Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek ilgai sterilizuoti buteliukus ir čiulptukus?

Manau uztenka kokias 5 min.
Atsakyti
Isvis nesterilizavau. O valge is buteliuko nuo pat gimimo. To nedariau, nes nezinojau, kad reikia(knygu apie vakius mazai skaiciau:). Tiesiog praplaudavau verdanciu vandeniu ir tiek. Vaikas uzaugo sveikas ir nesirgo jokiom ligom. Reikia pratinti prie bakteriju,nes su jomis anksciau ar veliau susidurs.
Atsakyti
pupai 6 men, vis dar sterilizuoju...
Atsakyti
su pirmagime iki 6men saziningai, poto eme rankiot visoki slamsta nuo grindu, valgyt zemes is vazonu tai manau prarado prasme, nustojau.

dabar kadangi antrai lelytei viska sterilizuoju, tai tuo paciu ir vyresneles buteliukus
biggrin.gif
gal ir kvaila, [del didesnes dukros] bet kazkaip man patinka visai
Atsakyti
Kiekvieną rytą visus indelius, buteliukus, šaukštelius, išplaunu ir išsterilizuoju, kokias 15 min. Nežinau, man patinka, kažkaip švieži jie man tada... biggrin.gif ir žadu iki metukų tą daryti rolleyes.gif o dėl bakterijų, dar spės jų "prisiragauti" tongue.gif kol dar galiu, nors kažkiek - saugau rolleyes.gif
Atsakyti
ax.gif As sterilizuoju dar...
Atsakyti
2val viridindavau puode,nes turejau 2spec.puodus buteliukams ir ssss nepatenkinta as jeis,man geriausia sumesti i vandeni ir isvirint.bent jau zinai kad sterilus
Atsakyti
dukrai 1,5 mėn, tai gal 3 kartus buvau sumerkus į verdantį vandenį. o šiaip, tik čiulptuką nuplaunu tekančiu vandeniu kasdien po kelis kartus, buteliukų retai prisireikia.
Atsakyti
Aš kasdien sterilizuoju su sterilizatorium, bet man taip net lengviau - porą minučių ir viskas smile.gif
Atsakyti
Sterelizuoju (geriam arbata, kartais MP nutraukta) visa laika garu sterelizatoriuje mikrobangineje 3 min 4u.gif
Atsakyti
Maniskiui 1,7m. ir as po tekanciu vandeniu plaunu buteliukus ir ciulptukus tada praskalauju virintu vandeniu, retkarciais isvirinu 4u.gif
Atsakyti
as kartais po 5min (tiek raso instrukcijoje smile.gif)
Atsakyti