Įkraunama...
Įkraunama...

Mišinukas.Kodėl?

Apklausa: Kodėl pradėjote maitinti(primaitinti)mišiniu? (370 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Labutis visoms 4u.gif Labai dziaugiuosi jus paskaiciusi. Siuo metu sunelis valgo tiek MP, tiek misinuka (bet kokiom proporcijom, nors MP gal daugiau), jokiu problemu nera, bet va gyvenu tokioj saly, kur motinystes atostogos labai trumpos, i darba turesiu iseiti kai maziukui tebus 14 savaiciu, jis liks pas aukle. Darbas nuo 9 iki 19 (iskaitant pietu pertrauka), tai taip iseina, kad vaiko nematysiu ir po 11val is eiles. O ir nusitraukti darbe nera salygu, tai teks pereiti vien prie misinuko. Zinojau ir buvau tam nusiteikusi, bet va kuo labiau arteja ta diena, tuo labiau mane kankina sazine. Buvau uzsukusi i zindanciu skyreli pasidometi, kaip ta padaryti, bet ten visos nutraukinejancios maitinima MP dave maziausiai po 1.5metu, tai pabijojau, kad akmenim apmetys ir nieko nerasiau, bet va atradau jus ir kazkaip ant sirdies palengvejo. Neprazus mano maziulis, as su juo kitaip laika leisiu rolleyes.gif

O del daktaru repliku, kaip cia kai kurios mamytes patyre, nusprendusios duoti misinio, tai esu apsalusi Cia (Prancuzijoj) gimdymo namuose atvaziavus gimdymui is karto paklausia, ar esi apsisprendusi del maitinimo ir niekas nesistebi ir nemoralizuoja. Jei nusprendei maitinti krutim - gausi vos gimusi maziuka ant krutines, jei ne, tai bus paruostas misinelis pirmam pavalgymui, o mama gaus vaistu, slopinanciu pieno gamyba. Mano vyro mama ne vieno is savo 3 vaiku samoningai krutimi nemaitino, nes "tada buvo ne madoj" (ech, tos prancuzes biggrin.gif ), MB sesuo nemaitino, nes "nenorejau savo intymiu kuno daliu visiems demonstruoti" blink.gif Ir niekas niekada joms nera prikaisiojes, kad maziau vaikus myletu. Esam samoningos moterys ir puikiai galim nuspresti, kaip mums geriau ar patogiau 4u.gif
Atsakyti
laba rytuka ,mes su mazyliu po cezario pjuvio neemem krutines visiskai ,net nzn.kodel ,gal del to kad spenelei buvo per dideli o gal del to kad savo kudyki pamaciau tik po paros
Atsakyti
QUOTE(nounoursyte @ 2011 12 01, 17:29)
O del daktaru repliku, kaip cia kai kurios mamytes patyre, nusprendusios duoti misinio, tai esu apsalusi Cia (Prancuzijoj) gimdymo namuose atvaziavus gimdymui is karto paklausia, ar esi apsisprendusi del maitinimo ir niekas nesistebi ir nemoralizuoja. Jei nusprendei maitinti krutim - gausi vos gimusi maziuka ant krutines, jei ne, tai bus paruostas misinelis pirmam pavalgymui, o mama gaus vaistu, slopinanciu pieno gamyba. Mano vyro mama ne vieno is savo 3 vaiku samoningai krutimi nemaitino, nes "tada buvo ne madoj" (ech, tos prancuzes biggrin.gif ), MB sesuo nemaitino, nes "nenorejau savo intymiu kuno daliu visiems demonstruoti" blink.gif Ir niekas niekada joms nera prikaisiojes, kad maziau vaikus myletu. Esam samoningos moterys ir puikiai galim nuspresti, kaip mums geriau ar patogiau 4u.gif



noun., neįsižeisk, bet truputį prašovei čia rašydama.Čia dauguma rašo tos mamos, kurios iš visos širdies norėjo maitinti mp, bet dėl vienos ar kitos priežasties jo neturėjo ir buvo priverstos pereiti prie mišinukų ar klijukų.Čia neina kalba apie pasirinkimą maitinti ar nemaitinti pačioms.
Paskaityk visą temą, ne tik paskutinį puslapį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sella: 02 gruodžio 2011 - 17:21
QUOTE(Sella @ 2011 12 02, 16:20)
noun., neįsižeisk, bet truputį prašovei čia rašydama.Čia dauguma rašo tos mamos, kurios iš visos širdies norėjo maitinti mp, bet dėl vienos ar kitos priežasties jo neturėjo ir buvo priverstos pereiti prie mišinukų ar klijukų.Čia neina kalba apie pasirinkimą maitinti ar nemaitinti pačioms.
Paskaityk visą temą, ne tik paskutinį puslapį.


