Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek ilgai sterilizuoti buteliukus ir čiulptukus?

sterilizavau tik naujus nupirktus buteliukus ar ciulptukus. Iki 2 menesiu tik nupildavau verdanciu vandeniu ir viskas. Nematau reikalo tiek sterilizuoti. Nezinau ar tai susije ar ne bet mano teta sterilizavo sunaus daiktus iki beveik dvieju metu tai dabar tik kas nuo grindu ar napravirinta is kart viduriuoja, net kai kuriuos zaislus sterilizuodavo ar su verdanciu vandeniu nupildavo. Juokingai atrodydavo kai 20 minuciu virina buteliukus o istraukus juose didziausias sluoksnis kalkiu kurias valydavo su bendru virtuviniu ranksluosciuo, lyg ten tas ranksluostis sterilus doh.gif
Atsakyti
sterilizuoju vieną kartą dienoj.kai iš vakare pavalgo mišinio,išplaunu butelį su vandeniu,nuo ryto paiimu kitą švarų sterilų,pavalgo mišinį ir tada išsterilizuoju mikrobangėj.kai nebegers mišinio,arbatą iš puoduko tada manau ir nebevargsiu.
Atsakyti
as tai uzpilu verdanciu vandeniu ir 5 minutes palaikau
Atsakyti
Buteliukus ir ciulptukus uzpilu verdanciu vandeniu, dar kartais praplaunu su Neutral firmos priemone.
Atsakyti
mes užaugom be sterilizatoriaus. Naujus buteliukus ir čiulptukus nuplaudavau verdančiu vandeniu, o kiekvieną dieną plauni paprastai karštu vandeniu. ax.gif
Atsakyti
mes taip pat nenaudojome sterilizatoriu jokiu. Tik vandenuka is arbatinuko
Atsakyti
QUOTE(sima341 @ 2009 07 12, 14:01)
sterilizavau tik naujus nupirktus buteliukus ar ciulptukus. Iki 2 menesiu tik nupildavau verdanciu vandeniu ir viskas. Nematau reikalo tiek sterilizuoti. Nezinau ar tai susije ar ne bet mano teta sterilizavo sunaus daiktus iki beveik dvieju metu tai dabar tik kas nuo grindu ar napravirinta is kart viduriuoja, net kai kuriuos zaislus sterilizuodavo ar su verdanciu vandeniu nupildavo. Juokingai atrodydavo kai 20 minuciu virina buteliukus o istraukus juose didziausias sluoksnis kalkiu kurias valydavo su bendru virtuviniu ranksluosciuo, lyg ten tas ranksluostis sterilus doh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Kartą per dieną verdančiu vandeniu užpilu buteliuką, čiulptukus. Palaikau šiek tiek ir viskas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2010 04 09, 11:03)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Kartą per dieną verdančiu vandeniu užpilu buteliuką, čiulptukus. Palaikau šiek tiek ir viskas  ax.gif

Aš tai pirmus du mėnesius tvarkingai po kiekvieno maitinimo sterilizuodavau, o paskui į dieną vieną kartą, vėliau užtenka tik kartą į savaitę. biggrin.gif
Atsakyti
Du vaikus uzauginau be jokiu sterilizaciju,naujus buteliukus su ciulptukais perpildavau verdanciu vandeniu ir viskas,po maitinimo svariai isplaudavau ir viskas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo godukxas: 22 rugpjūčio 2010 - 17:04
porą kartų į savaitę imetu į puodą su verdančiu vandeniu, porai minučių, o šiaip tai karštu vandeniu išplaunu.
Atsakyti
Aš turbūt pasirodysiu baisi mama, bet niekada rimtai nesterilizuodavau savo mergaitės buteliukų ir čiulptukų. Nebent kelis kartus per savaitę perplaudavau verdančiu vandeniu, bet mano mažytė niekada neturėjo problemų dėl sveikatos...
Atsakyti
QUOTE(rara @ 2010 08 30, 19:26)
Aš turbūt pasirodysiu baisi mama, bet niekada rimtai nesterilizuodavau savo mergaitės buteliukų ir čiulptukų. Nebent kelis kartus per savaitę perplaudavau verdančiu vandeniu, bet mano mažytė niekada neturėjo problemų dėl sveikatos...


tada as irgi prie tu baisesniu lotuliukas.gif isplaudavau buteliuka ,perliedavau verdanciu vandeniu ir viskas , o nuo kokiu 4 men. tik isplaudavau ir tiek rolleyes.gif beje, irgi nei suviduriavo vaikas nei ka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eiksau: 09 rugsėjo 2010 - 13:14