Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai, planuojant vaikelį...

QUOTE(zuzla @ 2009 03 31, 23:21)
sako, kad arbata blogiau už kava g.gif aš tai ja nepiknaudžiaučiau, geriau, kaip ir sakai, kompotai smile.gif

As ne juoda arbata geriu, o ekologisku ciobreliu... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2009 03 31, 17:51)
As netgi visu pirktiniu sulciu atsisakiau ir kavos, dabar geriu vien arbata, svieziai spaustas sultis ir verdu is saldytu uogu kompotus.  biggrin.gif


drinks_cheers.gif stengiuosi gerti daug vandenuko, bet sunkiai pavyksta, ir labai daug geriu zalios arbatos rolleyes.gif ir kavos nebent savaitgaliais pasidarau rolleyes.gif sultis patys spaudziames, kai netingim ax.gif ir visada stengiuosi i diena suvalgyti doze vaisiu ir darzoviu blush2.gif

QUOTE(zuzla @ 2009 03 31, 19:21)
sako, kad arbata blogiau už kava g.gif aš tai ja nepiknaudžiaučiau, geriau, kaip ir sakai, kompotai smile.gif


nebent tu apie juoda arbata kalbi g.gif kada visur tik ir kalbama apie zalios arbatos geraji poveiki g.gif

QUOTE(Tekantisaule @ 2009 03 31, 19:24)
As ne juoda arbata geriu, o ekologisku ciobreliu...  mirksiukas.gif


ir as ciobrelius labai megstu, o dar salia jei meducio pakabinti yra, tai isvis pasaka drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglle @ 2009 03 31, 23:39)
drinks_cheers.gif stengiuosi gerti daug vandenuko, bet sunkiai pavyksta, ir labai daug geriu zalios arbatos  rolleyes.gif ir kavos nebent savaitgaliais pasidarau  rolleyes.gif sultis patys spaudziames, kai netingim  ax.gif ir visada stengiuosi i diena suvalgyti doze vaisiu ir darzoviu  blush2.gif
nebent tu apie juoda arbata kalbi  g.gif kada visur tik ir kalbama apie zalios arbatos geraji poveiki  g.gif
ir as ciobrelius labai megstu, o dar salia jei meducio pakabinti yra, tai isvis pasaka  drinks_cheers.gif  thumbup.gif


Beabejo, medutis tai jau liux, as visada tik su meduciu, nes vyro dede bitininkas, tai turim pastoviai gardaus meducio. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2009 03 31, 19:24)
As ne juoda arbata geriu, o ekologisku ciobreliu...  mirksiukas.gif

atsiprasau, kad isikisiu.. blush2.gif tiesiog skaiciau ir uzmaciau... jei jau planuojat, o tuo labiau pastojot - ciobreliu arbatos gerti negalima - skatina gimdos raumenu susitraukimus, kas gali sukelti persiledima, o velesniam laikotarpyje prieslaikini gimdyma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Drontukas @ 2009 03 31, 23:55)
atsiprasau, kad isikisiu..  blush2.gif tiesiog skaiciau ir uzmaciau... jei jau planuojat, o tuo labiau pastojot - ciobreliu arbatos gerti negalima - skatina gimdos raumenu susitraukimus, kas gali sukelti persiledima, o velesniam laikotarpyje prieslaikini gimdyma doh.gif

Prieslaikini gimdyma ir persileidima skatina ne ciobreliu arbata, o liepziedziu arbata. mirksiukas.gif Su abiem savo pirmaisiais nestumais geriau tik ciobreliu arbata ir vandeni, nes daugiau viskas man "smirdejo". biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Drontukas @ 2009 03 31, 19:55)
atsiprasau, kad isikisiu..  blush2.gif tiesiog skaiciau ir uzmaciau... jei jau planuojat, o tuo labiau pastojot - ciobreliu arbatos gerti negalima - skatina gimdos raumenu susitraukimus, kas gali sukelti persiledima, o velesniam laikotarpyje prieslaikini gimdyma doh.gif


apie ciobrelius ir as ta girdejau, bet dar nepastojus, o tik planuojant, tai galima gerti, ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglle @ 2009 04 01, 00:08)
apie ciobrelius ir as ta girdejau, bet dar nepastojus, o tik planuojant, tai galima gerti, ar ne?  g.gif


