Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus Gimdymo Namai - VGN (7tema)

QUOTE(pupune @ 2010 04 19, 22:36)
Šiandien buvau VGN, tai sakė,  kad mokamos palatos dabar pabrangusios: mamai 200 lt, o jei lieka vyras plius 100 lt - čia visam gulėjimo laikotarpiui.


tai reiškiasi mamai liko ta pati kaina, o tėčiui pabrango 50% - nuo 50lt iki 100lt blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamytėEvelina: 20 balandžio 2010 - 20:42
QUOTE(astulka1 @ 2010 04 20, 18:10)
o kaip del mokamu palatu? tai ju ten viena ar kelios?


Mokamų palatų yra kelios, keturios man atrodo. Bet jas gauti yra labai sunku, nes šiuo metu, o kaip prognozuoja ir vasarą bus labai daug gimdyvių. Aš gulėjau paprastoje dvivietėje palatoje. Taip prabangos ten net su žiburiu nerasi, bet lovos pakeistos, čiužiniai patogūs, kriauklė palatoje yra. Tualetai ir dušai yra bendri, gerai suremontuoti, patogūs. Tai nors ir labai norėjau aš tos mokamos palatos, bet ir paprastoje buvo visai neblogai. Svarbiausia lelius wub.gif
O beto yra paprasčiau gauti nesuremontuotą palatą dvivietę ir likti ten su vyru kartu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunflow: 21 balandžio 2010 - 09:55
o sakykite prasau, jei gimdymas be komplikciju - kiek reikai dabar guleti gimdymo namusoe, ta prasme, po keliu dienu paleidzia? o tose dvidvietese palatose teciams irgi lova buna? jis gali tenlikti nakciai? 4u.gif
Atsakyti
Kiek pamenu, jei viskas gerai, namo isleidzia 3-aja para.


Papildyta:
QUOTE(sunflow @ 2010 04 21, 09:54)
Aš gulėjau paprastoje dvivietėje palatoje. Taip prabangos ten net su žiburiu nerasi, bet lovos pakeistos, čiužiniai patogūs, kriauklė palatoje yra. Tualetai ir dušai yra bendri, gerai suremontuoti, patogūs.


Tai visos kitos nemokamaos palatos 2-ietes? Visai patogu ir neproblema, bet va as kai gulejau RK 4-ietej ir pas visas lankytojai "sniurais" eina, o mums vaikelius maitint reikia, o kitos ir pamiegot nori pavargusios po gimdymu, tai nelabai man patiko.
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2010 04 21, 11:06)
o sakykite prasau, jei gimdymas be komplikciju - kiek reikai dabar guleti gimdymo namusoe, ta prasme, po keliu dienu paleidzia? o tose dvidvietese palatose teciams irgi lova buna? jis gali tenlikti nakciai?  4u.gif


Dvivietese palatose tetis uzima 2 lova (sumoka 100 lt uz visa gulejimo laika), gali likti nakciai. Be to, galima pasakyti personalui, kad noresite mokamos palapos ir kai atsilaisvins, jums ja pasiulys. Kadangi gulejau po CP 4 paras, tai 2-a para gavom mokama palata mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sve: 21 balandžio 2010 - 11:51
QUOTE(Sve @ 2010 04 21, 12:47)
Dvivietese palatose tetis uzima 2 lova (sumoka 100 lt uz visa gulejimo laika), gali likti nakciai. Be to, galima pasakyti personalui, kad noresite mokamos palapos ir kai atsilaisvins, jums ja pasiulys. Kadangi gulejau po CP 4 paras, tai 2-a para gavom mokama palata  mirksiukas.gif


Aš irgi norėjau mokamos palatos, tai sakė kai atsilaisvins tai mane perkels, bet mano eilė būtų atėjusi, kai man jau laikas būtų namo, nes iki manęs eilę jau užėmė, tos kurios gulėjo ankščiau.
Namo paleidžia 3-ią parą po gimdymo, jeigu viskas gerai.
Atsakyti
o tai kaip suprantu 4-ieteje teciui likti nakciai nera galimybes... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 04 21, 12:36)
Kiek pamenu, jei viskas gerai, namo isleidzia 3-aja para.
Papildyta:
Tai visos kitos nemokamaos palatos 2-ietes? Visai patogu ir neproblema, bet va as kai gulejau RK 4-ietej ir pas visas lankytojai "sniurais" eina, o mums vaikelius maitint reikia, o kitos ir pamiegot nori pavargusios po gimdymu, tai nelabai man patiko.


