Įkraunama...
Įkraunama...

PAGYRU PUODAS

[quote=Povila$,2009 04 28, 22:35]
Gaunasi visai skanus pyragas... rolleyes.gif

Tai jau neabejoju thumbup.gif o kaip ta gliukoze parudavo?kaip karamele atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2009 04 29, 10:10)
Mmmmmm...... kaip uzsimaniau leduuuu!!!! user posted image Jau daugiau nei puse metu nevalgiau, o naminiu tai is vis neteko ragaut  schmoll.gif  Nu saunole, ideja superine! O gal galetum papasakoti, kaip pagaminti be ledu aparato? Gal visa ta mase tiesiog su mikseriu reikia ilgiau plakti?  g.gif


neeee mirksiukas.gif visa esmė yra maisyme tuo paciu metu šaldant mirksiukas.gif šią funkciją atlieka ledų aparatas, o jei jo nėra, tada maišai ledų masę rankomis kas 15-20 min ją vis ištraukiant iš šaldymo kameros ir taip kokias 3-4 valandas mirksiukas.gif tada ledai puikiai sušąla (nesušoka į kristaliukus ir jei yra viduje kokie riešutai, tai jie tolygiai pasiskirsto visoje masėje ir nesukrenta į dugną - žodžiu, galima suktis ir be ledų aparato, bet iš praktinės pusės galiu pasakyti ,kad dabar jį turėdama džiaugiuosi suinvestavusi tik ~100 lt ir sutaupydama labai daug laiko mirksiukas.gif daugiau apie tai galima rasti mano blog'e mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2009 04 29, 16:35)


Aciu uz issamu paaiskinima! 4u.gif
QUOTE
sutaupydama labai daug laiko
user posted image pritariu. Bet yra vienas BET pas mane jau tos technikos namuose!......ooj! Visokios duonkepes, virtuviniai kombainai, mikseriai, indaploves itt. Jei dabar MB prasitarciau apie ledu gaminimo aparata, tai net (ne)isivaizduoju jo reakcijos, greiciausiai pirstu pasuktu prie smegeneliu... user posted image Bet mes gi moterys...mums taip visko norisi user posted image
O tavo bloga jau seniai skaitau, labai meniskas; o darbeliai kooookie...! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Dėkui visoms už pagyras 4u.gif ax.gif
Pyragas, galima sakyti, nusižiūrėtas nuo mūsų vienos vietinės kepėjos firmelės... blush2.gif Mums tai patinka, skanu. Aš naudojau šįkart tokį "lengvesnį" - paprastą plikytą kremą sumaišiau su grietinėle. Tačiau originale turėtų būti sviestinis plikytas kremas ir rome mirkytos razinos. Aš šį kartą viską dėjau "iš akies", tai tikslių proporcijų negaliu pasakyti lotuliukas.gif
Na lakštai nėra iš mikštųjų, griečiau jie ir lieka tokie "guminiai" kaip ir plikyti sausainiai mirksiukas.gif
Lakštai, tiesiog, kai iškepė parudavo, tai todėl taip atrodo, gliukozė yra bespalvė. Bet galima daryti ir skyta karamelę, aplieti tortų užpilu ar pan. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Povila$: 29 balandžio 2009 - 18:08
QUOTE(Povila$ @ 2009 04 28, 21:35)

Čia jau tikrai kataloginis pyragas bigsmile.gif Labai norėčiau paragauti nors gabalėlį, jaučiu saknuuuuuuulis rolleyes.gif wub.gif
QUOTE(irmulia @ 2009 04 29, 08:02)
o aš šį kartą nekepiau, o šaldžiau ir vis tiek giriuosi  biggrin.gif


NORIU ledų gaminimo aparato! cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2009 04 29, 17:12)
Aciu uz issamu paaiskinima!  4u.gif
[/b] user posted image pritariu. Bet yra vienas [b]BET pas mane jau tos technikos namuose!......ooj! Visokios duonkepes, virtuviniai kombainai, mikseriai, indaploves itt. Jei dabar MB prasitarciau apie ledu gaminimo aparata, tai net (ne)isivaizduoju jo reakcijos, greiciausiai pirstu pasuktu prie smegeneliu... user posted image Bet mes gi moterys...mums taip visko norisi user posted image
O tavo bloga jau seniai skaitau, labai meniskas; o darbeliai kooookie...!   4u.gif  4u.gif  4u.gif


