Įkraunama...
Įkraunama...

Mažasis pagalbininkas virtuvėje - II dalis

QUOTE(Marijai @ 2009 03 29, 22:35)
Tai įdėk pati į temą - kas trukdo? Nusibodo jau tamstos komentarai. Tas negerai, anas negerai. Parodyk, kaip turėtų būti, kokiu pavyzdžiu sekti, kad į temą būtų.
Kritikuoti - lengviausia, o pasakyti kaip padaryti teisingai - juk nėra taip jau ir lengva, ar ne? Laukiame tamstos pavyzdžio. O gal jis jau yra?  bigsmile.gif
Nepiktai čia aš jeigu ką, tik pasiūlymas - prieš kritikuojant pamąstyti. mirksiukas.gif


visada yra galimybe neskaityti ju lotuliukas.gif lotuliukas.gif

ir kiekvienas turi teise,pasakyti savo nuomone,nereikia cia pykti,nervintis.. doh.gif nejaugi dabar turi visos foto visiems patikti,as irgi galeciau kruva foto atrinkt,ne i tema visiskai,ale neturiu teik laiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2009 03 30, 13:43)
visada yra galimybe neskaityti ju lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

ir kiekvienas turi teise,pasakyti savo nuomone,nereikia cia pykti,nervintis.. doh.gif  nejaugi dabar turi visos foto visiems patikti,as irgi galeciau kruva foto atrinkt,ne i tema visiskai,ale neturiu teik laiko schmoll.gif

Neadvokataukite mirksiukas.gif
Aš ir nesakau, kad kažkas neturi teisės išsakyti nuomonės. Kuo įvairesnės nuomonės, tuo tik geriau - juk iš klaidų mokomės. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marijai @ 2009 03 30, 15:02)
Neadvokataukite  mirksiukas.gif
Aš ir nesakau, kad kažkas neturi teisės išsakyti nuomonės. Kuo įvairesnės nuomonės, tuo tik geriau - juk iš klaidų mokomės.  smile.gif


blink.gif blink.gif blink.gif turit teise,man uzdrausti? g.gif

nuomoniu sutapimas,ne visada-advokatavimas doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2009 03 30, 12:43)
visada yra galimybe neskaityti ju lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
ir kiekvienas turi teise,pasakyti savo nuomone,nereikia cia pykti,nervintis.. doh.gif  nejaugi dabar turi visos foto visiems patikti,as irgi galeciau kruva foto atrinkt,ne i tema visiskai,ale neturiu teik laiko schmoll.gif

Isivaizduokit:juodas vamzdis apie 20cm skersmens.is vienos puses i ji ieina kate,o is kitos puses pele.kaip manot kuo viskas pasibaigs? ax.gif
mes ne matem kas atsitiko ir galim tik spelioti,teoriskai kate turi pagauti pele.bet vienaip ar kitaip atsyras zmoniu kurie teigs savo teorija,nes ne visada musu nuomones sutampa,ir ipac tada kai tiesos mes Nematom,o tik galim viska teigti teoriskai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VI-VA-VI: 30 kovo 2009 - 14:39
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 03 30, 14:24)
Isivaizduokit:juodas vamzdis apie 20mm skersmens.is vienos puses i ji ieina kate,o is kitos puses pele.kaip manot kuo viskas pasibaigs? ax.gif
mes ne matem kas atsitiko ir galim tik spelioti,teoriskai kate turi pagauti pele.bet vienaip ar kitaip atsyras zmoniu kurie teigs savo teorija,nes ne visada musu nuomones sutampa,ir ipac tada kai tiesos mes Nematom,o tik galim viska teigti teoriskai. mirksiukas.gif



visiškai tema eina į lankas doh.gif , kas dar kokią nesąmonę parašys doh.gif doh.gif .

p.s. ir kaip katė gali įeti į 20mm (= 2 cm) vamzdį doh.gif . "Božė, božė"...
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2009 03 30, 14:35)
visiškai tema eina į lankas  doh.gif , kas dar kokią nesąmonę parašys  doh.gif  doh.gif .
20 cm mirksiukas.gif atleiskyt uz matmenu klaida-skubejau.
taip tema istikruju eina i lankas,todel ir parasiau toki pavizdi,kitaip sakant-kiek zmoniu tiek nuomoniu.Ir to niekas nepakeis. 4u.gif
Matai yra ir tokiu zmoniu kurie net prie smulkiausios smulkmenos priekabiauja... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VI-VA-VI: 30 kovo 2009 - 14:46
nu idomus dalykas,jei zmogui kazkas kliuva nuotraukoj,kad ir maziausias saukstelis ne vietoj,tai jis priekabiauja,o jei atsiranda amzinai nepatenkintu tokiu pastabumu,tai jau ne priekabiavimas doh.gif doh.gif doh.gif issakyti nuomone turi kiekvienas,ale issakykim apie nuotraukas,o ne apie nusibodusius kieno nors komentarus doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 03 30, 16:24)
mes ne matem kas atsitiko ir galim tik spelioti,teoriskai kate turi pagauti pele.bet vienaip ar kitaip atsyras zmoniu kurie teigs savo teorija,nes ne visada musu nuomones sutampa,ir ipac tada kai tiesos mes Nematom,o tik galim viska teigti teoriskai. mirksiukas.gif

vau mastau.gif Nu suktai čia g.gif Man, kaip runkeliui, tai neįkandama... lotuliukas.gif
Atsakyti
pirmiausia, tai nuotraukos yra patikėtos man, ir mano nuomone yra pasitikima, jai jau būtent aš tvirtinu nuotraukas, jie manimi nepasitikėtų, aš neadministruočiau fotokonkursų ir apskritai nebūčiau moderatorė.

