Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Sveikos susirinkusios naujuose namuose 4u.gif

Ankstesnioji tema

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute32: 02 balandžio 2009 - 09:42
bitute32, koksai grožis 4u.gif

man atrodo, kad aš vakar prašoviau, paimdama Nimfali dviejų priemonių miniukus doh.gif Reikės vėl laukti nuolaidų ir pirkti dideles pakuotes biggrin.gif

beje, ten pas juos kaininke yra kažkurių gaminių ir po litrą blink.gif Gal čia kosmetikos kabinetams? g.gif
Atsakyti
Nauji namučiai wub.gif
Atsakyti
aciu, uz temele 4u.gif

pradejot kalbet apie seselius, tai ir as tuoj uzsimanysiu biggrin.gif va, kas dar nera pakeista i tinkama (naturalia), tai seseliai, nors retokai dazausi g.gif
Atsakyti
dar perkeliu esminę info, kad turėtume temos pradžioje:

Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:

* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)

Natūralios sertifikuotos kosmetikos gamintojų sąrašas

Prekybos taškai Lietuvoje:
* Sarmoje (Madara)
* Droge (Alterra, rusiškas molis)

Prekybos taškai Vilniuje:

* „Nimfali“, PC Mada (Senteurs du Sud, Fenigia, Lauralep, Cieal d'Azur, Phyt-inov, Druide, Emeraude)
* „Operos vaistinė“ (Negyvosios jūros purvas, Negyvosios jūros druska)
* „Žalia Žalia“, Stepono g. 6 (Dr. Hauschka, Weleda, Urtekram, I+M, Lakshmi)
* „Bio pasaulis“, PC VCUP (Logona, Sante, Florame)
* „Eko studija“, PC VCUP (ECO, Sophyto)
* „Holos“, Užupio g. 4 (Weleda, Urtekram)
* „Baroca“, Užupio g. 9 (Madara, GamArde, GoodKaarma, Marius Fabre)
* „Sveiki produktai“ (Valgomi ir nevalgomi dalykai)

Mylimieji Kvapų namai smile.gif:
* Vilniuje: pagrindinė buveinė Čiurlionio g. 4; jogos centras „Savitri“ Augustijonų g. 2-3; „Idzumi“ Sporto g. 12; „Žalia-žalia“ Šv. Stepono g. 6;
* Kaune: „Agnum centras“;
* Juodkrantėje: vaistinėje tel. 860028173;
* Alytuje: kosmetologijos centras „Svaja“ tel. 860028173
* Šiauliuose: tel. 861613300.

Užsisakome internetu:
*Vokietijos internetinė parduotuvė
*Natūralios kosmetikos ir kt. prekių parduotuvė Vokietijoje
*Ebay parduotuvėlė
*„Nikovita“
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 04 02, 10:45)
man atrodo, kad aš vakar prašoviau, paimdama Nimfali dviejų priemonių miniukus  doh.gif Reikės vėl laukti nuolaidų ir pirkti dideles pakuotes biggrin.gif


cia apie kurias kalbi? ax.gif

beje, katuti, ilgai kvapas to aliejuko issilaiko, kai naudoji vietoj kvepalu? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 02 balandžio 2009 - 10:28
QUOTE(Deli~ @ 2009 04 01, 21:31)
Gal kas naudojot Weledos migdolu aliejuka akiu makiazo nuvalymui?  4u.gif  Man atrodo Palomina naudojo...  4u.gif

as ne aliejuka naudojau is weledos.. turejau migdolini pieneli, kuris tikrai labai puikus buvo.. akiu negrauze, labai svelnus..
bet kas del alieju, tai migdolu alieju naudojau is KN akiu makiazui nuvalyt (ir seip paakius tepdavau).. irgi puikus buvo.. net paakius atgaivines buvo siek tiek biggrin.gif

QUOTE(emmute @ 2009 04 01, 23:21)
mat kaip...

hidrolatų aprašymuose tai man labiausiai patinka ši dalis rolleyes.gif

rožių: "...Padeda įveikti PMS, menstruacinius skausmus ir nuotaikų svyravimus. Veikia nervų sistemą ir padeda „gerai jaustis“. Mažina pyktį ir choleriškumą. Atveria ir nuramina širdį. "

levandų: "...Jis nuramins ir pakels nuotaiką. Purkškite jį namuose, biure ar automobilyje ir jus sups maloni, rami ir giedra atmosfera."

nerolio: "...Nerolio vanduo yra ypatinga poveikio priemonė nuo stresų ir susierzinimo. Švelniai ramina nervus jų neslopindamas.
Nuo šoko, nervinio priepuolio, netgi isterijos, tiek kūdikiams, vaikams, tiek ir suaugusiems. Puikiai tinka negalintiems susikoncentruoti vaikams."

ar tiesą rašo? veiksmingi? ax.gif  man kaip tik šiuo metu labai aktualu biggrin.gif

o jei rimtai, tai turbūt tam reikalui reiktų ea naudot unsure.gif

na is hidrolatu gal tiek daug nesitikeciau.. aisku, prisideda kazkiek.. man pvz labai nerolis (hidrolatas.. ea neturiu, nes bais brangus) nuotaika pakelia biggrin.gif toks kvapnus wub.gif kvapas ilgai islieka..
o va levandu hidrolato labai greit nugaruoja kvapas pasipurskus.. unsure.gif nespetu ir nuramint jauciu biggrin.gif
as tai megdavau vienu metu (kai persidirbdavau.. o po to sunkiai uzmiegu doh.gif ) levandu ea lasiuka ant pagalves kampo uzlasint.. tai miegodavau kaip kudikis wub.gif tikrai veikia biggrin.gif

QUOTE(kunigunda78 @ 2009 04 01, 23:27)
Kadangi cia daugumos piniginese bankrotas -tai pasakysiu dar viena naujiena...

bigsmile.gif ooo kokios naujienos..

