Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema!

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 21:11)
krissti, vandų būna panašių spalvų ir raštų  mirksiukas.gif

ane? geras smile.gif
na bet kiek domejausi, tai vandas patariame auginti tik jau pazengusioms, ne tokioms kaip as ZALIOMS smile.gif
nors maxei tokiu nuostabiu vandu maciau kad vos laikiausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 27, 22:12)
na man ji tikroviskai atrodo, o supermamose va dar koki groi radau, gal kuri tokia auginat?


Kas čia per rūšis? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 27, 21:14)
Kas čia per rūšis?  blink.gif

pati nznau norejau jusu klausti , nera parasyta bet SM radau tokia kazkas ikeles smile.gif senose temose, na bet atrodo ispudingai, manau kiekviena tokios noretu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 27, 22:17)
pati nznau norejau jusu klausti , nera parasyta bet SM radau tokia kazkas ikeles smile.gif senose temose, na bet atrodo ispudingai, manau kiekviena tokios noretu smile.gif


Žiūrint kokia priežiūra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 27, 22:17)
pati nznau norejau jusu klausti , nera parasyta bet SM radau tokia kazkas ikeles smile.gif senose temose, na bet atrodo ispudingai, manau kiekviena tokios noretu smile.gif

žinok, nea blink.gif aš neauginčiau blink.gif (dabar baisiai fyfiškai pasakysiu) esu labai jautri ir agresyvesnių formų žiedų bijočiau blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tikrai, net masdevalijų bijau, o tu pažiūrėk į jų normalius žiedukus:
http://www.sborchid....ame=Masdevallia

rolleyes.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Registruojuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juratere @ 2009 03 27, 22:27)
Registruojuosi smile.gif

sveikučiukė drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 21:25)
žinok, nea  blink.gif  aš neauginčiau  blink.gif (dabar baisiai fyfiškai pasakysiu) esu labai jautri ir agresyvesnių formų žiedų  bijočiau  blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tikrai, net masdevalijų bijau, o tu pažiūrėk į jų normalius žiedukus:
http://www.sborchid....ame=Masdevallia

rolleyes.gif  ax.gif  blush2.gif

o ko ju bijoti tokios mazytes gelytes su kukliais ziedeliais mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu mikuotuke uz nauja temele 4u.gif
niu va katik is maximos smile.gif su trim laimikiais na radau geltona kokios labai norejau raibuoliuke grazute ir kazkokia violetine smulkiais ziedeliais smile.gif (ryt nufotkinsiu pasirosysiu smile.gif dar exstra substrato pirkau thumbup.gif 14.99 o vazonciku tai nieko gero.... schmoll.gif norejau paprastu persodinimui plastikiniu tai ir tu nebuvo smile.gif bet laaabai jau dziaugiuosi savo gelytem susistaciau visas kruvoj laaaabai grazu clap.gif clap.gif clap.gif o
kur galima gauti to truco nuo vabaliuku? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(as_rutak @ 2009 03 27, 22:51)
aciu mikuotuke uz nauja temele 4u.gif
niu va katik is maximos  smile.gif  su trim laimikiais na radau geltona kokios labai norejau  raibuoliuke grazute ir kazkokia violetine smulkiais ziedeliais smile.gif  (ryt nufotkinsiu pasirosysiu smile.gif  dar exstra substrato pirkau thumbup.gif 14.99 o vazonciku tai nieko gero.... schmoll.gif  norejau paprastu persodinimui plastikiniu tai ir tu nebuvo smile.gif  bet laaabai jau dziaugiuosi savo gelytem susistaciau visas kruvoj laaaabai grazu  clap.gif  clap.gif  clap.gif o
kur galima gauti to truco nuo vabaliuku? mirksiukas.gif


As tai ermitaze pirkau, o siaip gal kokiose sodininku parduotuvese dar buna. O ka, su vabaliukais parsinesei? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kukis123 @ 2009 03 27, 21:01)
Sandrita,o yra maximoj tų vazonėlių po 4,99 iš to jų žurnalo.Nežinau ar apsimoka dėl vazončikų važiuot ar ne g.gif

Vazonu uz tokia kaina nemaciau schmoll.gif geltonos kainos po 7.99 tai gal jiems pritaiko ta 40%...neziurinejau,nes nebuvo ne ryskiu-norimu spalvu.Kiti arba blankus,arba isvis be vaizdo..Kaktusinio pailgo aplamai neradau verysad.gif reiks kitur ziurinetis,mano raibuolems butu pats tas smile.gif

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 22:25)
žinok, nea  blink.gif  aš neauginčiau  blink.gif (dabar baisiai fyfiškai pasakysiu) esu labai jautri ir agresyvesnių formų žiedų  bijočiau  blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tikrai, net masdevalijų bijau, o tu pažiūrėk į jų normalius žiedukus:
http://www.sborchid....ame=Masdevallia

rolleyes.gif  ax.gif  blush2.gif

o man lbai grazios wub.gif man kas ydomiau,tas graziau biggrin.gif
o as tsinesu i tema savo ziedus tongue.gif
user posted image
registruojuos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Sandrita~: 27 kovo 2009 - 22:17
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 27, 21:28)
sveikučiukė  drinks_cheers.gif  4u.gif

Na,bet cia pas jus ir didysis apsipirkimas vyksta! smile.gif As tik seile varvinu i visokius grozius ziuredama wub.gif . Jau laikausi kuri laika( nuo kovo 8 d.) ,nieko neperku. Kazi,kiek dar taip tesis... nail.gif
Atsakyti