Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

Prisiskaičiau apie jūsų išgirta EG ir vakar nuvažiavusi į VCUP nusipirkau ir aš.
Jeigu kas nerimauja tiks ar ne ir nori pabandyti tuomet ten gali tai padaryti. Labai maloni mergaitė mane nupūdravo ir galėjau akivaizdžiai pamatyti rezultatą kuris man labai patiko, taigi, nusipirkau. Dabar mokinsiuosi pati tolygiai dengti veida šia pūdra.

O čia ką domina jų internetinis tinklapis:
www.erdesa.lt
Atsakyti
Saharos purvas o ne Egipto zeme biggrin.gif siaip nezinau gal ir geras dalykas tik labai nervuoja , kad tepli yra , bet vistiek jau metai jai esu istikima
Atsakyti
Įsigyjau EŽ pudrą ir man ji netinka schmoll.gif Teks grįžti prie senų gerų odos tobulinimo būdų - morkų graužimo ir žuvies taukų gėrimo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pievu_gele @ 2009 06 09, 16:43)
Įsigyjau EŽ pudrą ir man ji netinka  schmoll.gif  Teks grįžti prie senų gerų odos tobulinimo būdų - morkų graužimo ir žuvies taukų gėrimo  thumbup.gif

Na, EZ paskirtis nera tokia pat , kaip zuvu tauku, ar karotino. EZ kaip bebutu, yra dekoratyvines kosmetikos priemone, o ne grynai gydomoji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_zija @ 2009 06 09, 14:29)
siaip nezinau gal ir geras dalykas tik labai nervuoja , kad tepli yra , bet vistiek jau metai jai esu istikima

tas teplumas tikrai nervina kartais drinks_cheers.gif arba palietus veida labai greit nusivalo EZ nuo tos paliestos vietos ir siaip tepasi, nu bet as irgi jau metai istikima jai esu ir tikrai toliau pirksiu kai pasibaigs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(yours @ 2009 06 09, 18:06)

g.gif ir kokios priezastys kad netinka?
Papildyta:



Tiesiog išmėto veidą tokiomis rožinėmis dėmėmis, panašu į alergiją blink.gif
Atsakyti
QUOTE(TARSKALIUKE @ 2009 06 10, 00:43)
tas teplumas tikrai nervina kartais  drinks_cheers.gif arba palietus veida labai greit nusivalo EZ nuo tos paliestos vietos ir siaip tepasi, nu bet as irgi jau metai istikima jai esu ir tikrai toliau pirksiu kai pasibaigs  smile.gif

jei dedate pagrinda pries ez tai taip nenusivalo smile.gif bet ant naturalios odos, naturaliau atrodo.na kad nusivalytu nepastebejau ant savo veido, ta pastebejau antr sesers...pas ja po 2 val liko plemais doh.gif pas mane taip nebuna rolleyes.gif
Atsakyti
O Vilniuje Bi kor galima tik VCUPe nusipirkt, ar dar kur nors?
Gal kartais kas nors parduodate egipto žemę? Gal nepatiko ar netiko, o gal pabodo naudoti? Mielai perimčiau ax.gif
Atsakyti
http://www.grantbrown.com/ew.html kas zinote ka nors apie sios firmos egipto zeme? uztikau uzsienyje parduotuveje ir nedrystu imti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Swallowtail @ 2009 06 10, 15:33)
O Vilniuje Bi kor galima tik VCUPe nusipirkt, ar dar kur nors?
Gal kartais kas nors parduodate egipto žemę? Gal nepatiko ar netiko, o gal pabodo naudoti? Mielai perimčiau ax.gif


Pylimo g. 29 ir Sakalų g. 6 dar galima isigyti smile.gif
Atsakyti
As su ez vis dar nesusidraugauju doh.gif kadangi kasdien naudoju ir kremine nes reikia maskavimo, tai ant jos dienos eigoje plemais gaunasi, ir daugiau prisilietus ziurek jau ir baltuoja.. kazkada be kremines buvau pasidaziusi bet kadangi mano oda riebi tai labai greitai nuplauke, gal cia labiau tinka turincioms sausa odyte unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2009 06 10, 19:34)
As su ez vis dar nesusidraugauju doh.gif  kadangi kasdien naudoju ir kremine nes reikia maskavimo, tai ant jos dienos eigoje plemais gaunasi, ir daugiau prisilietus ziurek jau ir baltuoja.. kazkada be kremines buvau pasidaziusi bet kadangi mano oda riebi tai labai greitai nuplauke, gal cia labiau tinka turincioms sausa odyte unsure.gif

na mano oda misri bet kazkaip nemeto plemais.ant krem pudros nebandziau, tik ant makiazo pagrindo...is Avon "shimmerswirls" berots, apsitrynes uzrasas sunku perskaityti.tai pasausina oda siek tiek jis, tai labai gerai laiko ez thumbup.gif
Atsakyti