Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Gimdymo Namai - VGN (7tema)

1. Gal žinot, gal netyčia VGN yra bevielis internetas? (girdėjau Kauno GN jau turi)blush2.gif
2. Jei skiria planinį CP, tam tikrą dieną ir valandą - tai gal galima užsiprašyti iš anksto ir mokamą palatą? g.gif
3. Gal žinot kokie gydytojai dirbs balandžio 22 d ? Nes Razumas atostogaus, o kažin Variakojienė bus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2010 04 17, 21:32)
1. Gal žinot, gal netyčia VGN yra bevielis internetas?  (girdėjau Kauno GN jau turi)blush2.gif
2. Jei skiria planinį CP, tam tikrą dieną ir valandą - tai gal galima užsiprašyti iš anksto ir mokamą palatą?  g.gif
3. Gal žinot kokie gydytojai dirbs balandžio 22 d ? Nes Razumas atostogaus, o kažin Variakojienė bus?  g.gif


Dėl interneto man atrodo yra, nes trečiame aukšte, kur sudėtos visokios brošiūros yra zebros ženklas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sunflow @ 2010 04 18, 10:35)
Dėl interneto man atrodo yra, nes trečiame aukšte, kur sudėtos visokios brošiūros yra zebros ženklas.  4u.gif


O, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nasata @ 2010 04 17, 19:55)
jei atėjo nustatyta gimdymo diena, bet dar neprasidėjo gimdymas, tai reikia kreiptis į konsultacinę ar jau į priimamąjį?  blush2.gif ir jei išpuola savaitgalis, ar nepavarys iki pirmadienio?  ax.gif


Mes atvykome nustatytą dieną beveik naktį, nes nežinojau ar tai sąrėmiai ar šiaip kas. Mūsų niekas neišvarė namo, o po trijų valandų turėjome leliuką ant rankų. Pasirodo, dar nebuvo sąrėmiai, bet tereikėjo nuleisti vandenis ir viskas. Ir nesigailim, kad taip padarėm, nes vandenys jau buvo gerokai žali.
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2010 04 18, 13:25)
Mes atvykome nustatytą dieną beveik naktį, nes nežinojau ar tai sąrėmiai ar šiaip kas. Mūsų niekas neišvarė namo, o po trijų valandų turėjome leliuką ant rankų. Pasirodo, dar nebuvo sąrėmiai, bet tereikėjo nuleisti vandenis ir viskas. Ir nesigailim, kad taip padarėm, nes vandenys jau buvo gerokai žali.



ačiū už atsakymą 4u.gif
vadinasi, nėra ko laukt, vandenys pirmiausia turbūt tik filmuose nubėga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nasata @ 2010 04 18, 13:30)
ačiū  už atsakymą 4u.gif
vadinasi, nėra ko laukt, vandenys pirmiausia turbūt tik filmuose nubėga  biggrin.gif

Kodėl tik filmuose, būna ir realybėj, ir gan dažnai smile.gif O kodėl Jūs norite kur nors kreiptis, atėjus termino dienai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nasata @ 2010 04 18, 13:30)
ačiū  už atsakymą 4u.gif
vadinasi, nėra ko laukt, vandenys pirmiausia turbūt tik filmuose nubėga  biggrin.gif


Na kaip.. atejus terminui nereikia kazka specialiai daryti... reikia laukti tam tikru gimdymo pradzios simptomu: saremiu, vandens nubegimo ar pan. O siaip reikia elgtis pagal gydytojo nurodymus. bent as suejus terminui ir po jo, kas dvi dienas eidavau apziurai.
Atsakyti
QUOTE(nasata @ 2010 04 18, 12:30)
ačiū  už atsakymą 4u.gif
vadinasi, nėra ko laukt, vandenys pirmiausia turbūt tik filmuose nubėga  biggrin.gif


Oi, tikrai ne. Vandenys nubėga ir realybėje ir dažnai. Su pirmu vaiku mums vandenys nubėgo savaitę anksčiau nustatyto termino.
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2010 04 18, 13:54)
Kodėl tik filmuose, būna ir realybėj, ir gan dažnai smile.gif O kodėl Jūs norite kur nors kreiptis, atėjus termino dienai? g.gif



Nes mano gydytoja man taip pasakė. O tas pernešiojimas man atrodo baisesnis už pagimdymą anksčiau laiko blush2.gif
Pasiskaičiau mamyčių pasakojimų apie vandenų nubėgimą lotuliukas.gif, tai dabar baisu pasidarė, kad nebūtų "juokas pro ašaras" su tais vandenimis biggrin.gif Tiesiog kiek draugių gimdžiusių klausinėjau, tai nė vienai nenubėgo vandenys, o tik gimdant ten juos pradūrė, tai kažkaip ir "susibalamutinau"
Atsakyti
Sveika,

Man teko važiuoti į VGN. Paguldė mane laukimui. Buvo 41sav. ir 3 dienos. Liepė laukt. Niekas nieko nedarė,kol į kišenę gydytojai neįdėjom doh.gif Kai jau gydytoja gavo dovanėlę,atlėkė ir pasakė,kad iš ryto skatins gimdymą(PAGALIAU)..
Bet nereikėjo..naktį, belaukiant skatinimo prasidėjo sąrėmiai..Pagimdžiau pati,be jokio skatinimo..Kai suėjo lygiai 42sav. doh.gif
Tikiuosi viskas bus gerai 4u.gif Ir su ta gydytoja susidurti neteks.Ir manau jei skatina geriausia tą pačią dieną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nasata @ 2010 04 17, 21:55)
jei atėjo nustatyta gimdymo diena, bet dar neprasidėjo gimdymas, tai reikia kreiptis į konsultacinę ar jau į priimamąjį?  blush2.gif ir jei išpuola savaitgalis, ar nepavarys iki pirmadienio?  ax.gif


o dabar gydytojai nustato tikslai gimdymo diena??? kazkaip abejoju, juk visada yra duodamas kazkoks intervalas... ar as klystu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nasata @ 2010 04 19, 11:22)
Nes mano gydytoja man taip pasakė. O tas pernešiojimas man atrodo baisesnis už pagimdymą anksčiau laiko  blush2.gif
Pasiskaičiau mamyčių pasakojimų apie vandenų nubėgimą  lotuliukas.gif, tai dabar baisu pasidarė, kad nebūtų "juokas pro ašaras" su tais vandenimis  biggrin.gif Tiesiog kiek draugių gimdžiusių klausinėjau, tai nė vienai nenubėgo vandenys, o tik gimdant ten juos pradūrė, tai kažkaip ir "susibalamutinau"

Na as pati "pernesiojau" 5 dienas, bet siaip joks gydytojas nepasakytu, kad tai yra tikrasis pernesiojimas. Juk ir data nustatoma plius minus. O del vandenu: na man tai vandenys nubego patys. mirksiukas.gif
Atsakyti