Neisizeidziau 4u.gif Nes neprasoviau biggrin.gif Nors tu teisi, cia dauguma raso mamos privestos duoti buteliuka, bet ne tik schmoll.gif Perskaiciau visa temute nuo pirmo iki paskutinio posto pries rasydama, buvo ir tokiu, kurios nemaitino, nes joms maitinimas krutimi nepriimtinas/atgrasus. Temute skirta ir joms, nes klausiama buvo kodel duodame misinuka (iskaitant ir laisvus pasirinkimus), o ne kas priverte duoti misinuka 4u.gif

O tavo pacituotame poste kalbejau apie daktaru replikas toms, kurios kaip tik buvo priverstos pereiti prie misinuku (jei pati perskaitei visa temute, tai pastebejai, kad labai daug mamu mini, kad po visu bandymu maitinti pacioms pasirinkusios duoti buteliuka sulauke neigiamu repliku savo adresu), ir salia su pavyzdziais paminejau, kad Prancuzijoj tolerancijos siuo klausimu zymiai daugiau, nes mamos nemoralizuojamos ir be kaltes jausmo pereiti prie misinuku gali ne tik priverstos, bet ir paprasciausiai pasirinkusios nemaitinti. Pati maitinu (bet jau pradedu nutraukineti - maziui 10savaiciu), puikiai suprantu MP nauda vaikui ir mamu nora viska padaryti, kad vaikuciai gautu MP, bet manau Lietuvoj siuo metu kazkoks visuotinis pamisimas su tuo maitinimu atsirades unsure.gif Nu neturi teises daktarai mamu, kurioms nepavyko, versti jaustis kaltomis is paskutiniuju, iki pamelynavimo ir alpimu kiaura para laikant vaikucius prie kruties ar traukiant tuos paskutinius pienuko lasus, kad tik kazkam itiktu. Turetumem daugiau tolerancijos ir maziau spaudimo is daktaru ir visu tetuliu, maitinusiu metu metais, tai sitoj temutej rastumem maziau liudnu ir verkianciu "sypseneliu", ir pasakojimu apie patirtus kosmarus, o daugiau mamu, kurios atejusios konstatuotu fakta, kad del vienokiu ar kitokiu priezasciu dave vaikui misinuka ir pasidziaugtu, kad dabar vaikutis auga sotus, didelis ir ramus. Va to ir linkiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nounoursyte: 03 gruodžio 2011 - 11:28
QUOTE(nounoursyte @ 2011 12 03, 12:21)
Neisizeidziau 4u.gif Nes neprasoviau biggrin.gif Nors tu teisi, cia dauguma raso mamos privestos duoti buteliuka, bet ne tik schmoll.gif  Perskaiciau visa temute nuo pirmo iki paskutinio posto pries rasydama, buvo ir tokiu, kurios nemaitino, nes joms maitinimas krutimi nepriimtinas/atgrasus. Temute skirta ir joms, nes klausiama buvo kodel duodame misinuka (iskaitant ir laisvus pasirinkimus), o ne kas priverte duoti misinuka 4u.gif


Tu teisi 4u.gif atsiprašau jei tave įskaudinau. blush2.gif

Aš gyvenu Italijoj, tai čia natūralizmas yra "ant bangos", geriau pas jus Prancūzijoj kad į visa tai žvelgiama labai tolerantiškai. ačiū dievui turim labai supratingą pediatrę, kuri manęs niekada nemoralizavo, kad neturiu mp. smile.gif

Tu teisi ir dėl Lietuvos, gydytojai neturi teisės įžeidinėti mamų, kurios nemaitina mp.Visas tas natūralizmas turi būti sveiko proto ribose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sella: 03 gruodžio 2011 - 11:52
QUOTE(Sella @ 2011 12 03, 11:43)
Tu teisi ir dėl Lietuvos, gydytojai neturi teisės įžeidinėti mamų, kurios nemaitina mp.Visas tas natūralizmas turi būti sveiko proto ribose.

thumbup.gif
QUOTE(nounoursyte @ 2011 12 01, 16:29)
O del daktaru repliku, kaip cia kai kurios mamytes patyre, nusprendusios duoti misinio,...

Ot cia mano salis gyvneimui butu thumbup.gif nes niekas man neiashkintu, kad man shlykshtu buvo maitinti krutimi. Kaip ir visai negrazu matyt mieste kaip moteris ishmeta savo krutis matomiausiose vietose ir maitina vaikus ir jauciasi tokios MAMOS... toks jausmas kad mamos duodancios misinukus kazkokios monstres....

