Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės veidui.

QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 02, 23:02)
O nuo kada kojos veidui priskiriamos?  biggrin.gif



Cia buvo tik tarp kitko blush-anim-cl.gif tongue.gif Bet vis dar laukiu patarimu (brukstelkit, jei ka) ax.gif
Atsakyti
aš dariausi kaukę iš avižinių miltų ,žaliosios arbatos ir pieno,man ji ant veido išdžiuvo,telaikiau 10min.kol nuploviau o veidas tai siaubas koks paliko doh.gif plėmais nusausino.Paskui pagalvojau ,kad gal aliejaus reikėjo dar įpilti g.gif ,bet daugiau su šia kauke neeksperementuosiu.O vakar dariau medaus kaukę,paprastai medaus užsitepiau,15min.palaikiau,paskui nuploviau,oda kaip šilkinė paliko,jokio kremo nereikėjo betepti,mano oda sausa,vietomis šerpetoja.Tai va bandysiu šį gėrį keletą kartų į savaitę patepti,žiūrėsim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DRAŽENA @ 2010 03 04, 08:41)
aš dariausi kaukę iš avižinių miltų ,žaliosios arbatos ir pieno,man ji ant veido išdžiuvo,telaikiau 10min.kol nuploviau o veidas tai siaubas koks paliko doh.gif plėmais nusausino.Paskui pagalvojau ,kad gal aliejaus reikėjo dar įpilti g.gif ,bet daugiau su šia kauke neeksperementuosiu.O vakar dariau medaus kaukę,paprastai medaus užsitepiau,15min.palaikiau,paskui nuploviau,oda kaip šilkinė paliko,jokio kremo nereikėjo betepti,mano oda sausa,vietomis šerpetoja.Tai va bandysiu šį gėrį keletą kartų į savaitę patepti,žiūrėsim ax.gif

Taip, reikejo aliejaus mirksiukas.gif
Del medaus, gerai jei tau tinka, nes as nesiriztu veidui naudoti, labai alergizuoja, tik plaukams ir kunui naudoju.

As avizine kauke veidui 2 dienas jau dariau, siandien irgi darysiu, labai patiko, noriu savaite kursa pasidaryti.

Atsakyti
QUOTE(DRAŽENA @ 2010 03 04, 09:41)
O vakar dariau medaus kaukę,paprastai medaus užsitepiau,15min.palaikiau,paskui nuploviau,oda kaip šilkinė paliko,jokio kremo nereikėjo betepti,mano oda sausa,vietomis šerpetoja.Tai va bandysiu šį gėrį keletą kartų į savaitę patepti,žiūrėsim ax.gif

O is ko susideda medaus kauke? Ar tik medus? rolleyes.gif Noretusi isbandyti, nes mano veido oda labai panasi i jusu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(enkuL @ 2010 03 04, 12:55)
O is ko susideda medaus kauke? Ar tik medus? rolleyes.gif  Noretusi isbandyti, nes mano veido oda labai panasi i jusu. ax.gif

tik medų tepiau,palaikiau ir nusiprausiau su vandenuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DRAŽENA @ 2010 03 04, 16:40)
tik medų tepiau,palaikiau ir nusiprausiau su vandenuku 4u.gif

O-o-o..medaus nereikia pasildyti? mastau.gif Gal pasildant jis labiau suskysteja ir geriau ant veido tepasi.. g.gif Labai noriu sita kaukyte isbandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(enkuL @ 2010 03 04, 21:36)
O-o-o..medaus nereikia pasildyti? mastau.gif Gal pasildant jis labiau suskysteja ir geriau ant veido tepasi.. g.gif Labai noriu sita kaukyte isbandyti ax.gif

aš nešildžiau,tiesig betepant jisai sušyla
Atsakyti
Man labai patiko tokia kaukė - pusę banano ir pora šaukštų pieno sumakaluot su blenderiu ir 15kai minučių ant veiduko, - likau labai nustebus, veidukas atsigavęs, pamaitintas toks jautėsi, oda elastingesnė, minkštutė patapo. Žodžiu, geras dalykas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2010 03 05, 10:08)
Man labai patiko tokia kaukė - pusę banano ir pora šaukštų pieno sumakaluot su blenderiu ir 15kai minučių ant veiduko, - likau labai nustebus, veidukas atsigavęs, pamaitintas toks jautėsi, oda elastingesnė, minkštutė patapo. Žodžiu, geras dalykas  smile.gif

o koks jūsų odos tipas?
Atsakyti
QUOTE(DRAŽENA @ 2010 03 04, 10:41)
aš dariausi kaukę iš avižinių miltų ,žaliosios arbatos ir pieno,man ji ant veido išdžiuvo,telaikiau 10min.kol nuploviau o veidas tai siaubas koks paliko doh.gif plėmais nusausino.Paskui pagalvojau ,kad gal aliejaus reikėjo dar įpilti g.gif ,bet daugiau su šia kauke neeksperementuosiu.



Galbūt kažkuris iš produktų netinka, man tai šita kaukė viena iš geresnių, ir aliejaus nereikia. smile.gif
Gal žinot kokią naminę kaukę odai su išsiplėtusiais kapiliarais? Žinau, kad petražolės tinka, kas dar?
Atsakyti
as vis tepuosi veiduka su medum, po juodojo molio kaukytes, tada man nesauseja oda, nuima tempimo jausma thumbup.gif o paakius tuo metu kol laikau kaukytes patepu su alyvuogiu aliejumi mirksiukas.gif mano odyte misri 4u.gif
Atsakyti
Tokia idomesne kaukyte (Misriai/ riebiai odai) , buvo parasyta kad tai yra viena is paslapciu kodel indes turi lygia, grazia oda :
Isvirta svoguna, sutrinti su sauksteliu imbiero milteliu ir sauksteliu medaus 4u.gif laikyti 15-20 min poto nuplauti . kauke lygina oda, sutraukia poras, naikina spuogelius ir t.t 4u.gif
Atsakyti