Bet as kiek pasiskaitinejau, kiek knygu perveciau, tai galima sakyti, beveik visos vaistazoliu arbatos nestukem yra uzdraustos gerti... g.gif Idomu, ka geriausia pasirinkti is arbatu? Kazkaip niekada labai giliai to neanalizavau... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2009 03 31, 20:10)
Bet as kiek pasiskaitinejau, kiek knygu perveciau, tai galima sakyti, beveik visos vaistazoliu arbatos nestukem yra uzdraustos gerti...  g.gif  Idomu, ka geriausia pasirinkti is arbatu? Kazkaip niekada labai giliai to neanalizavau...  rolleyes.gif


g.gif bandziau pa'google'inti dabar, tai ismeta, kad ciobreliu arbatos nerekomenduojama gerti, lygia ta pati sako, kad rase Drontukas g.gif aisku, gal nuo vieno puodelio nieko neatsitiks, bet persistengt matyt nereiketu g.gif

radau viena psl apie augalus, ir ju vartojimo zala ar nauda, imetu, gal kam pravers: Kada koks augalas nevartotinas
raudonelio negalima nestumo metu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglle @ 2009 04 01, 00:20)
g.gif bandziau pa'google'inti dabar, tai ismeta, kad ciobreliu arbatos nerekomenduojama gerti, lygia ta pati sako, kad rase Drontukas  g.gif aisku, gal nuo vieno puodelio nieko neatsitiks, bet persistengt matyt nereiketu  g.gif

radau viena psl apie augalus, ir ju vartojimo zala ar nauda, imetu, gal kam pravers: Kada koks augalas nevartotinas
raudonelio negalima nestumo metu  ax.gif


Vaje, o as taip megstu ciobrelius, vadinasi su jais "uzrista". unsure.gif Tai dabar pasakykit, kad patartumet man gerti, a? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tekantisaule: 31 kovo 2009 - 22:23
QUOTE(mamuuute @ 2009 03 31, 17:54)
sveikutes. man gine pasake pabandyti pagert vitaminoE, nes mano ciklas nereguliarus. o vitaminas E biski pareguliuoja hormonu gamyba. siaip nebuciau jo pirkus. aisku, stengiuos valgyt kuo daugiau naturalaus maisto. nes kai pamaciau savo pazystama planuojancia leliu, edancia vien pusfabrikacius ir geriancia gal 6 rusiu vitaminus, tai pakraupau. va taip tai nedarykit  schmoll.gif . jei nemokat gamint, pasimokykit!

mes visad gaminam namie, kažkada "atsivalgėm" pirktinių pusfabrikačių, dabar mąstau, kaip mes galėjom tą pirktinį maistą valgyt, "nedašyla" doh.gif doh.gif

QUOTE(Tekantisaule @ 2009 03 31, 19:51)
As netgi visu pirktiniu sulciu atsisakiau ir kavos, dabar geriu vien arbata, svieziai spaustas sultis ir verdu is saldytu uogu kompotus.  biggrin.gif

o aš kavos negaliu atsisakyt.... blush2.gif blush2.gif
išvis kai pastojau pirmąkart, pirmais nėštumo mėnesiais buvo tiesiog sveiko maisto manija pas mane, kuo sveikiau, kuo ekologiškiau, tikiuos, ir šįkart taip užeis biggrin.gif bet kavos...reikia man... blush2.gif

QUOTE(Drontukas @ 2009 03 31, 21:55)
atsiprasau, kad isikisiu..  blush2.gif tiesiog skaiciau ir uzmaciau... jei jau planuojat, o tuo labiau pastojot - ciobreliu arbatos gerti negalima - skatina gimdos raumenu susitraukimus, kas gali sukelti persiledima, o velesniam laikotarpyje prieslaikini gimdyma doh.gif

o gal žinai, ar Gripolio arbata nekenkia nestuke.gif ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(monikiux @ 2009 04 01, 11:46)
mes visad gaminam namie, kažkada "atsivalgėm" pirktinių pusfabrikačių, dabar mąstau, kaip mes galėjom tą pirktinį maistą valgyt, "nedašyla"  doh.gif  doh.gif
o aš kavos negaliu atsisakyt....  blush2.gif  blush2.gif
išvis kai pastojau pirmąkart, pirmais nėštumo mėnesiais buvo tiesiog sveiko maisto manija pas mane, kuo sveikiau, kuo ekologiškiau, tikiuos, ir šįkart taip užeis  biggrin.gif bet kavos...reikia man...  blush2.gif
o gal žinai, ar Gripolio arbata nekenkia  nestuke.gifg.gif

Kaip tik turiu gripolio arbatos, tai paziurejau jos sudeti: ramuneliu ziedai, liepu ziedai, melisu lapai, erskeciu vaisiai ir pasifloru zole. Net nezinau, bet visame tame misinyje pagrinde, o gal tiksliau visos vaistozoles yra tokios, kuriu negalima vartoti nestukem. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2009 04 01, 10:52)
Kaip tik turiu gripolio arbatos, tai paziurejau jos sudeti: ramuneliu ziedai, liepu ziedai, melisu lapai, erskeciu vaisiai ir pasifloru zole. Net nezinau, bet visame tame misinyje pagrinde, o gal tiksliau visos vaistozoles yra tokios, kuriu negalima vartoti nestukem.  unsure.gif

doh.gif mes kai planavom vaikelį, kaip tik ant ovuliacijos dienų, gėriau ne vieną puodą jos, kai sirguliavau... bijau verysad.gif
Atsakyti