Į sveikatą mirksiukas.gif aš tą patį sakau, tiesą pasakius tikrai nėra virtuvėje laisvos vietos aparatui, bet kuo puikiausiai jį galima laikyti šaldymo kameroje (beje, ten jį ir reikia laikyti, kad druskos tirpalas būtų sušąlęs) mirksiukas.gif taip kad vietos kaip ir atsiranda - aš visus kitus aparatus šiuo metu esu toliau nukišusi - dabar pirmenybė yra šiam aparačiukui smile.gif ir ačiū 4u.gif ech smagu žinoti, kad ir blog'as yar neblogas biggrin.gif ir mano darbai patinka 4u.gif bigsmile.gif

QUOTE(Vaiiva @ 2009 04 29, 18:03)
Čia jau tikrai kataloginis pyragas  bigsmile.gif  Labai norėčiau paragauti nors gabalėlį, jaučiu saknuuuuuuulis  rolleyes.gif   wub.gif

NORIU ledų gaminimo aparato! cray.gif


tai pirmyn , ir senukuose jį rasi ir Tp ir kitur, ir tiesą pasakius kalbant apie jo kainą, praktiškai nėra skirtumo ar už 450 lt , ar už 90 lt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 29 balandžio 2009 - 18:22
oi merginos kiek Jūs čia visokių gėrybių pridėjusios, o blogas kokio grožio ir gėrybių kiek ten pridėta, mmmmm wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif

stai biskvitinio torto gabalelis, visai neblogas gavosi, toks su saldziaruksciu pertepimu. tik as nedejau jokiu vaisiu ir lakstus suliejau multi sultimis rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos!
Niu, ir as pirma karta noriu pasigirt biggrin.gif (nebus cia prabangiu tortu, kaip jusu lotuliukas.gif )
Tai vat. Prikepiau riestainiu (receptas berods RimaMi, sorry, jei klystu), noriu padekoti uz recepteli! 4u.gif Riestainiukai nerealiai skanus essen.gif Dariau is dvigubos normos, gavosi 72 vnt. doh.gif
user posted image
Ir dar lengva deserta su zele gabaliukais ("Saldus receptai su nuotraukomis" 6 tema).
user posted image
user posted image
Tai tokie paprastuciai saldumynai tongue.gif
Tikiuosi nuotraukas gerai ikeliau, nes darau tai pirma karta.
Atsakyti
riestainiai tikrai skanus,kepiau kelis kartus,o ta zeliuka,mielai paragauciau smile.gif
nuotraukas kelk per radikal.ru,bus didesnes.
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 04 30, 11:04)
riestainiai tikrai skanus,kepiau kelis kartus,o ta zeliuka,mielai paragauciau smile.gif
nuotraukas kelk per radikal.ru,bus didesnes.

Dekui blush2.gif
As keliau per photobucket. Gal pati per mazas padariau, nes mazinau per savo kompa.
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2009 04 30, 12:08)
Dekui  blush2.gif
As keliau per photobucket. Gal pati per mazas padariau, nes mazinau per savo kompa.



Ui kiek skanėstukų pridariusios wub.gif Povilos tortas koks įdomus bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif ir labai skaniai atrodo wub.gif

Renatina123, džiaugiuosi kad riestainiukai patiko - man irgi jie skanučiai, senokai bekepiau juos doh.gif Tortukas koks gaivus thumbup.gif - mėgstu tokius wub.gif
O dėl fotkių galiu patarti - aš dedu per photobuketą irgi, tai prieš tai joms absoliučiai nieko nedarau, o prieš pat įkeliant photobuketo tam įkėlinėjimo langelyje "Uploads and Video", tai žemiau yra eilutė "Reduce to": tai ten pasirink dydį 640x480 (Large) ir photobuketas pats automatiškai patvarko dydį ir fotkės forume būna didelės. Pamėgink mirksiukas.gif
Radikalas irgi geras daiktas thumbup.gif kartais pasinaudoju thumbup.gif

Ledai, boružėlė wub.gif wub.gif wub.gif seilės tik nutyso wub.gif Šaunuolės visos thumbup.gif Na aš jei spėsiu tai Snikersą mėginsiu kept bet mažiau reik prie kompo tupėt, tada tikrai spėčiau blush2.gif doh.gif
Atsakyti