Ne nevisos dvivietės, yra ir didesnių. Bet visada galima paprašyt, kad paguldytų į dvivietę.
Iš savi patirties galiu pasakyti, kad kai gulėjau su pirmąja, irgi dvivietėje palatoje, tai nebuvo nė minutės, išskyrus naktį, kai pas ją nebuvo lankytojų, ir ne po vieną, o po kelis, vis kiti, su gėlėm, nuo kurių jau kvėpuot nebuvo įmanoma. Antros dienos vakarą neiškentėjau ir pasakiau viską ką aš apie tai galvoju. Tai manau supyko žiauriai, bet man dzin bigsmile.gif Nors paskutinę gulėjimo dieną ramiai gulėjau. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(astulka1 @ 2010 04 21, 13:31)
o tai kaip suprantu 4-ieteje teciui likti nakciai nera galimybes...  unsure.gif


Tikrai ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sunflow @ 2010 04 21, 12:32)
Ne nevisos dvivietės, yra ir didesnių. Bet visada galima paprašyt, kad paguldytų į dvivietę.
Iš savi patirties galiu pasakyti, kad kai gulėjau su pirmąja, irgi dvivietėje palatoje, tai nebuvo nė minutės, išskyrus naktį, kai pas ją nebuvo lankytojų, ir ne po vieną, o po kelis, vis kiti, su gėlėm, nuo kurių jau kvėpuot nebuvo įmanoma. Antros dienos vakarą neiškentėjau ir pasakiau viską ką aš apie tai galvoju. Tai manau supyko žiauriai, bet man dzin  bigsmile.gif  Nors paskutinę gulėjimo dieną ramiai gulėjau.  4u.gif


Puikiai tave suprantu drinks_cheers.gif Kaip mane nervina tokios "karalienes" kai bendroj palatoj pradeda elgtis kaip savo namuose. As jauciu pacia pirma diena visus jos gimines buciau isgrudus lauk ir dar administracija uzvaikyciau - juk yra lankymo valandos, o po to - viso gero.
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2010 04 21, 13:31)
o tai kaip suprantu 4-ieteje teciui likti nakciai nera galimybes...  unsure.gif


Jus pati suvokiate ka klausiate? g.gif
Na gerai, isivaizduojame- guli be Jusu dar 3 moterys(juk keturviete, ar ne? wink.gif ) Jus maitinate kas 2-3val (jeigu ne dazniau) diena/nakti, dar kiti "dalykeliai"- po gimdymo visgi moterys guli o ne siaip sanatorijoje. Kaip Jums vaizdelis? Tinkamas keturiese palatoje ir dar mano vyras? ax.gif


