Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai, planuojant vaikelį...

Si menesi pirma cikla geriau vitamina E ir kadangi matuoju BT, tai pastebejau, kad gal ir hormonai susireguliavo, nes pirma karta toks grazus lygus grafikelis buvo...
Atsakyti
QUOTE(monikiux @ 2009 04 01, 15:49)
doh.gif mes kai planavom vaikelį, kaip tik ant ovuliacijos dienų, gėriau ne vieną puodą jos, kai sirguliavau... bijau  verysad.gif


Na, manau, tikrai nieko tokio neatsitiko geriant sia arbata, nusiramink ir nepergyvenk. drinks_cheers.gif
As sirguliavau tai geriau ciobreliu arbata, nors galiu pasakyti visa ta laika iki planavimo ir per planavima geriau ciobreliu arbata, bet manau, kad nieko tokio nenutiko taip pat. Juk kiek buna moteru,kurios nezino, kad laukiasi ir baliuose dalyvauja, stipresnio alkoholio pavartoja, ar kokiu atibiotiku susirgus ir nieko, vaikiukai gimsta sveikuciai ir grazuciai. bigsmile.gif Manau, reikia mums labiau atsipalaiduoti ir megautis planavimu. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tekantisaule: 01 balandžio 2009 - 14:48
QUOTE(Tekantisaule @ 2009 04 01, 14:47)
Na, manau, tikrai nieko tokio neatsitiko geriant sia arbata, nusiramink ir nepergyvenk.  drinks_cheers.gif
As sirguliavau tai geriau ciobreliu arbata, nors galiu pasakyti visa ta laika iki planavimo ir per planavima geriau ciobreliu arbata, bet manau, kad nieko tokio nenutiko taip pat. Juk kiek buna moteru,kurios nezino, kad laukiasi ir baliuose dalyvauja, stipresnio alkoholio pavartoja, ar kokiu atibiotiku susirgus ir nieko, vaikiukai gimsta sveikuciai ir grazuciai.  bigsmile.gif  Manau, reikia mums labiau atsipalaiduoti ir megautis planavimu.  biggrin.gif

tu teisi.... drinks_cheers.gif esam per daug nekantrios, pilnos visokių nuogąstavimų....aš visąlaik bijau, bet žinau, kad visada būna taip, kaip likimo nulemta.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(monikiux @ 2009 04 01, 16:53)
tu teisi....  drinks_cheers.gif esam per daug nekantrios, pilnos visokių nuogąstavimų....aš visąlaik bijau, bet žinau, kad visada būna taip, kaip likimo nulemta....  unsure.gif


Taip, bet tikekimes, kad mums likimas mums nusisypsos ir bus gailestingas. mirksiukas.gif To linkiu visoms busimoms ir esamoms mamytems. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tekantisaule: 01 balandžio 2009 - 14:58
Sveikutes,

nelabai turiu laikelio skaityti kokiu skiepuku reikia ir kokiu tyrimu. Gal, panickos, galetumes 1,2,3, ko reikia "greituoju buuudu" biggrin.gif 4u.gif

planuojam minimum po puses meteliu...
Atsakyti
QUOTE(*KAJA* @ 2009 04 01, 16:36)
Sveikutes,

nelabai turiu laikelio skaityti kokiu skiepuku reikia ir kokiu tyrimu. Gal, panickos, galetumes 1,2,3, ko reikia "greituoju buuudu"  biggrin.gif  4u.gif

planuojam minimum po puses meteliu...



Rekomenduoju nueiti pas savo gine, ji viska pasakys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Darlingkrbe @ 2009 04 01, 16:38)
Rekomenduoju nueiti pas savo gine, ji viska pasakys mirksiukas.gif

na tai pasakys, kad foline, E, nesciuju vitaminu skirs, kurie man netinka ir apskritai as pries bet kokius tokius vitaminus, nes pasekmes labai jau nemielos tu vitaminu.

Toksiplazmozes turbut skirs tyrima...
O kaip su raudoniuke (as sirgusi, bet..)
Dar stablige....? nors skiepyti vaikysteje, bet jie berods 20 metu galioja....

Atsakyti
QUOTE(*KAJA* @ 2009 04 01, 16:58)
na tai pasakys, kad foline, E, nesciuju vitaminu skirs, kurie man netinka ir apskritai as pries bet kokius tokius vitaminus, nes pasekmes labai jau nemielos tu vitaminu.

Toksiplazmozes turbut skirs tyrima...
O kaip su raudoniuke (as sirgusi, bet..)
Dar stablige....? nors skiepyti vaikysteje, bet jie berods 20 metu galioja....



Na man tai jokiu vitaminu neskyre, tik foline sake gerti...
Atsakyti
QUOTE(*KAJA* @ 2009 04 01, 17:58)
na tai pasakys, kad foline, E, nesciuju vitaminu skirs, kurie man netinka ir apskritai as pries bet kokius tokius vitaminus, nes pasekmes labai jau nemielos tu vitaminu.

Toksiplazmozes turbut skirs tyrima...
O kaip su raudoniuke (as sirgusi, bet..)
Dar stablige....? nors skiepyti vaikysteje, bet jie berods 20 metu galioja....

Manau geriausia, zinoma, butu pas savo gine nueiti, pirminei patikrai ir apziurai. Galbut skirs kokius nors tyrimus pasidaryti. O siaip tai manau, uztenka ir foline rugsti pagerti, tuo labiau, kad pati jau minejai, jog esi pries bet kokius vitaminus. mirksiukas.gif O skiepai, kiek klausiau imunologes apie 12-14metu issilaiko aktyvus. Sekmes planuojat! mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tekantisaule: 01 balandžio 2009 - 16:53
Gripolio arbata nesciosioms tinka 4u.gif
Aisku, jei ne kibirais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Drontukas @ 2009 04 01, 18:59)
Gripolio arbata nesciosioms tinka 4u.gif
Aisku, jei ne kibirais lotuliukas.gif


Bet man atrodo, kad Gripolio arbatele galima gerti pazymetu numeriuku 1. Nes ju yra 3 rusiu. As ta trecia turiu, tai taip iseina, kad jos gerti negalima. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2009 04 01, 14:58)
Taip, bet tikekimes, kad mums likimas mums nusisypsos ir bus gailestingas.  mirksiukas.gif To linkiu visoms busimoms ir esamoms mamytems.  wub.gif

wub.gif

QUOTE(Tekantisaule @ 2009 04 01, 16:52)
Manau geriausia, zinoma, butu pas savo gine nueiti, pirminei patikrai ir apziurai. Galbut skirs kokius nors tyrimus pasidaryti. O siaip tai manau, uztenka ir foline rugsti pagerti, tuo labiau, kad pati jau minejai, jog esi pries bet kokius vitaminus.  mirksiukas.gif  O skiepai, kiek klausiau imunologes apie 12-14metu issilaiko aktyvus. Sekmes planuojat!  mirksiukas.gif

aš prieš planavimą "netyčia" išsityriau, nuėjau su t.t. nusiskundimais pas ginę, paėmė tepinėlį, viskas buvo puiku, nieko nerado,. galvoju, gal užtenka to prieš nestuke.gif , ar dar reikia kokius spec.tyrimus darytis unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Tekantisaule @ 2009 04 01, 17:06)
Bet man atrodo, kad Gripolio arbatele galima gerti pazymetu numeriuku 1. Nes ju yra 3 rusiu. As ta trecia turiu, tai taip iseina, kad jos gerti negalima.  unsure.gif

ką tik pažiūrėjau, mano Gripolis2, ten taip pat įeina liepų žiedai, kurių negalima g.gif
Atsakyti