Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės veidui.

as inkstiram ir spuogam darydavau tokia:kiausinio baltymas,citrinos sultys ispaustos,keli lasai arbatmedzio aliejaus ir saukstelis medaus. Visai patiko,tik kazkodel nebedarau,reiks kada gal vel pabandyti smile.gif
Atsakyti
medus+cinamonas+citrinų sultys thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, manau įdomu būtų pabandyti pasidaryti kaukę iš trintų linų sėklų, kaip kažkas rašė (užplikyti, pabrinkinti), tik dar įberti cinamono mirksiukas.gif Nemažai kas daro medaus ir cinamono kaukę, bet medus daugelį alergizuoja, tai kaip pagrindą cinamonui būtų galima naudoti linų sėklų "kisielių" smile.gif Arba į tą "kisielių" sutrintą aspirino tabletę įdėti smile.gif
Gal kas jau bandėt taip? Aš žadu artimiausiu metu pamėginti cool.gif
Atsakyti
o as cia pasiskaiciusi bandziau darytis kauke riebiai odai. 2v.s.medaus, 1v.s.citrinos sulciu, 1v.s.grietines. turejo skaistinti ir valyti oda. na supylus visus ingridientus ji tapo tokia skysta kad ant veido buvo neimanoma uztepti (o kaip kitaip is skystalu ir sutirstetu g.gif ) tai sugalvojau dapilti ant sutirstinimo juodojo molio milteliu ir dar iberiau biciu pikio (mano tevelis bitinikas tai visu situ naturaliu produktu pilni mano namai) gavosi daug mases, kuria uzsisaldziau leduku formelese, nes tikrai nusiplovus sia kauke po 20 min. veidelis tapo svelnutis , minkstutis oda paskaistejo tiesiog toki geri buvo gaila mesti lauk.siandien as ja tepiausi 2 karta ir tikrai is visu mano turimu pirktiniu ji mano megiamiausia, nes yra nat. ir efektas matomas.medus matina, pikis dezinfekuoja jis yra naudojamas skatinant zaizdeliu visokiu itrukimu gydimui, molis valo, citrina turetu skaistinti ir balinti, na vat grietine tai nezinau siaip turbut prie maitinamu sav. priskirciau.tikrai be baimes patarciau mergaitems kuriu odyte yra uzsitersusi ir ya spuogeliu, o mane pabere kaip niekad pries menes. verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
verdančiu vandeniu užplykai 2 valgomus šaukštus linų sėmenų kokiame puodukyje, uždengi ir palaikai iki kol atvėsta, tada būna tokia kaip žele beveik masė - ją tepi ant veido ir laikai kol uždžiūva į plėvelę drinks_cheers.gif (galima maišyt su linų sėmenimis visko dar, medaus pvz)
Atsakyti
iš naminių aš naudoju tik medų ir citriną. Jei reikia skaistumo - patepu citrinos sultimis, palieku 5-10min, nuplaunu. O jei noriu pavalyti ir pamaitinti - įmasažuoju medaus. Arba maišau šituos komponentus kartu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnet @ 2009 11 23, 22:17)
gal galit placiau papsakot apie aspirino kauke,kiek laiko ja reik laikyti? ir ar tinka odai su issipletusiais kapiliarais,nes maciau medaus ten dedasi? 4u.gif



Pas mane lygiai tokia pati oda, bet tokia kauke man visai patiko, kai buvau amerikej vienu metu visi buvo pasinese ant sios kaukes ir kiekvienas dare savaip. Man patiko paprastas variantas:

Mazam vandens keikyje istirpindavau tirpias kelias aspirino tabletes, idedavau sauksteli medaus, avokado aliejaus dar ilasindavau kokio eter. aliejuko del kvapo, palaikydavau apie 5 +/- minutes, man labai patiko.

O siaip ČIA gali pasiziureti ivairiu tutorial, gal issirinksi sau tinkama
Atsakyti
NA VA KA TIK isbandziau medaus migdolu ir citrinos kauke(likuti vyras isbande lotuliukas.gif )veidukas svelnus taciau ipatingo valymo nematau g.gif bet gal po vieno karto nereikia noreti valymo rezultato, tai turiu klausima gal ja reikejo kiek palaikyti nes as imasazavau tik ir nuploviau g.gif
Atsakyti

 i 
Žinutės ne į temą ištrintos. Temoje dalinamės patarimais apie kaukes veidui, ne apie plaukų šampūnus. Tam yra kitos temos ir AŽ.
Atsakyti
Mergaites o kas nors bande veido kaukes su krymo ezeru purvu.. girdejau kad labai gerai padeda nuo rauksliu rauksleliu ir poras sutraukia ir inkstyrus naikina. jei kuri bandziusi gal zinot kaip galima butu gauti.. ten pavadinimas kazkoks gudrus labai, bet pamenu kad Sakio ezeru purvo pagrindu.
aciu labai is anksto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Age Nemelage @ 2009 12 11, 12:42)
Mergaites o kas nors bande veido kaukes su krymo ezeru purvu.. girdejau kad labai gerai padeda nuo rauksliu rauksleliu ir poras sutraukia ir inkstyrus naikina. jei kuri bandziusi gal zinot kaip galima butu gauti.. ten pavadinimas kazkoks gudrus labai, bet pamenu kad Sakio ezeru purvo pagrindu.
aciu labai is anksto ax.gif

Idomiai cia smile.gif As bandziau su Krymo juodoju moliu smile.gif bet jau baigesi, bet nieko ipatingo...

Vakar prisiskaiciusi pabandziau veiduka baltymias istepti ( nes dariausi plauku kauke, panaudojau tryni o baltimukas liko ) tai labai atgaivino oda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2009 12 11, 13:52)
Idomiai cia  smile.gif As bandziau su Krymo juodoju moliu smile.gif bet jau baigesi, bet nieko ipatingo...

Vakar prisiskaiciusi pabandziau veiduka baltymias istepti ( nes dariausi plauku kauke, panaudojau tryni o baltimukas liko ) tai labai atgaivino oda  thumbup.gif



jei norisi labai staigaus patempimo efekto>> baltymas+vynuogiu sultys (tikros ka tik spaustos)+ lasas imbiero sulciu (tik lasas!!!!)... baltymas- sutraukia poras ir patempia.. vynuoges- lygina rauksles.. imbieras- pagerina kraujotaka ir didina pastaruju efekta... man patinka
Atsakyti