QUOTE(ederi @ 2010 04 21, 13:54)
Puikiai tave suprantu  drinks_cheers.gif  Kaip mane nervina tokios "karalienes" kai bendroj palatoj pradeda elgtis kaip savo namuose. As jauciu pacia pirma diena visus jos gimines buciau isgrudus lauk ir dar administracija uzvaikyciau - juk yra lankymo valandos, o po to - viso gero.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chile0: 21 balandžio 2010 - 14:08
Gimdžiau VGN prieš 3 savaites. Gimdymo metu priežiūra buvo tikrai superinė. Su niekuo nesitariau. Patekau pas gyd. Marija Diliautienę ir akušerę Jolantą (pavardės neatsimenu blush2.gif ). Abi buvo labai rūpestingos. Dažnai užeidavo paklausti kaip sekasi, viska išsamiai paaiškino. Pačiu sunkiausiu momentu buvo labai švelnios ir supratingos. Tikrai nesitikėjau tokios priežiūros "valdiškoj įstaigoj". Akušerei Jolantai esu ypatingai dėkinga už palaikymą sukiausiais momentais ir dar už tai, kad manęs neteko kirpti. Gana sunkiai sekėsi gimdyti ir gydytoja kelis kartus norėjo imti žirklutes, bet akušerės dėka kirpti visgi neteko smile.gif Jolanta po gimdymo man dar ir arbatos paruošė smile.gif Tikrai nereali akušerė thumbup.gif Į gimdymo pabaigą dar buvo atėjusi ir akušerė Božena. Irgi labai malonus ir šiltas žmogus.
Dėl pogimdyvinės priežiūros ten truputi prasčiau... Po gimdyklos čia seselės atrodė truputį raganos. Gal ir nebuvo labai blogai, bet seselės tikrai grubokos. Kai mane tik atvežė iš gimdyklos sesutė paėmė vaiką ir nusinešusi į kitą palatos kampą pradėjo mane mokinti kaip pakeisti sauskelnes. Aš nuo lovos pasikelti dar negalėjau ir nieko ten nemačiau. Jautėsi, kad ir seselei neįdomu matau aš ar ne. Atliko savo darbą ir išėjo. Tris kartus teko prašyti kol išėmė kateterį iš venos.. Vaikus žadėjo kasdien pavalyti su vata ir sakė pačiom nevalyti. Per dvi dienas niekas taip ir nevalė... Mano mažę išbėrė prakaitiniais spuogeliais sad.gif Vienintelė seselė, kuri labai patiko buvo iš laboratorijos. Labai švelni. Paimdavo miegančius vaikučius skiepyti ar imti kraujuko ir grąžindavo miegančius smile.gif


Papildyta:
QUOTE(ederi @ 2010 04 20, 11:03)
Sveikos esamos ir busimos mamos,

jungiuosi i sia temele, nes kaip tikruosiuosi gimdyti VGN. Pirmaji karta gimdziau RK, bet kadangi jie nelabai noriai taiko epidura, si karta noreciau isbandyt "laime" cia. Kazkaip nebesinori 15 val balansuot ties isprotejimo riba. Zinoma, kad velesni gimdymai buna kur kas greitesni, bet net ir per pus sutrumpinus agonijos laika - nenoriu be epiduro  schmoll.gif

Zinoma, gal man dar ir anksti galvot apie gimdyma, nes terminas tik lapkriti, taciau manau, kad informacija reikia pradet rinkt is anksto, paskui jau nebus kada  rolleyes.gif

Taigi, mielosios mamytes, brukstelkit mums pora zodeliu apie savo ispudzius, pamastymus ir nuomone.

Tiesa turiu jau netgi keleta klausimu, jie gal ir buvo jau aptarti ankstesnese temelese, atleiskit jei pasikartosiu. Taigi: kiek ten yra tu mokamu palatu, ar nebuna taip, jog visi norintys netelpa? Toje palatoje jaunieji tevai buna atskirai, ar ne? O kur wc, dusas, toje pacioje palatoje?

O nemokamos palatos, po kiek ten mamyciu guli, o vaikeliai kaip, visa laika kartu ar atskirai, o tik atnesa pamaitint? O wc su dusu tuomet tikriausiai bendri koridoriuje, ar ne?

Is anksto dekoju  4u.gif


Kai aš gulėjau visos mokamos palatos buvo užimtos. Kiek žinau ten yra ir WC ir dušas. Nemokamos palatos pagrinde dvivietės, bet kai su vyru buvom "ekskursijoj" sakė, kad lygtai yra viena keturvietė. Vaikučiai guli kartu su mamytėmis, nebent vaikutis reikalautų ypatingos priežiūros. WC ir dušas nemokamoms palatoms yra bendri koridoriuje, bet jie suremontuoti ir kai aš buvau visada būdavo švarūs.

Jeigu dar neapsisprendusi kur gimdyti, rekomenduočiau pasivažinėti po ligonines ir apsižiūrėti bei išsiaiškinti visus rūpimus klausimus.
Atsakyti
QUOTE(Saltute @ 2010 04 21, 15:25)
Jeigu dar neapsisprendusi kur gimdyti, rekomenduočiau pasivažinėti po ligonines ir apsižiūrėti bei išsiaiškinti visus rūpimus klausimus.


Labai dekui, butinai dar pries gimdyma apvaziuosiu visas ligonines.
Atsakyti