakyti
Kai draugavau su kitais vaikinais,kucias visad svesdavau su savo seima,bet siais metais svesiu su draugu ir jo tevais,kadangi santykiai labai labai ir labai rimti:) ir nenoriu jo vieno palikti... Kalbejau su mama,tai nepriestaravo,tik darkart pasitikslino,ar jau viskas LABAI rimta biggrin.gif
Atsakyti
Kol dar tik draugavome, Kūčias sutikdavome atskirai kiekvienas su savo tėvais. O susituokus pagal bendrą susitarimą, vienus metus Kūčias švenčiam pas jo, kitais metais pas mano tėvus.... O jau per Kalėdas visur lakstom.
Atsakyti
kucias atskirai o kaledas pas draugus 4u.gif
Atsakyti
Nesvarbu ar pries vestuves ar po ju, bet sventes visada svenciam pas abieju tevus. Is pradziu pas vienus, o po keliu valandu vaziuojam pas kitus ax.gif Aisku, kartais nervuoja tas lakstymas, taciau tiek as, tek mano vyras nori pabuti su tevais, tad ir tenka keliauti nuo vieno stalo prie kito 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(D-e-i-s-i @ 2009 12 13, 04:08)
Nesvarbu ar pries vestuves ar po ju, bet sventes visada svenciam pas abieju tevus. Is pradziu pas vienus, o po keliu valandu vaziuojam pas kitus  ax.gif  Aisku, kartais nervuoja tas lakstymas, taciau tiek as, tek mano vyras nori pabuti su tevais, tad ir tenka keliauti nuo vieno stalo prie kito  4u.gif

pas mus irgi tas pats doh.gif oj kaip mane tai nervuoja tas lakstymas doh.gif doh.gif doh.gif net del to
Atsakyti
QUOTE(Bussinkka @ 2009 12 13, 09:15)
pas mus irgi tas pats doh.gif oj kaip mane tai nervuoja tas lakstymas doh.gif  doh.gif  doh.gif  net del to

Jei nervuoja, tai pas savo tėvus nevažiuokit. Tik pas jo.
Atsakyti
Kucias darau savo namuose,kvieciu tevus..kas gali ateina..Kaledos mums lankymo dienos ir galiausiai "nusedimas" pas draugu thumbup.gif
o naujieji tai isvis geras balius kitaip sakant... thumbup.gif
Atsakyti
bet kam lasktyti pas tevus visus po visa lietuva?
jei jau esat seima, tai ir darykites sau kucias...
cia lyg mano tevai mus mazus butu tempiasi i kaima kad kucias su seneliais pavalgytume...o tpoto iskart i kita lietuvos krasta...
na nebent vaiku neturit.
Atsakyti
Ne doh.gif
Atsakyti
Važiuoju, bet tikrai nenoriai. Pernai nusprendėm Kūčių vakarą būt su jais, šiemet - su mano tėvais pas mano senelius.
Šių metų Kūčios - puikios. Pabuvom su šeima, pavalgėm, išsitraukėm šiaudus iš po staltiesės, apžiūrėjom vienas kito šešėlius (pagal Kūčių burtus). Buvo malonu.
Pernai pas jo tėvus viskas baigėsi susipykimu su jo tėvu, rėkimu, skandalu ir užtrenkę duris tylėdami sėdom į mašiną ir grįžom namo.
Skirtingos šventės. Nesuprantu jų. Jie nemoka branginti savo šeimos...
Atsakyti
Pas brangiausiojo mamą labai visuomet malonu nuvažiuoti, šiltas jaukus žmogutis, puikiai sutariame. Bet jau Tėvas... todėl aš ten retai ir lankausi rolleyes.gif
Atsakyti