Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai, planuojant vaikelį...

QUOTE(monikiux @ 2009 04 01, 20:18)
wub.gif
aš prieš planavimą "netyčia" išsityriau, nuėjau su t.t. nusiskundimais pas ginę, paėmė tepinėlį, viskas buvo puiku, nieko nerado,. galvoju, gal užtenka to prieš  nestuke.gif , ar dar reikia kokius spec.tyrimus darytis  unsure.gif
Papildyta:

ką tik pažiūrėjau, mano Gripolis2, ten taip pat įeina liepų žiedai, kurių negalima  g.gif


Manau, jei moteris jauciasi gerai ir anksciau jokiu ginekeloginiu nusiskundimu ir bedu neturejo, tai tos apziuros ir tepinelio tikrai pakanka. smile.gif Beje, as taip pat, pries planuojant apsilankiau pas gine apziurai ir padare tepineli, kadangi viskas gerai, tai nusprendem nieko nelauke "darbuotis". biggrin.gif

O su tom visom arbatelem, zodziu, dar kazkaip man neaisku, kurias galima gerti, kuriu nea. As niekada nesidomejau ir nesigilinau i tai labai, tiesiog laukiantis savo vaikiuku negeriau liepziedziu arbatos ir tiek. O daugiau del tu kitu arbatu tikrai nezinau, kadangi as kitu kaip ir negeriau, isskyrus ciobreliu arbata, tai ir neanalizavau. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tekantisaule: 01 balandžio 2009 - 18:36
Girdėjau, kad sveikam žmogui ir žolelių arbatomis nereikėtų piktnaudžiauti. Nedideliais kiekiais vartojant jos nekenkia, tačiau susirgus ir nebepadeda, nes organizmas būna pripratęs. Jų išgėrus nėštukei nereikia nerimauti, bet sveikiausia yra vanduo. Mano mieste jis labai geros kokybės, bet kiek atsimenu Šiauliuose, Palangoje ir Vilniuje labai neskanus.
Papildyta:
O aš tai dėl tyrimų ir skiepų toliau nerimauju. Pasidariau toksoplazmozės , nes turim katę, ir raudoniukės (abu IgG). Paskaičiau ankstesnę temą ir pagalvojau, kodėl gydytoja nepatarė ir kito tyrimo toksoplazmozei. Ir ką jis galėtų reikšti? Kad aš dabar galiu sirgti šia liga ir to nežinoti?
Atsakyti
QUOTE(Adeliutė @ 2009 04 04, 00:20)
Girdėjau, kad sveikam žmogui ir žolelių arbatomis nereikėtų piktnaudžiauti. Nedideliais kiekiais vartojant jos nekenkia, tačiau susirgus ir nebepadeda, nes organizmas būna pripratęs. Jų išgėrus nėštukei nereikia nerimauti, bet sveikiausia yra vanduo. Mano mieste jis labai geros kokybės, bet kiek atsimenu Šiauliuose, Palangoje ir Vilniuje labai neskanus.
Papildyta:
O aš tai dėl tyrimų ir  skiepų toliau nerimauju. Pasidariau toksoplazmozės , nes turim katę, ir raudoniukės (abu IgG). Paskaičiau ankstesnę temą ir pagalvojau, kodėl gydytoja nepatarė ir kito tyrimo toksoplazmozei. Ir ką jis galėtų reikšti?  Kad aš dabar galiu sirgti šia liga ir to nežinoti?


Ui, jei reiketu man vien vandeni gerti, nezinau kaip cia butu. biggrin.gif Siaip tai as pasirinkau vaisine arbata is "Skonis ir kvapa", tai labai skani ir skaniai geriasi. biggrin.gif Na, o mes isidejom Zeppter valymo sistema, aisku, nemazai "suplojom", bet vandeniu esam patenkinti paskutinius 3metus bigsmile.gif Net neprikalkeja arbatinukas, anei vienos nuosedos. O be to ir siaip patariama tik virinta vandeni gerti, arba pirkti parduotuvese tam pritaikyta, geriamaji vandeni.
O del tyrimu... as manau, jei tau nepatare to kito toksoplazmozes tyrimo pasidaryti, tai gal del to, kad tu sia liga persirgusi esi, siaip dazai persergama vaikysteje, paauglysteje, ypatingai tada, kai turi ar arba tiesio pas draugus, ar kaime yra kaciu.
Papildyta:
Pagalvojau ir as dabar, net nezinau, ar esu persirgusi sia liga ir tyrimo jokio nesidariau, bet kai visa vaikyste su katinais praleidau, tai labai tikiuosi ir tikiu, kad sia liga as persirgusi. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos! Ar papasakosit ir man kaip čia viskas vyksta? smile.gif
QUOTE(Spyglle @ 2009 03 29, 15:43)
Mergaites tikriausiai pasiklydo arba inirtingai dirba  4u.gif
Tekantisaule, o Jus pirma vaikiuka planuoate?  ax.gif

QUOTE(*KAJA* @ 2009 04 01, 16:36)
Sveikutes,

nelabai turiu laikelio skaityti kokiu skiepuku reikia ir kokiu tyrimu. Gal, panickos, galetumes 1,2,3, ko reikia "greituoju buuudu"  biggrin.gif  4u.gif

planuojam minimum po puses meteliu...


