Įkraunama...
Įkraunama...

PAGYRU PUODAS

QUOTE(irmulia @ 2009 04 29, 18:19)

tai pirmyn , ir senukuose jį rasi ir Tp ir kitur, ir tiesą pasakius kalbant apie jo kainą, praktiškai nėra skirtumo ar už 450 lt , ar už 90 lt  mirksiukas.gif

Kad gauti ne problema tai aš manau, bet mano brangusis nesupras, juk galima nueiti į parduotuvę iš nusipirkt ledų už 2 litus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 04 30, 16:29)

Aciu uz pagyrimus ir patarimus 4u.gif
Jau baigiu viska issiaiskint, kaip ir kas su tuo photobucket'u mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiiva @ 2009 04 30, 16:37)
Kad gauti ne problema tai aš manau, bet mano brangusis nesupras, juk galima nueiti į parduotuvę iš nusipirkt ledų už 2 litus  lotuliukas.gif


Patikėk mirksiukas.gif dar ir kaip supras, užtenka imtis mažų gudrybių -

pvz. pirmą kartą daryti iš vienos porcijos ir masę maišyti rankomis, ir lai TB paragauja- to ir užteks, kad sutiks ir ledų aparatą įsigyti mirksiukas.gif patikrinta praktiškai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2009 04 30, 17:44)
Patikėk  mirksiukas.gif  dar ir kaip supras, užtenka  imtis mažų gudrybių -

Nebūtume mes moterys biggrin.gif
Atsakyti
user posted image]run[/URL]

štai mano pirmasis gyvenime tortas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miulena @ 2009 04 30, 19:37)
štai mano pirmasis gyvenime tortas 4u.gif

Koks didžiulis bigsmile.gif ir fainutis thumbup.gif
Atsakyti
miulena- saunuole taip ir toliau,. Manau bus lb skanus nes naminis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domi95: 30 balandžio 2009 - 19:05
user posted image

Sausainiai "Švilpukai", pagal Rugiagele26

Šiuos sausainius labai dažnai kepu, nes jie turbūt yra man patys skaniausi, tokie lngvučiai, trapučiai. ax.gif Pas mus turguje viena moteris juos pardavinėja, tai visad pirkdavau, o dabar, kai receptą turiu tai ir namuose išsikepu. Ačiū Rugiegele26'ei, jog parašė tokių nuostabių sausainių receptą! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Povila$: 01 gegužės 2009 - 08:22
QUOTE(Povila$ @ 2009 05 01, 08:22)
user posted image

Sausainiai "Švilpukai", pagal Rugiagele26

Šiuos sausainius labai dažnai kepu, nes jie turbūt yra man patys skaniausi, tokie lngvučiai, trapučiai.  ax.gif  Pas mus turguje viena moteris juos pardavinėja, tai visad pirkdavau, o dabar, kai receptą turiu tai ir namuose išsikepu. Ačiū Rugiegele26'ei, jog parašė tokių nuostabių sausainių receptą!  4u.gif



Na kaip skaniai atrodo drinks_cheers.gif perziurejau recepta , visko turiu , siandien kepsiu vis tiek nera kuom uzsiimti MB dirba
Atsakyti
Smagu, kad sausainiai patiko smile.gif blush2.gif
Atsakyti
100 metu nebuvau kepusi mieliniu bandeliu,bet ,vat,vakar taip ju uzsimaniau biggrin.gif tai ir iskepiau su dzemu,cinamonu ir ragaisi su aguonomis(tingejau terliotis ir daryti bandeles ax.gif blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 01 gegužės 2009 - 18:39
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 05 01, 09:33)
Smagu, kad sausainiai patiko smile.gif  blush2.gif

oi man jie ir patinka 4u.gif pas Povila tai jie idealus gavos thumbup.gif

burbanti o ka tu cia ikelei?
Atsakyti