Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai - XII

QUOTE(rugsti_uoga @ 2009 04 01, 14:43)
taip, buna pabroliai su gelytem atlapuos smile.gif tos gelytes tokios pat kaip pamergiu puoksteles smile.gif

zinosim wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsti_uoga @ 2009 04 01, 14:43)
taip, buna pabroliai su gelytem atlapuos smile.gif tos gelytes tokios pat kaip pamergiu puoksteles smile.gif

o as dabar suku galva kuo butu galim pakeisti ta krepsa, kuriame saldainius nesiojuosi.. nenoriu as to krepso, noriu kazko siuolaikiskesnio. juk as busiu siuolaikiska jauna liudininke, tai man tas krepsas " ne i tema".. smile.gif
ale su terbele paprasta gi neisiu smile.gif
nebeismanau ka cia sumislijus... smile.gif
jauciu is to rasto tuoj iseisiu is kraso  doh.gif

na mes irgi kvieciami kaip liudininkai bet pasirodo del to kad graziau skamba nei pirsliai smile.gif tai as turesiu krepsiuka o MB toki sena lagamineli smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergaiciuke_ee: 01 balandžio 2009 - 14:59
Labukas 4u.gif
Liepos 25 dieną esu pakviestą į vestuves, svočiute būsiu pirmą kartą blush2.gif Užsukau pas Jus, kad mane ant kelio užvestumėt: nuo ko pradėti ir kaip daryti, jog jaunieji būtų patenkinti piršliais ax.gif Keliauju skaityti ką gi Jūs čia tiek prirašėt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roretėlė: 01 balandžio 2009 - 15:01

pernai ir as turejau krepsa, bet ji mano vyrelis visur nesiojo smile.gif gal ir siemet ta pati padarysiu, jei nerasiu grazesnes alternatyvos smile.gif
Papildyta:
arba man buvo kilusi tokia mintis grazia medine dezute nudekupzinti geltona-melyna tematika ir joje saldainiu prideti ir po to graziai visiem dalinti prie cmb ir baznycios.. nu negaliu, man tiek krepsiai visur jau ohmy.gif ohmy.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsti_uoga @ 2009 04 01, 14:43)
o as dabar suku galva kuo butu galim pakeisti ta krepsa, kuriame saldainius nesiojuosi.. nenoriu as to krepso, noriu kazko siuolaikiskesnio. juk as busiu siuolaikiska jauna liudininke, tai man tas krepsas " ne i tema".. smile.gif
ale su terbele paprasta gi neisiu smile.gif
nebeismanau ka cia sumislijus... smile.gif
jauciu is to rasto tuoj iseisiu is kraso  doh.gif

Aš turėsiu mažą krepšelį su saldainiais, o visokie buteliai ir reikmenys žaidimams ar atrakcijoms bus pas piršlį lagamine wink.gif Jei nenori krepšelio, tada saldainius pirk dėžutėm, ir nešiokis dėžutę, po ranka kad turėtum kuom papirkt.
Beje, ne tu rašei į "Rūtą" dėl saldainių popieriukų kad gamykliškai suvyniotų?

Nieks neprisipažįsta kas rašė, o aš nepamenu... Noriu žinoti kainytes - ar atskirai popieriukus užsakinėt spaustuvėj, ar iš kart pas juos...
Atsakyti
QUOTE(rugsti_uoga @ 2009 04 01, 16:00)
pernai ir as turejau krepsa, bet ji mano vyrelis visur nesiojo smile.gif gal ir siemet ta pati padarysiu, jei nerasiu grazesnes alternatyvos smile.gif

as irgi pernai turejau krepsa biggrin.gif tai vyras nesiojo tai koki pabroli idarbindavau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingiena: 01 balandžio 2009 - 15:04
QUOTE(rugsti_uoga @ 2009 04 01, 15:00)
pernai ir as turejau krepsa, bet ji mano vyrelis visur nesiojo smile.gif gal ir siemet ta pati padarysiu, jei nerasiu grazesnes alternatyvos smile.gif

na jei ka sugalvosi pasakyk nes as ir galvoju gal kokia alternatyva rast pavyktu nes mes tai jaunesbi uz savo jaunavedzius:) tai gali juokingai atrodyt kai apsikarstysim visokiais krepsiukais ir lagamineliais:)
Atsakyti
ne, as saldainius pati "gaminu" ir i "Ruta" nerasiau smile.gif
Atsakyti
user posted image

Rrauzi- balandžio 23
gutė pinkutė - balandžio 24
maze11-gegužės 2
Linarte-gegužės 9
ablydute - gegužės 9
Deimante Mazute-geguzes 9
rugsti uoga - gegužės 16
mergaiciuke_ee - gegužės 23
zeniania - geguzės 30
Varėnė - gegužės 30
pajole - birželio 6
marimur - birzželio 13
ingiena - birželio 20
airara - birželio 20
pekutis - liepos 4
dowwe - liepos 4
salibaba - liepos 11
deizzy - liepos 11
pelze - liepos 18
laimakp - liepos 18
Roretėlė - liepos 25
manilla - liepos 25
Romeniukas - rugpjūčio 1
astarna - rugpjūčio 8
skgreta - rugpjūčio 8
roky - rugpjūčio 8
Kasandra - rugpjūčio 8
miskininkele - rugpjūčio 15
Mandra Sandra - rugpjūčio 15
loretita - rugpjūčio 22d.
inrinke - rugsėjo 26
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergaiciuke_ee: 01 balandžio 2009 - 15:10
tai vat, as to apsikartymo terbom ir nenoriu, vestuves stilingos, tai nenoriu kaip kokia "turgaus boba" su krepsiais is paskos vilktis.. smile.gif
uz tai ir suku galva kaip cia tapti stilingai, bet kad ir po ranka viskas butu smile.gif
Atsakyti
labukas svociutes , liudininkes pirslienes ir kitos.Vis bandai ilysti i foruma paplepeti bet sunkiai sekasi. Kai kurio jau apsisile susidraugave.
vestuve 08.08 - mes liudininkai , pirsiai svotai puotos organizatoriai - zodiu viena pora
Turiu klausimeli blush2.gif Kaip jus predetut vestuves jei....
visi renkasi i baznycia , nebus jokiu islydetuviuo, palaiminimo kryziaus zenklu.Tai kaip man svociai susipazint su pulku unsure.gif

Atsakyti
as ir pati saldainius darau:)
jauciu reiks apsistot tikprie vieno arba lagaminelio arba krepselio....
Atsakyti