Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(kabesita @ 2009 04 02, 18:10)

aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif

QUOTE(kabesita @ 2009 04 03, 09:38)
Siaip as ne LT gyvenu, bet zinau kad ir Lietuvoj mergaites kazkur perka ta siula.Gal vaistinese? g.gif

Užėjau į pirmą pasitaikiusią vaistinę ir gavau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murzuliukas @ 2009 04 01, 19:42)
Sveikutes, greitai ir as isitrauksiu i jusu buri, balandzio pabaigoj ir man uzklijuos breketus  ax.gif  kaip pojuciai pirma diena po uzklijavimo, prisimenat? galit pasidalinti patirtim?  4u.gif



QUOTE(murzuliukas @ 2009 04 01, 20:07)
ir dar klausimas - kaip pati breketu uzdejimo procedura? nemaloni?  g.gif

Sveikos smile.gif

Man ir labai nemalonus tas žiotuvas doh.gif kažkoks guminis man buvo, fu doh.gif lotuliukas.gif O šiaip nieko skausmingo ar nemalonaus smile.gif o pirma dieną gerai, netrukdė nei šnekėt, tik valgyt sunkoka buvo, tiksliau baisoka, kad nenusilaužčiau breketo biggrin.gif Po dienos kitos prasidėjo skausmas skausmelis cool.gif Nu ,bet atkentėjau ir vsio smile.gif net 2 ir 3 dantis jau pajudėjas tiesumo link smile.gif Balandžio 27d. einu vėl, įdomu ką darys šįkart smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Koks gražus savaitgalis buvo, bet greit prabėgo
Sode kepėm šašlykus, nepasiėmus buvau spec šepetuko, tai doh.gif kiek vargelio buvo krapštyt lauk likučius blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 04 06, 08:22)
Labas rytas 4u.gif
Koks gražus savaitgalis buvo, bet greit prabėgo
Sode kepėm šašlykus, nepasiėmus buvau spec šepetuko, tai doh.gif kiek vargelio buvo krapštyt lauk likučius blush2.gif  doh.gif

Man tokiose situacijose labai padeda paprastas praskalavimas vandenuku, isplaukia visi likuciai:)) Nors kaip su mesa butu nzn:): bet kadangi jos nevalgau tai kol kas labiausiai nervina RYZIAI biggrin.gif biggrin.gif tiek prilenda...
Atsakyti
O sakykit kur vilnietes dar dejotes breketus? tėvai planuoja mums su broliu sudėti ir ieškau kur rasti kad nebutu kosmines kainos... Kokios kainos Vilniuje ax.gif
Atsakyti
Na siaip visur panasios...
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2009 04 06, 15:35)
Na siaip visur panasios...

Čia skaičiau kad už 1700 susidejo ant žandikaulio, o Vilniuje randu tik uz 2000-2200 g.gif
Atsakyti
Nu pilenes kainyne uz zandikauli parasyta 1500 Lt. O 2000-2200 galejo kazkada tiek kainuoti damon'ai...
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2009 04 06, 16:10)
Nu pilenes kainyne uz zandikauli parasyta 1500 Lt. O 2000-2200 galejo kazkada tiek kainuoti damon'ai...

Kodėl kažkada? dabar jau pabrango? unsure.gif
Atsakyti
Na truputeli...
Atsakyti
QUOTE(Kašariukė @ 2009 04 06, 13:59)
O sakykit kur vilnietes dar dejotes breketus? tėvai planuoja mums su broliu sudėti ir ieškau kur rasti kad nebutu kosmines kainos... Kokios kainos Vilniuje  ax.gif


Kaune tai berods 1400 Lt vienam žandikauliui, jeigu metalinius dėtis.. smile.gif Vilniuje visada viskas brungiau.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2009 04 06, 22:45)
Kaune tai berods 1400 Lt vienam žandikauliui, jeigu metalinius dėtis.. smile.gif Vilniuje visada viskas brungiau.. biggrin.gif

Labas Vasaroti 4u.gif Kodė nebeužsuki pas mus 4u.gif

Nene, metalinių nenoriu, noriu keramikinių unsure.gif O kiek keramikiniai Kaune kainuoja?
Atsakyti