Įkraunama...
Įkraunama...

Mažasis pagalbininkas virtuvėje - II dalis

QUOTE(Irėja @ 2009 03 29, 11:34)
prisikarksėjot, komentatorės  lotuliukas.gif  dabar visos puls išiminėti savąsias  biggrin.gif



QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 03 29, 11:35)
gal maziau reikia kabinetis prie nuotrauku  ax.gif  verysad.gif kol visai ne liko kokie 10 doh.gif


o man geriau mažiau, bet attinkančių temą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Lakūdra_ @ 2009 03 29, 11:24)

matyt man ant nugaros parašyta  lotuliukas.gif

ir visos supratusios, kad ji mano atlikot pilietinę pareigą pasakyt, kad ji nepatinka  tongue.gif  nepiktai aišku aš čia,  smile.gif  juk aš už laisvą žodį  thumbup.gif


ne, pamenu iš senų laikų biggrin.gif o apie tavo foto išvis nieko nesakiau, nes man ji nei patinka nei nepatinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 03 29, 18:45)
drinks_cheers.gif man irgi. bet suprantu kad to nebus smile.gif

ko gi šitaip pesimistiškai? Laiko juk dar daug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2009 03 29, 17:26)
ko gi šitaip pesimistiškai? Laiko juk dar daug smile.gif

čia ne pesimistiškai, o realistiškai. nuotraukų ne į temą nieks nešalins, o ne itin į temą bus pritempiamos prie temos. bet ir tame galima įžvelgti pliusų smile.gif juolab kad nieko nepakeisi - pagal bendras tendencijas kuo toliau, tuo fotokonkursuose bus mažiau nuotraukų į temą, taigi nieko čia nepakeisi smile.gif
Atsakyti
O aš kažkaip nusiteikusi, kad dar visgi kokie vienas ar du "perliukai" atsiras g.gif
Atsakyti
O man patiko Lakūdros nuotrauka, nors nepažinau jos. Patiko mintis, nestandartas. Ir pati foto visai simpatiška buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidulia @ 2009 03 29, 20:48)
O man patiko Lakūdros nuotrauka, nors nepažinau jos. Patiko mintis, nestandartas. Ir pati foto visai simpatiška buvo 4u.gif


tikrai gaila, kad dingo ta foto...man ji buvo viena is idomesniu.....kaip ir svar-miau ir jo didenybe pipiras...
Atsakyti
"Jo didenybė pipiras" ir "Švar-miau" niekur nedingo. mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fleur: 29 kovo 2009 - 20:33
QUOTE(Fleur @ 2009 03 29, 22:31)
"Jo didenybė pipiras" ir "Švar-miau" niekur nedingo. mastau.gif


norejau pasakyt, kad pipiras ir svar-miau tokios pat idomios kaip ir buvo pastaroji su rozemis.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 03 29, 18:37)
čia ne pesimistiškai, o realistiškai. nuotraukų ne į temą nieks nešalins, o ne itin į temą bus pritempiamos prie temos. bet ir tame galima įžvelgti pliusų smile.gif juolab kad nieko nepakeisi - pagal bendras tendencijas kuo toliau, tuo fotokonkursuose bus mažiau nuotraukų į temą, taigi nieko čia nepakeisi smile.gif

Tai įdėk pati į temą - kas trukdo? Nusibodo jau tamstos komentarai. Tas negerai, anas negerai. Parodyk, kaip turėtų būti, kokiu pavyzdžiu sekti, kad į temą būtų.
Kritikuoti - lengviausia, o pasakyti kaip padaryti teisingai - juk nėra taip jau ir lengva, ar ne? Laukiame tamstos pavyzdžio. O gal jis jau yra? bigsmile.gif
Nepiktai čia aš jeigu ką, tik pasiūlymas - prieš kritikuojant pamąstyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marijai: 29 kovo 2009 - 21:40
tamsta jūs man irgi jau pabodot su kritikos įžvelgimais mano komentaruose ir siūlymu dalyvauti. jei jau kritika rodos tikrai niekuo negaliu padėti, bet kad dalyvauti nenoriu jau sakiau ir jau paaiškinau kodėl, todėl nebesikartosiu. taigi tamsta mano pavyzdžio deja nesulauks irnesakyk.gif o jei nesuprantat kaip turi būti į temą - perskaitykit temos pavadinimą ir aprašymą. nemažai yra ir puikių pavyzdžių, kurie buvo ne kartą nurodyti, taigi nesikartosiu. žodžių 'pagalba, pagalbininkas' reikšmes galite rasti čia ax.gif aš irgi nepiktai,čia tik pasiūlymas tamstai liautis visur matyti tik kritiką ir kabinėtis prie komentarų mirksiukas.gif aišku jei norėsite matyti kritiką, ir toliau ją matysite, bet jei jau tamstai 'tas negerai, anas negerai' nereiškia kad kitiems turi būti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 03 30, 05:31)
tamsta jūs man irgi jau pabodot su kritikos įžvelgimais mano komentaruose ir siūlymu dalyvauti. jei jau kritika rodos tikrai niekuo negaliu padėti, bet kad dalyvauti nenoriu jau sakiau ir jau paaiškinau kodėl, todėl nebesikartosiu. taigi tamsta mano pavyzdžio deja nesulauks irnesakyk.gif o jei nesuprantat kaip turi būti į temą - perskaitykit temos pavadinimą ir aprašymą. nemažai yra ir puikių pavyzdžių, kurie buvo ne kartą nurodyti, taigi nesikartosiu. žodžių 'pagalba, pagalbininkas' reikšmes galite rasti čia ax.gif aš irgi nepiktai,čia tik pasiūlymas tamstai liautis visur matyti tik kritiką ir kabinėtis prie komentarų mirksiukas.gif aišku jei norėsite matyti kritiką, ir toliau ją matysite, bet jei jau tamstai 'tas negerai, anas negerai' nereiškia kad kitiems turi būti rolleyes.gif

Tai kad aš 6,3 karto mažiau kalbu nei tu. (statistika, pagal praėjusią temutę) biggrin.gif
O temos pavadinimą ir aprašymą perskaitom visos, tik kiekviena pagal save suprantam. Man visos nuotraukos atrodo į temą. Tema labai plati. Jei pro moderatorius praeina, tai nebėra reikalo nurodinėti kas tinka, o kas netinka, kas į temą, o kas ne į temą. Tiesiog kiekviena išsirenkame labiausiai patinkančias nuotraukas. Natūralu, kad skoniai skiriasi. smile.gif
Ir labai gaila, kad pavyzdžio nebus. Parodytumėt, kaip gi reikia pagaliau, o dabar tik kritikuojat - kas yra lengviausia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marijai: 30 kovo 2009 - 11:15