Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema!

QUOTE(Šilingė @ 2009 04 01, 20:48)
Na žinokit stebiuosi jūsų tempais mergytės laugh.gif  Iki 30 augalų pasiekiau ne anksčiau, negu trečiais savo orchidėjinės karjeros metais  lotuliukas.gif  Aišku, falenopsius tikslingai nustojau pirkti, kai turėjau juos 5, 7 kitus sudovanojo  doh.gif  Pati pirkčiau jau tik natūralių rūšių... Kadangi namai ne guminiai, o ir tamsūs gana, nelabai geras sąlygas galiu žiemą duoti, gal tas ir stabdo. Nors kai rudenį iš terasos reikia parsigabenti į kambarį visas, kurios vasaroja lauke, kiekvienais metais paaiškėja, kad augalų padaugėjo, o ir tie patys kažkodėl paaugo  doh.gif  doh.gif  doh.gif

man tai butu idomu Šilingės augalu kolekcija pamatyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 01, 21:13)
Pirmąjį falenopsį man padovanojo, nes žinojo, kad labai noriu, o pati nesiryžau pirkti, nebuvau įsitikinusi, kad mano sąlygomis išgyvens (tada dar namai buvo laaabai riboto komforto, dabar tai jau viskas gerokai patiuninguota, įskaitant visos šildymo sistemos renovaciją, langus, pro kuriuos nebepučia, kad užuolaidos kilnotųsi, kaip anksčiau, ir t.t.). Antrasis atsirado tik po pusmečio, kai išgyvenom žiemą ir pirmasis ne tik kad nenudvėsė, bet dar ir pražydo iš naujo  biggrin.gif Ir su kiekviena nauja rūšim taip - pirmiausia susidraugaujam, tik po to ieškau kažko naujo. Naujienos vis sudėtingėja, nes tie patys ir tie patys augalai ilgainiui perprasti pasidaro nebe tokie įdomūs  tongue.gif  Tokių iššūkių linkiu ir jums visoms  4u.gif


Vat čia tai pritariu drinks_cheers.gif aš tik phal auginu., kai su šitais bus galutinai aišku ir jei bus sąlygos, bandysiu cymbidium pirkt ax.gif Vienu metu buvau labai užsidegus, bet paskaičiau čia diskusijas ir sakau STOP blush2.gif
Atsakyti
Aš kaip tik visiems sakydavau, kad man ko jau ko, bet gėlių prašom nedovanoti lotuliukas.gif Bet va mano diedas eksperimentą padarė ir nupirko, ir dar ne bet kokią, o orchę. Kai įteikė, mano reakciją buvo tokia blink.gif blink.gif blink.gif Sakau pinigai į balą išmesti, bet... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 01, 21:13)
man tai butu idomu Šilingės augalu kolekcija pamatyti blush2.gif

Pirma, nevadinu aš to kolekcija blush2.gif Antra, tikrai ne visas žydinčias esu sufotografavusi, kai ką auginu iš vaikų ir dar iki žiedų toloka mirksiukas.gif Kada nors sukelsiu kur nors tai, ką turiu...
Atsakyti
QUOTE(s!ma @ 2009 04 01, 21:17)
Aš kaip tik visiems sakydavau, kad man ko jau ko, bet gėlių prašom nedovanoti  lotuliukas.gif  Bet va mano diedas eksperimentą padarė ir nupirko, ir dar ne bet kokią, o orchę. Kai įteikė, mano reakciją buvo tokia  blink.gif  blink.gif  blink.gif  Sakau pinigai į balą išmesti, bet...  biggrin.gif

man pirma orche irgi MB padovanojo, todel dabar dideli aciu turim jiem sakyti biggrin.gif jie patys kalti kad mes tokios ligones tapom lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 01, 21:18)
Pirma, nevadinu aš to kolekcija  blush2.gif  Antra, tikrai ne visas žydinčias esu sufotografavusi, kai ką auginu iš vaikų ir dar iki žiedų toloka  mirksiukas.gif  Kada nors sukelsiu kur nors tai, ką turiu...

labai butu idomu pamatyti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 01, 21:21)
man pirma orche irgi MB padovanojo, todel dabar dideli aciu turim jiem sakyti  biggrin.gif  jie patys kalti kad mes tokios ligones tapom  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Bet tos kaltės dabar jie neapsiima lotuliukas.gif O dar kai užsimenu apie kokią lentyną specialiai gėlėms, tai tipo ko dar užsinorėsi... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(s!ma @ 2009 04 01, 21:25)
Bet tos kaltės dabar jie neapsiima  lotuliukas.gif  O dar kai užsimenu apie kokią lentyną specialiai gėlėms, tai tipo ko dar užsinorėsi...  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
O tarkim ant grindų galima sustačius laikyti? Čia šiaip ne į temą pagalvojau g.gif
Atsakyti
QUOTE(s!ma @ 2009 04 01, 21:31)
O tarkim ant grindų galima sustačius laikyti? Čia šiaip ne į temą pagalvojau  g.gif

as laikau kitas geles ant rindu, tai auga kuo puikiausiai, bet man nelabai graziai ziurisi g.gif reiktu stovo manau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(s!ma @ 2009 04 01, 21:31)
O tarkim ant grindų galima sustačius laikyti? Čia šiaip ne į temą pagalvojau  g.gif



o kodėl ne į temą - aš tai laikau, tik reiktų turbūt atsižvelgti, ar ten pas jus ne skersvėjai ir pakankamai apšvietimo, ir kokia temepratūra pažemiui, nes gi dažnai būna žemesnė.

pas mane šildomos grindys, šalia iki žemės langų, ochės sustatytos kaktusų vazonuose ant sudrėkinto keramzito, tai kai įjungiam šildymą tai ir pasigarina manau efektingai.
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 04 01, 21:21)
o as tai vis laikausi, nuo paskutinio cimbo pirkimo,kai daviau sau pazada taip dar nieko namo ir neparsitempiau  biggrin.gif



Reiškiasi šią ligą imanoma valdyti thumbup.gif

O tuo pačiu skelbiu informaciją, kad tokių pačių Miltonių, kaip aną dieną sakiau (ir kur mes su Milanija0 įsigijom už 18 Lt. yra Karoliniškių maksimoje, tąčiau jau ten 29 lt.
Atsakyti
ziurineju jusu grozius ir pati jau rezgu plana rytoj vaziuoti ir nusipirkti antra orchideja bigsmile.gif pradedu baimintis, kad tik pati netapciau nuo ju priklausoma ir neprisideciau prie jusu burelio biggrin.gif
Atsakyti