Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės veidui.

QUOTE(zalia'citrina @ 2009 08 06, 16:51)
skamba neblogai, gal ir man isbandyt  smile.gif  gali but cia tau po to nudegimo, o su po spuogeliu pigmentinem susitvarkei jau?  smile.gif


As tai vakare bandysiu, siandien gal dar eisiu is namu, tai tingiu terliotis smile.gif jau susipirkau visus produktus, darysiu su serbentais, turiu is sodo savu biggrin.gif
Na as nesuprantu, man atsirado tokios nedideles kelios demeles, sviesesne nei apgamai, bet tokios rudos.. Tai ar cia pigmentines demes, ar tiesiog, kad stipriaii buvau nudegusi ir luposi oda g.gif
O po spuogu irgi skaitosi pigmentines? smile.gif teplioju as ir jas, bet man jos tokio siaubo nekelia, kaip naujosios sitos unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 06 rugpjūčio 2009 - 15:56
sunku pasakyt nemacius, bet manau, kad pigmentines, po spuogu irgi pigmentines demes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zalia'citrina @ 2009 08 06, 17:04)
sunku pasakyt nemacius, bet manau, kad pigmentines, po spuogu irgi pigmentines demes  smile.gif


O tas pigmentines imanoma issinaikinti? g.gif
Atsakyti
kiek zinau taip, jos ziema pacios pasvieseja, bet galima visokiais kremukais ir visiskai issibalint
Atsakyti
Na va as po kaukes smile.gif pliusas - oda pasviesino, tokia skaisti. Minusas - labai nemaloniai trauke (nes isdziuvus tokia plevele gavosi) ir issausino oda smile.gif na bet kai oda riebi, tai tas sausinimas nera toks baisus smile.gif
Atsakyti
Va siandien isbandau duonos kauke smile.gif

nera bandziusiu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 14 rugpjūčio 2009 - 14:37
QUOTE(ruci @ 2009 07 30, 21:38)
Radau internete, bet dar nebandžiau (šaltinis - www.grozioklubas.lt/main.php?n=174&l=670&k=1):

Romos kaukė valo odą ir lygina raukšles

* Ingredientai: 2 valgomieji šaukštai džiovintų žaliųjų žirnelių, 2 valgomieji šaukštai miltų, 2 valgomieji šaukštai pasukų.
* Naudojimo būdas: inde sutrinkite žirnelius, supilkite miltus, pasukas ir gerai išmaišykite. Plonu sluoksniu tepkite ant nuvalyto veido. Po 15-20 minučių nuvalykite vatos gabalėliu, sumirkytu žolelių nuovire arba silpnos arbatos nuovire. Nuprauskite veidą šiltu, po to ir šaltu vandeniu. Kartokite tris kartus per savaitę. Laikykite šaldytuve ne ilgiau nei 10 valandų.



Kaip bebūtų keista, šį receptą jau seniai žinojau, jį rodė per Rusijos kanalo TV1 rytinę laidą jau prieš kiek metų smile.gif Tik norėjau paklausti, ar galima vietoj pasukų kefyrą naudoti? Ir kodėl būtent džiovintus žirnelius?
Atsakyti
Prisiskaiciau apie aspirino kaukes - https://www.everyday...n-maskholy-crow

Paskutiniam puslapy yra filmukas,kur parodyta ka ir kaip daryt.

Uzsienietiskuose forumuose raso,kad daro stebuklus biggrin.gif ,ar kas yra bande? Cia matyt riebesniai odai,inkstiruotai. Kaip suprantu aspirinas yra salicilo rugstis, gal tikrai valo veida g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Via @@@: 20 rugpjūčio 2009 - 08:08

As naudoju liepziedziu kauke (piene),oda tampa labai svelni,svari,kaip aksomas.Ji labai tnka ir vyresnio amziaus,nes ir pastangrina, lygina rauksleles. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2009 08 21, 14:10)
As naudoju liepziedziu kauke (piene),oda tampa labai svelni,svari,kaip aksomas.Ji labai tnka ir vyresnio amziaus,nes ir pastangrina, lygina rauksleles. wub.gif


turiu liepziedziu kaip tik, pavirini juo piene ar kaip? o si kauke idomu tiktu misriai odai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2009 08 21, 14:37)
turiu liepziedziu kaip tik, pavirini juo piene ar kaip? o si kauke idomu tiktu misriai odai  g.gif


Mano,misri oda,tai man tinka.Darau taip:Valgoma sauksta dziovintu smulkintu liepziedziu,uzpilu (kad apsemtu)pienu,ir ant mazos ugnies truputi pavirinu,paskui truputi palaikau,ir per sieteli nuspaudziu,gaunasi tirstoka tokia mase.Pries dedant kauke,veideli pilinguoju,kad geriau isisavintu kauke,per oda.Tada suvilgau (tokie yra pirkti kaukems iskirpti veido formos padeliai)ir dedu ant veido(ten buna iskirptos akys,ir nosis,burna)(nors galima is marliuko paciai issikirpti).Laikau,kol uztenka kantrybes,apie 30-50 min.Kai jauciu,kad dziusta,vis sudrekinu ta padeli,kaukes likuciais.
Na terliones truputi yra,taciau karta savaiteje atrandu laiko,ir skiriu tik sau wub.gif Zodziu rezultatai pateisino triusa,nes veidelis tapo ,kaip sako "kaip is pieno plaukus" biggrin.gif
Atsakyti
O niekas nebande vien citrinos sulciu tepti? Sako sviesina demeles po spuogeliu ax.gif Ar reiktu tik demes tepti tomis sultimis ar visa veida? 4u.gif
Atsakyti