Įkraunama...
Įkraunama...

PAGYRU PUODAS

user posted image

Kepiau plikytos tešlos pyragą-tortą. Tiesiog iškepiau plikytos tešlos lakštus, pertepiau plikytu kremu sumaišytu su grietinėle, dar įdėjau brendyje išmirkytų razinų. Viršus apteptas skysta gliukoze ir apšlakstytas šokoladu smile.gif Gaunasi visai skanus pyragas... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Povila$: 28 balandžio 2009 - 21:36
o danguli, kaip skaniai jis čia atrodo wub.gif kaip giebčiau dabar gabaliuką prie kavos, bet musjau nespėjai iškept, kaip nebeliko essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 04 28, 22:35)
Kepiau plikytos tešlos pyragą-tortą

wub.gif kaip jis gundančiai atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
Povila$
čia tai naujiena, šauniai pasidarbavai..tokio nei ragavus , nei mačisu.
Ar skanus, kaip tešla, juk ji ko gero nepermirksta, nesigeria..pasakok nekankink smile.gif
Atsakyti
o aš šį kartą nekepiau, o šaldžiau ir vis tiek giriuosi biggrin.gif

Rankų darbo ledai su pistacijomis ir su spanguolėmis mirksiukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
mmmm... kpkiu skantbiu is pat ryto rolleyes.gif
tik tusciu pilvu ir ziureti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2009 04 29, 10:02)
o aš šį kartą nekepiau, o šaldžiau ir vis tiek giriuosi  biggrin.gif




o kaip atrodo ledu gaminimo masina ir ka ji ten daro? g.gif be jos imanoma pasidaryt ledus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2009 04 29, 08:43)
o kaip atrodo ledu gaminimo masina ir ka ji ten daro?  g.gif be jos imanoma pasidaryt ledus?  g.gif


Įmanoma ir be ledų aparato ledus pasigaminti tik ilgiau užtrunka mirksiukas.gif o kaip mašina atrodo užeik į mano blogą arba į ledų temą SM mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2009 04 29, 06:43)
o kaip atrodo ledu gaminimo masina ir ka ji ten daro?  g.gif be jos imanoma pasidaryt ledus?  g.gif

man irgi toks klausimas iskilo,ar butina ledu gaminimo masina???Zinau,kad galima ir be jos,bet turbut nebus tokie skanus...teks dar ir masina nusipirkt lotuliukas.gif
Povilas$,labai skanus tavo torciukas,as zinau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 04 28, 22:35)
Kepiau plikytos tešlos pyragą-tortą. Tiesiog iškepiau plikytos tešlos lakštus, pertepiau plikytu kremu sumaišytu su grietinėle, dar įdėjau brendyje išmirkytų razinų. Viršus apteptas skysta gliukoze ir apšlakstytas šokoladu smile.gif Gaunasi visai skanus pyragas... rolleyes.gif

Seile iki keliu nutiso wub.gif
Atsakyti
Irmules ledu grazumas, tai super, jauciu ir skonis nerealus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2009 04 29, 09:15)
Įmanoma ir be ledų aparato ledus pasigaminti tik ilgiau užtrunka  mirksiukas.gif  o kaip mašina atrodo užeik į mano blogą arba į ledų temą SM  mirksiukas.gif

Mmmmmm...... kaip uzsimaniau leduuuu!!!! user posted image Jau daugiau nei puse metu nevalgiau, o naminiu tai is vis neteko ragaut schmoll.gif Nu saunole, ideja superine! O gal galetum papasakoti, kaip pagaminti be ledu aparato? Gal visa ta mase tiesiog su mikseriu reikia ilgiau plakti? g.gif

Povila$ torciukas fantastiskas!!! user posted image Isivaizduoju, kad cia tesla taip pat gaminama kaip ir plikytiems pyragaiciams (t.y. eklerams)?
O kremukas? g.gif

Aciu, mergaites, uz atsakymus! user posted image
Atsakyti