Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės veidui.

QUOTE(smalsiukė @ 2010 02 27, 10:40)
Sveikos.
O aš vakar išbandžiau naminę kaukę,kuri susidaro iš žalios arbatos,pieno ir avižinių dribsnių miltų.Patikėkit kokia oda po tos kaukės. thumbup.gif

O avižinius dribsnius sumalėte???
Ir kokia Jūsų oda? Mišri? Sausa? Riebi?
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisanta: 28 vasario 2010 - 11:16
QUOTE(Krisanta @ 2010 02 28, 11:15)
O avižinius dribsnius sumalėte???     
Ir kokia Jūsų oda? Mišri? Sausa? Riebi?
4u.gif



atsakysiu aš, nes esu darius tokią smile.gif dėjau sumaltus avižinius dribsnius. Mano oda yra mišri ir efektas labai geras :}
Atsakyti
QUOTE(vilmaamliv @ 2010 01 16, 10:27)
o sakykit gal kuri zinote kokia kauke, kuri tiktu misriai/riebiai odai ir kuri lygintu oda, mazintu randelius, atsiradusius po spuogu?  smile.gif


Esu kažkada darius, rašė,kad šviesina randelius ir pan.. Lyg ir šitoje temoje esu rašiusi.. Jogurtas, serbentai ir dar kažkas įėjo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif
Na, as savo odele kaip ir esu patenkinta, aišku, prieš mmm būna ir spuogelių daugiau, bet visumoj - viskas ok. tik va noriu pasitarti - kiekvieną rytą atgaivinu veidą leduku(min.vandens arba vaistažolių arbatos) - kaip ir atsigauna oda, patinimas pranyksta iš po miegų, tik kažin, ar šaltis nekenkia? gal kaip tik oda "stresuoja"?
Atsakyti
QUOTE(DaG @ 2010 03 01, 10:55)
Sveikos wink.gif
Na, as savo odele kaip ir esu patenkinta, aišku, prieš mmm būna ir spuogelių daugiau, bet visumoj - viskas ok. tik va noriu pasitarti - kiekvieną rytą atgaivinu veidą leduku(min.vandens arba vaistažolių arbatos) - kaip ir atsigauna oda, patinimas pranyksta iš po miegų, tik kažin, ar šaltis nekenkia? gal kaip tik oda "stresuoja"?

As taip pat kiekviena ryta stengiuosi veida su ledukais patepti smile.gif Bet pastebejau jeigu padarau kokiu keliu dienu pertrauka, tai veidas buna paraudes apie puse valandos ir jauciasi toks tvinkciojimas g.gif Bet veliau apsipranta oda..Kazkur esu skaiciusi jeigu yra kapiliaru, tai leduku nepatariama vartoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tresor: 01 kovo 2010 - 12:17
Dėl kaukių,į kurių sudėtį įeina grietinė... ax.gif Kokio riebumo grietinę naudojat?

Vakar išbandžiau aspirino kaukę bigsmile.gif Šiandien naujų spuogelių lyg nėra bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zappy: 01 kovo 2010 - 14:27
Bandziau daryti pieno ir liepziedziu kauke..tik iskilo klausimas: kaip padaryti ta tirsta mase? ax.gif Tuos liepziedzius susmulkinti? mastau.gif Nes pas mane tai tie liepziedziai dideli ir kazkaip nesigavo jokios tirstos mases.. unsure.gif Ir gal kas zino kas padetu sausoms kojoms? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2010 03 01, 12:16)
As taip pat kiekviena ryta stengiuosi veida su ledukais patepti smile.gif Bet pastebejau jeigu padarau kokiu keliu dienu pertrauka, tai veidas buna paraudes apie puse valandos ir jauciasi toks tvinkciojimas g.gif Bet veliau apsipranta oda..Kazkur esu skaiciusi jeigu yra kapiliaru, tai leduku nepatariama vartoti.

Taip, is tiesu ledukai gerai, bet juos reiketu ant veido tepti ivyniotus i kokia plona servetele, kad neisrysketu veido odos kapiliarai.
Atsakyti
QUOTE(*Angel @ 2010 03 02, 17:19)
Taip, is tiesu ledukai gerai, bet juos reiketu ant veido tepti ivyniotus i kokia plona servetele, kad neisrysketu veido odos kapiliarai.

Sito dalyko nezinojau as, dekui, kad pasaket smile.gif Pas mane truputi aplink nosi yra isryskeje kapiliarai, bet ta vieta nevalau su leduku.
Atsakyti
QUOTE(vilmaamliv @ 2010 01 16, 10:27)
o sakykit gal kuri zinote kokia kauke, kuri tiktu misriai/riebiai odai ir kuri lygintu oda, mazintu randelius, atsiradusius po spuogu?  smile.gif


Mano oda riebi/mišri, labai neblogai mielių kaukė su keliais lašais citrinos.
Atsakyti
As siandien pagaminau savo veidui tonizuojancius pusrycius, avizos su zaliaja arbata. rolleyes.gif
Tonizuojanti kauke:
Avizu miltai (susmulkinau kavamale)
saukstas alyvuogiu aliejaus
svieziai spaustu citrinos sulciu (arba obuoliu, grepfrutu, apelsinu)
3 saukstai plikytos zaliosios arbatos be priedu.

Uztepti stora sluoksni, laikyti 15-20min, kartoti 2-3 kartus i savaite.

QUOTE(enkuL @ 2010 03 02, 13:03)
Bandziau daryti pieno ir liepziedziu kauke..tik iskilo klausimas: kaip padaryti ta tirsta mase?  ax.gif  Tuos liepziedzius susmulkinti? mastau.gif Nes pas mane tai tie liepziedziai dideli ir kazkaip nesigavo jokios tirstos mases.. unsure.gif  Ir

Taip, reikia susmulkinti kavamale mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(enkuL @ 2010 03 02, 14:03)
Ir gal kas zino kas padetu sausoms kojoms? 4u.gif


O nuo kada kojos veidui priskiriamos? biggrin.gif
Atsakyti