Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek ilgai sterilizuoti buteliukus ir čiulptukus?

niekad nesterilizavau, anksciau dar virindavau, paskui nebe, kai berniukas gimė ligoninėj turėjau nauja čiulptuka, paprašiau sterilizuot, seselės sakė nereikia, užtenka po kranu nuplaut, tai taip ir padariau ir nieko neatsitiko
Atsakyti
Ir aš naudoju garinį sterilizatorių, labai patogu.O iki kada viską sterilizuosiu, net nežinau. g.gif
Atsakyti
Sterilumo ir sintetikos amzius. Jau senokai yra irodyta, kad kuo sterilesne ir svaresne aplinka, tuo labiau serga ir vaikai. Nenoriu pasakyti, kad reikia gyventi kaip tvarte ir nesitvarkyti. Tik patariu labai neuzsiciklinti ant tokiu klausimu. O maziukui maitinamam mamos pienuku, juk stiprus imunintetas vystosi.
Atsakyti
As taip pat niekad nesterilizavau, laikas nuo laiko su soda praplaudavau ir viskas smile.gif
Atsakyti
kadangi maitinau ilgai savo pienu sios problemos neturejau, o kai pradejau primaitint ir duoti gerti is buteliuku papildoma skysti parasciausiai su karstu virtu vandenuku praskalaudavau indus visus..
Atsakyti
Maitinau iki metu pati, todel jokiu buteliuku nuo pat gimimo neturejau, o veliau tik plaudavau karstesniu vandeniu, ir tiek, niekada nesterilizavau schmoll.gif
Atsakyti
Turejom isigije elektrini sterilizatoriu, naudojau pastoviai bet nuo 6 men kai primaitinu atsisakem sterilizatoriaus..
Atsakyti
As sterilizavau iki 9men. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(balcia @ 2011 11 12, 18:23)
niekad nesterilizavau, anksciau dar virindavau, paskui nebe, kai berniukas gimė ligoninėj turėjau nauja čiulptuka, paprašiau sterilizuot, seselės sakė nereikia, užtenka po kranu nuplaut, tai taip ir padariau ir nieko neatsitiko


Nei dukrai sterilizavau buteliukų, nei sūnui čiulptukų. Vienai jau 8 metai, kitam tuoj 2m.
Atsakyti
Buau girdejusi , kad iki metu reikia strilizuoti. Mes dabar 6men , o dar vis sterilizuoju butelaicius smile.gif Turim garini Avent Ekspress
Atsakyti
Sveikos, mergaitei 1mėn su trupučiu. Maitinu mišinuku, todėl buteliukus sterilizuoju po kiekvieno panaudojimo. Aš naudoju spec tabletes kurios skirtos 24val šaltam vandeniui.
Esu girdėjusi, jog sterilizuoti buteliukus (soskes) reikia iki 6 mėn.
Galvoju apie atostogas... Tai net galva sukasi pagalvoju apie visus sterilizavimus ir kt
Atsakyti

Su verdančiu vandeniu perliesit ir bus sterilizacija.

Atsakyti