Labai smagu matyti pažįstamas merginas 4u.gif bigsmile.gif drąsiau ir man či abus rolleyes.gif
QUOTE(zuzla @ 2009 03 31, 22:21)
sako, kad arbata blogiau už kava g.gif aš tai ja nepiknaudžiaučiau, geriau, kaip ir sakai, kompotai smile.gif

jei arbata iš "žolyčių" gal nebus blogiau už kavą? smile.gif

Atsakyti
Na, as pati kava irgi megstu labai, bet tik su pienu ja geriu. smile.gif Nors dabar paskutiniu metu vis dazniau geriu tik arbata, vandeni, kompotus. Nezinia, kas istikruju yra geriausia. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tekantisaule: 05 balandžio 2009 - 12:40
QUOTE(Tekantisaule @ 2009 04 05, 13:40)
Na, as pati kava irgi megstu labai, bet tik su pienu ja geriu.  smile.gif  Nors dabar paskutiniu metu vis dazniau geriu tik arbata, vandeni, kompotus. Nezinia, kas istikruju yra geriausia.  rolleyes.gif

manau kompotas sveikiausia, na natūraliausia bei visos sode nuskintos "arbatos" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2009 04 05, 19:47)
manau kompotas sveikiausia, na natūraliausia bei visos sode nuskintos "arbatos" smile.gif

Dar zinoma ir svieziai spaustos sultys sveika, bet kad labai ilgas darbas su ta sulciaspaude, tai kol issispaudziu ir noras praeina. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2009 04 05, 21:41)
Dar zinoma ir svieziai spaustos sultys sveika, bet kad labai ilgas darbas su ta sulciaspaude, tai kol issispaudziu ir noras praeina.  biggrin.gif

man pasisekė, nes MB spaudžia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Adeliutė @ 2009 04 03, 22:20)
Girdėjau, kad sveikam žmogui ir žolelių arbatomis nereikėtų piktnaudžiauti. Nedideliais kiekiais vartojant jos nekenkia, tačiau susirgus ir nebepadeda, nes organizmas būna pripratęs. Jų išgėrus nėštukei nereikia nerimauti, bet sveikiausia yra vanduo. Mano mieste jis labai geros kokybės, bet kiek atsimenu Šiauliuose, Palangoje ir Vilniuje labai neskanus.

gal Panevėžy gyveni? mirksiukas.gif vanduo ten thumbup.gif thumbup.gif va, Šiauliuos, kaip tu sakei, tai veee, nusipirkom ir filtrą dėl to, ir pastebėjau, kad pastovėjęs vanduo pažaliuoja, galvoju, nu kas čia per čiūdai, bet pažįstama fizikė paaiškino, kad jei pažaliuoja, vadinas, natūralus, ir tikrai geras, na, tai ir geriu toliau iš krano rolleyes.gif
aš išvis arbatų nemėgstu, geriu tik daug vandens ir kavos, o pastaruoju metu žiauuriai jos noriu, kaži, o pvz. nestuke.gif ar labai blogai yra išgerti 2-3 puodelius per dieną?
tikiuos, nenuspaminau aš čia į lankas, atsiprašau blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveika, tindiriushka mirksiukas.gif 4u.gif

vyksta paprasti dalykai, pasidalijimas informacija arba diskusija del kleckiuku planavimo mirksiukas.gif ax.gif kokius tyrimus mergaites daros, gali paieskoti ankstesneje temoje, ten tikrai rasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglle @ 2009 04 05, 23:40)
Sveika, tindiriushka  mirksiukas.gif  4u.gif

vyksta paprasti dalykai, pasidalijimas informacija arba diskusija del kleckiuku planavimo  mirksiukas.gif  ax.gif kokius tyrimus mergaites daros, gali paieskoti ankstesneje temoje, ten tikrai rasi  mirksiukas.gif

OT jumei iki ar po veselės planuojate? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2009 04 06, 06:07)
OT jumei iki ar po veselės planuojate?  bigsmile.gif


planuojame dabar, o imsimes veiklos po vestuviu ax.gif pirmi zingsniai - nutraukiau KP ir pradejau gerti folio rugsti mirksiukas.gif o jus??? mirksiukas.gif
Atsakyti