Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema!

Labai grazu, Indraja thumbup.gif Geltonoji kiek daug ziedu turi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 03 29, 18:29)
Labai grazu, Indraja  thumbup.gif Geltonoji kiek daug ziedu turi  bigsmile.gif


Dėkui dėkui 4u.gif Tik va bijau, kad tą geltonąją būsiu šiek tiek pamarinusi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indraja @ 2009 03 29, 19:24)
Sveikos, merginos smile.gif Žiūrinėjau seniau darytas orchidėjų nuotraukas ir užtikau vieną, kurioje užfiksuota mano palangė praeitą vasarą. Ech, kokia nostalgija užplūdo  lotuliukas.gif


Labai gražu ir akiai miela wub.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 29, 17:50)
Nesilygiuok! Džiaukis keliomis gražuolėmis, nes kas per daug, tas nesveika  schmoll.gif  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif

Niu nereikia taip kategoriškai,na iš geros širdies,gelbėji gėlytes ,na ir gaunasi tie 40 vnt blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kilka @ 2009 03 29, 20:37)
Niu nereikia taip kategoriškai,na iš geros širdies,gelbėji gėlytes ,na ir gaunasi tie 40 vnt  blush2.gif  ax.gif


O po to nereikia namų ir jų šeimininkės gelbėti nuo armijos orchidėjų? lotuliukas.gif Aš su saviškėmis jau nebesusitvarkau, nors pas mane jų visai nedaug - tik 11. Dabar daigeliai lauko gėlių paėmė viršų smile.gif
Atsakyti
Įkeliu margutę savo parodyti. ax.gif leidžia trečia stiebą (užmačiau), o vienas stiebas užsikoncervavęs, kokių 10cm ilgio,stovi kelis mėnesius ir jokio judėjimo.Nervina. Kaip žinot,kas čia per faleanopsis yra? Na žinot,kai būna ten pavadinimai visokie gėlyčių.. blush2.gif Gėliukas
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 03 29, 20:46)
Įkeliu margutę savo parodyti. ax.gif leidžia trečia stiebą (užmačiau), o vienas stiebas užsikoncervavęs, kokių 10cm ilgio,stovi kelis mėnesius ir jokio judėjimo.Nervina. Kaip žinot,kas čia per faleanopsis yra? Na žinot,kai būna ten pavadinimai visokie gėlyčių.. blush2.gif Gėliukas


Hibridinis phal., kuris manau jokio atskiro pavadinimo neturi. Tų hibridų dabar tūkstančiai...
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 03 29, 19:46)
Įkeliu margutę savo parodyti. ax.gif leidžia trečia stiebą (užmačiau), o vienas stiebas užsikoncervavęs, kokių 10cm ilgio,stovi kelis mėnesius ir jokio judėjimo.Nervina. Kaip žinot,kas čia per faleanopsis yra? Na žinot,kai būna ten pavadinimai visokie gėlyčių.. blush2.gif Gėliukas

Dazniausiai musu parduotuvese isigyti falenopsiai yra tik hibridai. Kartais tie hibridai vadinami kazkokias kodais, kartai turi kazkoki pavadinima, bet vienoj orchideju fermoj (nezinau kaip kitaip isveisti i lietuviu kalba) tas hibridas gali buti vadinamas vienaip, o kitoj visai kitaip.
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2009 03 29, 19:44)
O po to nereikia namų ir jų šeimininkės gelbėti nuo armijos orchidėjų?  lotuliukas.gif  Aš su saviškėmis jau nebesusitvarkau, nors pas mane jų visai nedaug - tik 11. Dabar daigeliai lauko gėlių paėmė viršų smile.gif

blush2.gif blush2.gif blush2.gif aaa na pas man apie 40,tai kaip sakoma išgyvenimas,kuri nori gyventa ta ir gyvena,ir dar žydi biggrin.gif wub.gif dabar pafikai žiedynus krauti pradeda,oj kaip laukiu žydėjimo,kaip ir cimbo,kuris jau antra mėnesi žydi. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kilka @ 2009 03 29, 19:51)
blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif aaa na pas man apie 40,tai kaip sakoma išgyvenimas,kuri nori gyventa ta ir gyvena,ir dar žydi  biggrin.gif  wub.gif dabar pafikai žiedynus krauti pradeda,oj kaip laukiu žydėjimo,kaip ir cimbo,kuris jau antra mėnesi žydi. bigsmile.gif

blink.gif Pas mane tik 5, o jau karas namie vyksta, nes ju per daug doh.gif
Atsakyti
Aiškužis, dėkui merginos 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 03 29, 19:53)
blink.gif Pas mane tik 5, o jau karas namie vyksta, nes ju per daug  doh.gif

Mano tai ramus,aš jau persirgau,dabar eveik abejingai praeinu pro lentynas su phalikais,bet dar tskant pasiseiliju prie vandu ir kitu bulbiniu,bet kainos kanda ir vietos nėr,niekas nedvėsta kad vieta užleistu,tai ramu biggrin.gif
Atsakyti