Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai - XII

Sveikos. Gal kartais patartumėte, ką reikėtų veikti antrą vestuvių dieną, kad būtų smagu?trūksta minčių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gutė pinkutė @ 2009 04 01, 09:50)
O kam tau reik tų lelyčių?aš tiesiog apsukau kinderius, o kai išluos tai pasakysiu niekad negali būt tikras ką rasi viduje

as tai daryt taip zadu lelyte berniuka ir lelyte mergyte suvyniot i daug popieriaus ir duot jas isvyniot ka toki pirmiau isnuios tosk ir bus pirmagymis cia tokia atrakcija antrai dienai:)
Papildyta:
QUOTE(giedras dangus @ 2009 04 01, 09:57)
Sveikos. Gal kartais patartumėte, ką reikėtų veikti antrą vestuvių dieną, kad būtų smagu?trūksta minčių ax.gif

na mes gandro laiskus skaitysim, suri plaustysim, torta jaunieji pjaustys, nuometa nuiminesim cia tokie scenariniai dalykai. o siaip zadu zaidima su sluota pravest : sluota siunciama ratu kai sustoja muzika pas ka sluota geria cerkiuka ir eina lauk is ratuko kol lieka tik vienas zmogus tai jam kokia dovanele paruosiu o sitas zaidimas skirta tam kad nauja seimininke tvarkinga butu kazkur radau.
Atsakyti
Aš tai gandrus daryisu oirmą dieną, nes mes antrą dieną, trumpą turim, ta prasme sodyba iki 14 val, o jauniejo kelttuves planuoja tik apie 10 val tai laiko mažai kam lieka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gutė pinkutė @ 2009 04 01, 10:18)
Aš tai gandrus daryisu oirmą dieną, nes mes antrą dieną, trumpą turim, ta prasme sodyba iki 14 val, o jauniejo kelttuves planuoja tik apie 10 val tai laiko mažai kam lieka ax.gif

as tai apie antra diena zinau tik tiek kad sodyboj pietus dar bus:) taingerai kad kita savaite su jaunaisiais susitarem susitikt tai gal jau daugiau zinosiu:)
Atsakyti
QUOTE(laimakp @ 2009 04 01, 09:10)
Ar čia ta tipo vestuvių programa? Gal galima pvz ?

e-meilą atsiųsk, persiųsiu.
Atsakyti
Kieno meilus gavau, toms persiunčiau programėlę
Atsakyti
gute pinkute, gal gali man biski pasufleruoti apie ta savo sirdi ir zvakutes? kur ir kaip tu jas darysi? nes as biski del saugumo esu susipainiojus g.gif as tos sodybos nezinau ir net neisivaizduoju kiek ten vietos ir net nebus galimybes pamatyt isanksto doh.gif tai viska ka darau - su atsarginiu varianu... nu bus matyt



ir dar tesiant musu tema apie pasirinkimu - kazkas sake kad dangaus zibintai su laidotuvem susije, nu ir balandzius per laidotuves leidzia, ir geles nesa per laidotuves... laidotuves yra zmogaus gyvenimo dalis, ji labai naturali ir man atrodo jei kazkas kazkur per laidotuves leido zibinta, tai dar nereiskia kad per vestuves ju negali leist ax.gif
As jei tik galeciau buti lietuvoj po savaites tikrai leisciau baltus balandzius i dangu man artimo zmogaus mirimo metiniu proga... tiesiog as taip noriu ir man taip grazu, kiekvienas daro taip kaip nori. Manau jei tik noro yra zibintai yra grazu ir gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pelze @ 2009 04 01, 14:04)
gute pinkute, gal gali man biski pasufleruoti apie ta savo sirdi ir zvakutes? kur ir kaip tu jas darysi? nes as biski del saugumo esu susipainiojus  g.gif  as tos sodybos nezinau ir net neisivaizduoju kiek ten vietos ir net nebus galimybes pamatyt isanksto  doh.gif  tai viska ka darau - su atsarginiu varianu... nu bus matyt
ir dar tesiant musu tema apie pasirinkimu - kazkas sake kad dangaus zibintai su laidotuvem susije, nu ir balandzius per laidotuves leidzia, ir geles nesa per laidotuves... laidotuves yra zmogaus gyvenimo dalis, ji labai naturali ir man atrodo jei kazkas kazkur per laidotuves leido zibinta, tai dar nereiskia kad per vestuves ju negali leist  ax.gif 
As jei tik galeciau buti lietuvoj po savaites tikrai leisciau baltus balandzius i dangu man artimo zmogaus mirimo metiniu proga... tiesiog as taip noriu ir man taip grazu, kiekvienas daro taip kaip nori. Manau jei tik noro yra zibintai yra grazu ir gerai  thumbup.gif

kazkas man yra sakes kad vestuves yra jaunystes laidotuves taip kad merginos reiskia kas tinka laidotuvem tinka ir vestuvem thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
cia jus apie svieciancius balionus; Man tai labai grazu . Prie ko cia laidotuves....
Atsakyti
QUOTE(Linarte @ 2009 04 01, 14:20)
Kieno meilus gavau, toms persiunčiau programėlę

aciu smile.gif gavau tavo programele labai fainai sugalvojus thumbup.gif
Atsakyti
siandie truputi paziurejau per LT kanala Petra Kurmeli.... jetau kaip seniau budavo... ir pirslybos ir vestuves... doh.gif bigsmile.gif man taj labai juokingai.... Gal geriau tada zibintai ir balandziai....

Linarte ---> aciu 4u.gif
Papildyta:
man dabar toks klausimukas iskilo... o siais laikais pabroliai su gelytem kostiumo atlapuos buna ? g.gif
Atsakyti
taip, buna pabroliai su gelytem atlapuos smile.gif tos gelytes tokios pat kaip pamergiu puoksteles smile.gif

o as dabar suku galva kuo butu galim pakeisti ta krepsa, kuriame saldainius nesiojuosi.. nenoriu as to krepso, noriu kazko siuolaikiskesnio. juk as busiu siuolaikiska jauna liudininke, tai man tas krepsas " ne i tema".. smile.gif
ale su terbele paprasta gi neisiu smile.gif
nebeismanau ka cia sumislijus... smile.gif
jauciu is to rasto tuoj iseisiu is kraso doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugsti_uoga: 01 balandžio 2009 - 14:47