QUOTE(violence @ 2009 04 02, 09:26)
neturiu kvepalų

gali bandyt pati susimaisyt ka nors.. aisku.. brangus malonumas, bet.. tas kurybinis procesas... wub.gif nerealu..
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 04 02, 00:27)
Kadangi cia daugumos piniginese bankrotas -tai pasakysiu dar viena naujiena  biggrin.gif
Siandien visai netycia KN uzmaciau 2 nauju hidrolatu meginius -arabiniu jazminaiciu ir Champak


Aš irgi uosčiau. Champaka man labai patinka wub.gif Ir ataro norėčiau biggrin.gif O kvapą apibūdinti sunku. Pasičiupau biologės citatą apie šilkmedines michelijas iš kvepalų forumo, gal nesušaudys:
"Pirma, michelijos yra artimai giminingos magnolijoms, antra, jų žiedų kvapas panašus, trečia, netgi stipresnis, ketvirta, lengviau išgaunamas, negu magnolijų. Tai švarūs natūralūs aliejai, gauti nenaudojant cheminių tirpiklių (distiliacijos būdu), tad jų kaina nemaža. Kvapas gėlinis, stiprus, bet švelnus ir gaivus, kiek primenantis citrinų, pakalnučių, frezijų aromatą. Michelijos eterinis aliejus – vienas Dioro J’Adore komponentų, nors ir neminimas kvepalų natose."
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 04 02, 10:09)
cia aoie kurias kalbi? ax.gif

beje, katuti, ilgai kvapas to aliejuko issilaiko, kai naudoji vietoj kvepalu? 4u.gif


apie nenuplaunamą kondicionierių ir plaukų formavimo želę ax.gif Panašu, kad tinka ir patinka abiems su MB, tai optimizuotume naudojimą biggrin.gif

nežinau, net ką atsakyti, nes kai kvapas neįkyrus, neerzina ir patinka, tai bent mano nosis prie jo greitai pripranta ir nebejaučia smile.gif Na, dabar dar kuo puikiausiai kvepia nuo ryto, kiek uodžiu biggrin.gif

aš šiaip jį daugiau dėl kitos priežasties naudoju ax.gif Visad buvau pakankamai skeptiška dėl kvapų įtakos žmogui, bet pradedu rimtai įtikėti biggrin.gif Pradėjus naudoti santalmedžio kvapą pastebėjau, kad tapau sveikai rami - sumažėjo parinimosi, stresavimo, nervų. Įdomiausia, kad taip ne tik aš, bet ir MB jaučiasi, kuris po paskutinio mėnesio darbo krūvio realiai turėtų būti tikras stresų ir nervų kamuolys smile.gif

QUOTE(Palomina @ 2009 04 02, 10:12)
o va levandu hidrolato labai greit nugaruoja kvapas pasipurskus..  unsure.gif  nespetu ir nuramint jauciu  biggrin.gif
as tai megdavau vienu metu (kai persidirbdavau.. o po to sunkiai uzmiegu  doh.gif ) levandu ea lasiuka ant pagalves kampo uzlasint.. tai miegodavau kaip kudikis  wub.gif tikrai veikia  biggrin.gif 


man įdomu, kad levandų hidrolatas fui kaip nepatinka savo kvapu, o nuo levandų EA ir aš kaifuoju biggrin.gif Dabar vakare būtinai randu ant veido ką patept, kad netoli nosies kvepėtų kuo ilgiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Ooops, atsiprasau merginos, pamirsau pernesti info apie
kenkejus i temos pradzia doh.gif blush2.gif
Aciu katuti kad perkelei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2009 04 02, 10:28)
Kvapas gėlinis, stiprus, bet švelnus ir gaivus, kiek primenantis citrinų, pakalnučių, frezijų aromatą.


amen doh.gif doh.gif doh.gif Staiga pasijutau tokia silpnavalė lotuliukas.gif

nors šiaip Dioro kvepalai tai man ne rodiklis, nes kiek turėjau, tiek visus išdalinau, taip pat ir J'adore biggrin.gif

bitute32, nėra už ką 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 04 02, 11:29)
man įdomu, kad levandų hidrolatas fui kaip nepatinka savo kvapu, o nuo levandų EA ir aš kaifuoju biggrin.gif Dabar vakare būtinai randu ant veido ką patept, kad netoli nosies kvepėtų kuo ilgiau  lotuliukas.gif

man panasiai yra su rozem biggrin.gif pvz Rose de Mai hidrolato kvapas visai patinka (na ner is paciu paciausiu, bet nosies sukt i kita puse nereikia), o va Rose de Mai eterinio kvapas man nelabai.. gal del to, kad per stiprus kvapas man g.gif
Atsakyti