Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema!

Pupute, perkelk savo klausimus i orchideju prieziuros tema mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas! Atsikeliu, ogi žiūriu - mano raibuolė ruošiasi skleisti naują žiedą biggrin.gif Apsidžiaugiau ne tas žodis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 01, 22:36)
Žinot, mergaitės, man toks klausimas iškilo: o gal augintojai prideda joms kokių medžiagų trąšų, purškalų ar dar kokios bieso pavidalu, kurios paskui tokias prietrankas kaip mes veikia narkotizuojančiai ir sukelia priklausomybę? Panašiai kaip natrio gliutamatas daugelyje itin nesveikų produktų.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Laba dziena smile.gif
As siandien vizdelto trauksiu savo ta naujoke is vazoniko,man tie zaliaukiai-dumbliai nepatinka schmoll.gif ir jau sitiek dienu,bet substraktas vis dar slapias...matomai gerai uzlaiste...
Atsakyti
Labai fainų parašyta, kad vokiškų laikiklių orchidėjų žiedkočiui yra Aleksoto maximoj,vakar pirkau yra permatomų ir švelniai rožinių, kaina 6,99. Taip patogiai žiedkotį galima įstatyti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2009 04 02, 12:31)
Labai fainų parašyta, kad vokiškų laikiklių orchidėjų žiedkočiui yra Aleksoto maximoj,vakar pirkau yra permatomų ir švelniai rožinių, kaina 6,99. Taip patogiai žiedkotį galima įstatyti.  4u.gif

Aha, maciau as tuos ir senuokuse, bet pinigu pagailejau, nes kai namie kruva orchideju ir dauguma turi po du ziedstiebius tai nemazai tu laikikliu reiketu doh.gif O dar vazonu nesugebu supirkti doh.gif
Atsakyti
Nu jo brangoki jie... bet vienas laikiklis gali prilaikyti du žiedkočius, nes tokie užrietimai į abi puses yra...
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2009 04 02, 11:31)
Labai fainų parašyta, kad vokiškų laikiklių orchidėjų žiedkočiui yra Aleksoto maximoj,vakar pirkau yra permatomų ir švelniai rožinių, kaina 6,99. Taip patogiai žiedkotį galima įstatyti.  4u.gif


QUOTE(Marija1 @ 2009 04 02, 12:24)
Nu jo brangoki jie... bet vienas laikiklis gali prilaikyti du žiedkočius, nes tokie užrietimai į abi puses yra...

Nesusigundykit šitais daiktais... Turiu ne vieną - kai pamačiau susižavėjau, bet panaudojus galiu pasakyt, kad bent jau man asmeniškai jie nelabai. Dėl grožio tai sutinku, kad gražūs, bet šiaip jie nelabai praktiški. Gal dėl to, kad nemažai tų priraitymų viršuj, svoris atitinkamas, mėgsta jie palinkt, vartytis. Paprasti pagaliukai, kurie būna įsmeigti, kai perkam orchidėjas, daug geresni šiuo atveju tvirtai laiko žiedynus. Ir net neturiu vilčių, kad galima būtų normaliai du prisegt. Kas kita tie gražūs segtukai - laimžirgiai, bitutės, drugeliai. Papuošia paprastus pagaliukus, o tuo pačiu ir labai patogūs.

Bet jei kas susigundysit - pirkit maximose, nes senukuose jie jau beveik 10 lt kainuoja.
Atsakyti
Aš nesigundau tais laikikliais. Turintiems porą falenopsių po vieną žiedstiebiuką, gal ir nieko, bet manosioms kvietkelėms tai schmoll.gif klaustuką turiu - cimbidžio negalima turbūt nešti į įstiklintą balkoną? Jis dabar šiltas, bet:
1. Pietinėje pusėje, tad yra šešėliuotų vietų, tačiau vistiek stipriai šilta;
2. Nerimą kelia nakties temperatūra, nežinau iki kiek ji nukrinta (žinau, kad cimbams pakanka +8 laipsnių, bet nežinau, ar jie išlieka naktį) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 02, 14:41)
Aš nesigundau tais laikikliais. Turintiems porą falenopsių po vieną žiedstiebiuką, gal ir nieko, bet manosioms kvietkelėms tai  schmoll.gif klaustuką turiu - cimbidžio negalima turbūt nešti į įstiklintą balkoną? Jis dabar šiltas, bet:
1. Pietinėje pusėje, tad yra šešėliuotų vietų, tačiau vistiek stipriai šilta;
2. Nerimą kelia nakties temperatūra, nežinau iki kiek ji nukrinta (žinau, kad cimbams pakanka +8 laipsnių, bet nežinau, ar jie išlieka naktį) doh.gif

Būna toks geras prietaisas, kaip termometras, kuris užfiksuoja aukščiausią ir žemiausią paros temperatūrą tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 02, 12:43)
Nesusigundykit šitais daiktais... Turiu ne vieną - kai pamačiau susižavėjau, bet panaudojus galiu pasakyt, kad bent jau man asmeniškai jie nelabai. Dėl grožio tai sutinku, kad gražūs, bet šiaip jie nelabai praktiški. Gal dėl to, kad nemažai tų priraitymų viršuj, svoris atitinkamas, mėgsta jie palinkt, vartytis. Paprasti pagaliukai, kurie būna įsmeigti, kai perkam orchidėjas, daug geresni šiuo atveju tvirtai laiko žiedynus. Ir net neturiu vilčių, kad galima būtų normaliai du prisegt. Kas kita tie gražūs segtukai - laimžirgiai, bitutės, drugeliai. Papuošia paprastus pagaliukus, o tuo pačiu ir labai patogūs.

Bet jei kas susigundysit - pirkit maximose, nes senukuose jie jau beveik 10 lt kainuoja.

Vat ir aš nsuabejojau jų praktiškumu,gražūs jie be abejo,bet kiek iš to naudos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 02, 14:49)
Būna toks geras prietaisas, kaip termometras, kuris užfiksuoja aukščiausią ir žemiausią paros temperatūrą  tongue.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ačiū, Šilinge lotuliukas.gif aš gal labiau dėl per didelio temperatūrų skirtumo pergyvenu mirksiukas.gif bet termometro eisiu ieškoti (ačiū už postūmį) lotuliukas.gif gėda man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 02, 15:05)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ačiū, Šilinge  lotuliukas.gif  aš gal labiau dėl per didelio temperatūrų skirtumo pergyvenu  mirksiukas.gif  bet termometro eisiu ieškoti (ačiū už postūmį)  lotuliukas.gif  gėda man  blush2.gif


dar per didelis bus temp skirtumas tikrai, o ir naktį dabar minusinė vis dar būna, arba arti nulio.
Atsakyti