Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

o kurioj tiksliai vietoj VCUP'e yra ta bi-kor1 aukste? as kazkaip ejau bet nemaciau? kokia kaina??? rolleyes.gif
Atsakyti
sveikutes...cia tiek isgyret ta EZ kad ir as uzsinorejau smile.gif gal galyt pasakyti kiek siuo metu ji daug maz kainuoja ir kur kaune galima isigyti? beje mano ora linkusi sauseti tai kurios firmos labiau tiktu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Belute: 11 birželio 2009 - 17:39
QUOTE(Belute @ 2009 06 11, 18:37)
sveikutes...cia tiek isgyret ta EZ kad ir as uzsinorejau smile.gif  gal galyt pasakyti kiek siuo metu ji daug maz kainuoja ir kur kaune galima isigyti? beje mano ora linkusi sauseti tai kurios firmos labiau tiktu?



Seip kazkur apie 100lt kainuoja pardei.. yra laisves al kur Tauro batai netoli Skalsos sustojimo, poto einant link Soboro nuo laisves pr uz Hesburgerio smile.gif mano oda sausa, tai man Bi kor tinka wub.gif
O man zinot kazkaip ji neruduoja.. arba daug reik mozot arba as nematau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o kaip sepetelis nenaturaliu sereliu?jei teptis ez su juo?tai koks skirtumas nei su naturaliu? g.gif gal reik paciai pabandyti nes turiu ir toki ir toki tik siandien isploviau tai laukiu kol isdzius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(yours @ 2009 06 11, 21:06)
o kaip sepetelis nenaturaliu sereliu?jei teptis ez su juo?tai koks skirtumas nei su naturaliu? g.gif gal reik paciai pabandyti nes turiu ir toki ir toki tik siandien isploviau tai laukiu kol isdzius biggrin.gif




Jausmas kaip ir viso kito tepant su nenaturaliu seriu sepeteliu.. negraziai pasidengia ir t.t smile.gif
Beja, cia jau daug diskutuot, bet kalbant apie tekstura EZ, tai senesne Bi kor buvo geresne..nes kai pas drauge bandziau, tai tokia biski geresne buvo wub.gif bet ir sita man super thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes:)
naudoju bikoro EZ jau beveik metus ir esu labai patenkinta..tik va, siandien aptikau www.erdesa.lt puslapyje, kad ant originalios EZ turi buti desiniam kampe parasyta "G+F" tipo gamintojas GUTKNECHT + FREY, pas mane tai nera tu raidziu schmoll.gif ..tai pagalovjau paklausiu, kaip pas jus....? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ANGELIUKSTE @ 2009 06 12, 18:16)
Sveikos, mamytes:)
naudoju bikoro EZ jau beveik metus ir esu labai patenkinta..tik va, siandien aptikau www.erdesa.lt puslapyje, kad ant originalios EZ turi buti desiniam kampe parasyta "G+F" tipo gamintojas GUTKNECHT + FREY, pas mane tai nera tu raidziu schmoll.gif ..tai pagalovjau paklausiu, kaip pas jus....? g.gif

Turi buti sios raides atidarius antraji dangteli mirksiukas.gif Is pradziu ir as neradau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2009 06 12, 19:31)
Turi buti sios raides atidarius antraji dangteli mirksiukas.gif Is pradziu ir as neradau biggrin.gif


Aha, pas mane taip pat yra. Ta antraji dangteli, tai kitaip sakant nuimti virsutini plastmases dali nuo tos puses kur pudryte rolleyes.gif
Atsakyti
Manau pas visas Egopto žemes yra tas užrašas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2009 06 10, 17:31)
http://www.grantbrown.com/ew.html  kas zinote ka nors apie sios firmos egipto zeme? uztikau uzsienyje parduotuveje ir nedrystu imti... blush2.gif

tai niekas nera isbande tokios egipto zemes? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Brunette @ 2009 06 13, 16:00)
Manau pas visas Egopto žemes yra tas užrašas rolleyes.gif

na ne pas visas nes viena merginuke rase kad pas ja nera schmoll.gif
Atsakyti
as irgi paieskojau ant savo zemes, neradau jokio uzraso. ir dar nesuprantu apie kokius 2 dangtelius kalbate. pas mane originali, tuo net neabejoju, pirkau erdesos parduotuvej. bet pastebejau kad geriau ja kabina siukstus sepeteliai, tokie kaip erdesos.
o jei ir neoriginalas, tiek to, man ji gera ir taskas biggrin.gif
Atsakyti