jei aš nepasitikiu savo nuomone, tada klausiu kitų moderatorių ir sprendimas yra priimamas kolektyviškai (dėl balsavimo trukmės kaip matėte, priėmėm daugumos balsavimų, Jūsų visų dėka).

dėl nuomonės interpretavimų tai čia jau tikrai kiekvienam asmeniškai matosi skirtingai, todėl aš stengiuosi kiek įmanoma liberaliai ir objektyviai atrinkinėti nuotraukas, o tai, patikėkite, nėra taip lengva kaip atrodo.

nuotraukų aptarinėjimas yra geras dalykas, bet kai vos ne kiekvienam komentare įžvelgiu priekaištus sau, tai taip ir norisi įdėti čia jum taisykles, kurias pažeidžiate aptarinėdamos moderatorės veiksmus viešai (čia netaikau niekam konkrečiai).

bet aš taip nedarau, nes vis tikiuosi, kad tie, kas komentuoja tam, kad įkastų, susipras ir nustos taip daryti, nes ir vienas šaukštas deguto , pagadina visą statinę medaus...

mano nuomonė nebūtinai turi sutapti su jūsų, bet tai nereiškia, kad kuri nors iš jų yra klaidinga.
Atsakyti
ruste,puikiai suprantu tavo sunku darba 4u.gif tik kartais nesuprantamas tevu noras idet "bile ka" ax.gif tvarka,netvarka,nesvarbu kad cia konkursas doh.gif o jei komentuoja,tai bent jau domisi zmogus konkursu,nesvarbu kad ir nedalyvauja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2009 03 30, 15:38)
ruste,puikiai suprantu tavo sunku darba 4u.gif  tik kartais nesuprantamas tevu noras idet "bile ka" ax.gif  tvarka,netvarka,nesvarbu kad cia konkursas doh.gif  o jei komentuoja,tai bent jau domisi zmogus konkursu,nesvarbu kad ir nedalyvauja ax.gif

bet supranti, aš negaliu netvirtinto to "bile ko" jei nuotrauka yra į temą. doh.gif

yra tokių nuotraukų, kad aš išvis tokių nedėčiau į viešumą, bet ne man mokyti tas mamas, kurios mano kitaip, jos deda, nuotraukos atitinka temą, ir aš negaliu netvirtinti, nes jie neįdėsiu, reikės paskui pasiaiškinti kodėl ta nuotrauka netiko ir t.t.

komentarai gali būti taip pat visokie, o ne tik neigiami ir nemalonūs skaityti ne tik tiem, kieno nuotraukas aptarinėja, o ir kitom...galima parašyti ir gražiai, kad "va čia tas nepatinka", "o va čia man atrodo to per daug", o ne tai, kad "ne į temą", "pritempta prie temos" ir t.t.

konkrečiai šitas konkursas yra rėmėjų užpirktas, ir jie nori matyti kuo daugiau nuotraukų, ir ta pagalba gali būti tiek konkreti tiek perkeltine prasme.

kiti konkursai, kur pavadinimus galvojam, mes (jūs), gali būti kiek kitaip traktuojami, bet ir vėl, neįtiksiu absoliučiai visom.

todėl reikėtų čia daugiau tolerancijos ir supratingumo, ir nebūtinai reikia visada žvelgti plačiau, reikia bandyti suprasti ir kitus, o ne tik save.
Atsakyti
QUOTE(Marijai @ 2009 03 30, 12:12)
Tai kad aš 6,3 karto mažiau kalbu nei tu. (statistika, pagal praėjusią temutę) biggrin.gif
O temos pavadinimą ir aprašymą perskaitom visos, tik kiekviena pagal save suprantam. Man visos nuotraukos atrodo į temą. Tema labai plati. Jei pro moderatorius praeina, tai nebėra reikalo nurodinėti kas tinka, o kas netinka, kas į temą, o kas ne į temą. Tiesiog kiekviena išsirenkame labiausiai patinkančias nuotraukas. Natūralu, kad skoniai skiriasi.  smile.gif
Ir labai gaila, kad pavyzdžio nebus. Parodytumėt, kaip gi reikia pagaliau, o dabar tik kritikuojat - kas yra lengviausia.

kas kad 6,3 karto mažiau, bet kažkaip nuolat prisikabinat prie mano komentarų ir nuolat aiškinat kad neva kritikuoju ar man kažkas nepatinka. tikrai jau atsibodo. jei nepatinka - neskaitykit mirksiukas.gif jei kritikuočiau ar nurodinėčiau, pavyzdį savo gal ir parodyčiau. o dabar nematau reikalo, juolab kad nesat mažas vaikas, kurį reikėtų mokyt - perskaitykit temos pavadinimą ir aprašymą ir suprasit kas yra į temą. tema tikrai konkreti ir gan siaura, nieko nepainterpretuosi, nebent bandysi pritempti. jei jos nesuprantat- aš tikrai niekuo tamstai padėt negaliu rolleyes.gif aš tikrai nepiktai, bet jei taip kliūva mano pastebėjimai - neskaitykit mirksiukas.gif
QUOTE(mmergyte @ 2009 03 30, 16:38)
ruste,puikiai suprantu tavo sunku darba 4u.gif  tik kartais nesuprantamas tevu noras idet "bile ka" ax.gif

visiškai pritariu drinks_cheers.gif bet kartu ir suprantu kodėl taip daroma smile.gif kuo daugiau bile kokių ir/ar pritemptų, tuo lengviau pastebėti išskirtines thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l'eau: 30 kovo 2009 - 17:22