Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(Kašariukė @ 2009 04 07, 08:10)
Labas Vasaroti  4u.gif  Kodė nebeužsuki pas mus  4u.gif

Nene, metalinių nenoriu, noriu keramikinių  unsure.gif O kiek keramikiniai Kaune kainuoja?


Kaune keramikiniai kainuoja apytiksliai vienam zandikauliui 1800Lt
Kodel tu nori keramikiniu? Kiek zinau jie po kazkurio laiko patamseja, apsinesa. Esu gyvai macius, tikrai baisesnis vaizdas nei su metaliniais ... Toks vaizdas is toliau, kad zmogus dantu neissivales doh.gif Tokiu atveju negeriau Damon pusiau keramikinius ant priekiniu virsuj susidet?
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2009 04 07, 08:31)
Kodel tu nori keramikiniu? Kiek zinau jie po kazkurio laiko patamseja, apsinesa. Esu gyvai macius, tikrai baisesnis vaizdas nei su metaliniais ... Toks vaizdas is toliau, kad zmogus dantu neissivales  doh.gif  Tokiu atveju negeriau Damon pusiau keramikinius ant priekiniu virsuj susidet?

o kaip suprast pusiau keramikiniai? Noriu kad kuo maziau matytusi, kol kas tik ziurineju kokių čia būna šiais laikais, nelabai dar gaudausi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2009 04 07, 07:31)
Kaune keramikiniai kainuoja apytiksliai vienam zandikauliui 1800Lt
Kodel tu nori keramikiniu? Kiek zinau jie po kazkurio laiko patamseja, apsinesa. Esu gyvai macius, tikrai baisesnis vaizdas nei su metaliniais ... Toks vaizdas is toliau, kad zmogus dantu neissivales  doh.gif  Tokiu atveju negeriau Damon pusiau keramikinius ant priekiniu virsuj susidet?

Tai gal tas zmogus tikrai ju buvo neisvales... g.gif as jau puse metu su safyriniais ir baltuciai, skaidrus... nieks nepatamseja. Patamseja tiktai ta gumyte, po 3-3.5 savaiciu... kadangi ji yra keiciama kas 4 sav, tai dideles problemos nera ax.gif Bet gal cia tik pas mane, nes geriu nemazai kavos, bet nerukau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 04 07, 12:07)
Tai gal tas zmogus tikrai ju buvo neisvales...  g.gif  as jau puse metu su safyriniais ir baltuciai, skaidrus... nieks nepatamseja. Patamseja tiktai ta gumyte, po 3-3.5 savaiciu... kadangi ji yra keiciama kas 4 sav, tai dideles problemos nera  ax.gif Bet gal cia tik pas mane, nes geriu nemazai kavos, bet nerukau... blush2.gif

O kiek kainavo safyriniai? ir kur dejaisi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kašariukė: 07 balandžio 2009 - 11:44
QUOTE(norma @ 2009 04 07, 08:31)
Kaune keramikiniai kainuoja apytiksliai vienam zandikauliui 1800Lt
Kodel tu nori keramikiniu? Kiek zinau jie po kazkurio laiko patamseja, apsinesa. Esu gyvai macius, tikrai baisesnis vaizdas nei su metaliniais ... Toks vaizdas is toliau, kad zmogus dantu neissivales  doh.gif  Tokiu atveju negeriau Damon pusiau keramikinius ant priekiniu virsuj susidet?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai gal ta zmogu tiesiog reikia pamokyti issivalyti dantis?? anksciau sitoje temoje yra nuoroda i mano dantu nuotrauka su keramikiniais breketais, galite paziureti ir ivertinti kaip "gyvai" atrodo:) manau vaizdas geriau nei neaiskios kilmes gandai smile.gif tinkamai priziurimi jokie breketai nekeicia spalvos smile.gif nebent plastikiniai, kurie isvis nepopuliarus:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meri_ceri: 07 balandžio 2009 - 13:33
QUOTE(Kašariukė @ 2009 04 07, 11:44)
O kiek kainavo safyriniai?  ir kur dejaisi blush2.gif

Pas gyd. Vilma Pikeliene, Ladygos g. Rugseji mokejau 2400LT, dbr nzn... sako pabrango... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 07, 13:31)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Tai gal ta zmogu tiesiog reikia pamokyti issivalyti dantis?? anksciau sitoje temoje yra nuoroda i mano dantu nuotrauka su keramikiniais breketais, galite paziureti ir ivertinti kaip "gyvai" atrodo:) manau vaizdas geriau nei neaiskios kilmes gandai smile.gif tinkamai priziurimi jokie breketai nekeicia spalvos smile.gif  nebent plastikiniai, kurie isvis nepopuliarus:)

Mano irgi foto yra drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 04 07, 15:25)
Pas gyd. Vilma Pikeliene, Ladygos g. Rugseji mokejau 2400LT, dbr nzn... sako pabrango... g.gif
Papildyta:

Mano irgi foto yra  drinks_cheers.gif

Nemaciau tavo!! o labai noreciau:) Primink prasau kur yra?
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 04 07, 15:17)
Nemaciau tavo!! o labai noreciau:) Primink prasau kur yra?

wub.gif Mano pokyciai
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nippe: 07 balandžio 2009 - 17:19
QUOTE(nippe @ 2009 04 07, 15:25)
Pas gyd. Vilma Pikeliene, Ladygos g. Rugseji mokejau 2400LT, dbr nzn... sako pabrango... g.gif

Kaip suprantu čia vienam žandikauliui tokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(Kašariukė @ 2009 04 07, 19:03)
Kaip suprantu čia vienam žandikauliui tokia kaina?

Taip, man apacioj nereikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 04 07, 20:33)
Taip, man apacioj nereikia  smile.gif

O dėjai svisus safyrinius ar tik ant priekinių dantų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2009 04 07, 08:31)
Kaune keramikiniai kainuoja apytiksliai vienam zandikauliui 1800Lt
Kodel tu nori keramikiniu? Kiek zinau jie po kazkurio laiko patamseja, apsinesa. Esu gyvai macius, tikrai baisesnis vaizdas nei su metaliniais ... Toks vaizdas is toliau, kad zmogus dantu neissivales  doh.gif  Tokiu atveju negeriau Damon pusiau keramikinius ant priekiniu virsuj susidet?



pas mane keramikiniai ir tikrai jie nekeicia spalvos schmoll.gif tos gumytes tik keicia spalva, tas tikrai nervina, bet gera dantu pasta pakankamai gerai nusivalo smile.gif
Atsakyti