Vaika maitinau pati iki 8 menesiu. Kai vaikui sukako 2 menesiai, pieno nebeuzteko, todel duodavau nakciai papildomai mishinuko. Tame problemu nemaciau... Kai vel padaugejo nebedaviau. O nuo 6 menesio jau 1 maitinimas buvo misineliu, nes pieno neuztekdavo.
O kad pieno neuztekdavo tai cia ne mano ishsigalvojimai. Pridejus misinuko vaikas nebezirzdavo ir vel tapo auksinis vaikas.
Atsakyti
Budamas 5men pats atsisake kruties todel pradejom duoti misinuka Hipp,bet nelabai tiko tai pakeitem i Aptamil 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rieskute @ 2011 12 02, 07:46)
laba rytuka ,mes su mazyliu po cezario pjuvio neemem krutines visiskai ,net nzn.kodel ,gal del to kad spenelei buvo per dideli o gal del to kad savo kudyki pamaciau tik po paros



Ir mano maziuke cezario pjuvio pagalba gime, pamaciau po keliu valandu tik, bet prieme tik buteliuka. Bandem visaip, bet neeme krutines niekaip, tai neliko nieko kito , kaip tik misinukai. Ir uzaugo puikiai, stipri, pilna energijos. Nors sako daug kas, kad su misinukais prastokai auga, bet ne mes. Augam, kaip ant mieliu! thumbup.gif
Atsakyti
pas mus situacija tokia:

pirmaji pramaitinau iki 4 men su asarom akyse(labai jautrus speneliai sad.gif ) vyras sakydavo, kad nori jog greiciau ateitu laikas kada nereiks man maitinti. del to, kad visa laika buvau isitempusi pienukas dingo.

antrasis jau valgo misinuka..
istorija tokia:
gimem vasario 3, tris su puse paros neisleido is ligonines kol nepriaugo 50 gr, gime 2.950, is ligonines iskeliavom 2.780.
grizom namo. ta pacia diena vyresnysis susirgo rotu. ligonine. uzstresavau, stengiausi buti rami, bet apie pietus visuomet uzeidavo blogos mintys. beto mano papulio nenorejo imti maziulis, paemus tampydavo i salis ir verkdavo. po poros dienu apturjom springima - reanimacija, tada kauno klinikos... ten laksciau istisai maitinti maziuko, kita diena "prakabojo" ant manes, vakare pasverus 2.740, nors buvau garantuota kad bus 3 kg doh.gif sesutes dare viska kad maitinciau, as kentejau, ziurejau, bet galu gale net jos priejo isvados, kad maziukas uzsispyres ir kad jautrios krutys. kol gulejau kauno klinikose turejau laiko nusitraukinet, o grizau namo ir viskas... vyresnysis demesio reikalauja, maziukas beveik visada ant ranku, bandziau duoti visvien kruti bet schmoll.gif verysad.gif na nieko nepadarysi, matyt lemta. viskas gerai. nors as irgi nenormali jauciausi, pergyvenau nezmoniskai irgi maniau, kad misinukas nuodas ir pan.. ko tik neisbandziau pienuko gamybai paskatinti, 0 rezultatu, tik stresas ir itampa. dziaugiuosi uz tas pas kurias pienukas upeliais liejasi ir suprantu jus visas smile.gif
Atsakyti
man neteko susidurti nė su vienu gydytoju, kuris priekaištaitų, kad namaitinau pati, svarbu buvo, kad vaikas sveikas, stiprus, laimingas.
Atsakyti
Aš net nežinau, kaip man buvo... sad.gif
Gimė anksčiau, net neparodę išnešė į reanimaciją. Aš susiūta guliu.. Buvo vakaras. Pas mažąją nuėjau tik rytą.. Aišku, kad buvo maitinta mišiniu.. Krūtį ėmė, valgė. Išlindo gelta, gulėjo po lempomis, nešdavau nusitraukus. Nutraukinėdama vargau, pieno nebuvo daug, o suvalgomas kiekis didėjo. Maitinama buvo griežtai kas tris valandas. Kai atgavau į palatą, lyg ir viskas gerai buvo, valgydavo apie pusvalandį, išbūdavo tris valandas. Valgydama dažnai užmigdavo. Mane vis ramino, nebijok, pavalgo. Paskutinę dieną ligoninėje (išbuvom savaitę) maitinama krūtimi kas tris valandas jau buvo irzloka, vakare pradėjo balsu šaukti, nors ligoninėje buvo labai rami. Duodu papą, patraukia patraukia kelias minutes - užmiega, po 15 min. pabunda, patraukia, užmiega. Man stresas, kad taip negerai, netvarka, nes turi normaliai pavalgyti trims valandoms (taip ligoninėje įsikaliau.... verysad.gif ). Daviau mišinio... Kitą dieną subliuško viena krūtis, net nemoku apsakyti, viena pilnoka, kita tuščia.. Daviau iš vienos, patraukia patraukia užmiega.. Irzlėja, irzlėja.. Nekankinau vaiko, nekankinau savęs... verysad.gif Daviau mišinio.. Valgė net ausys linko, pavalgius miegodavo po 4-5valandas, buvo rami rami.. Dabar auga, yra sveika, žvali.. Stengiuosi per daug sau nepriekaištauti.. Buvo kaip buvo..
Atsakyti
QUOTE(Panterrrrra @ 2012 05 13, 22:11)
Dabar auga, yra sveika, žvali.. Stengiuosi per daug sau nepriekaištauti.. Buvo kaip buvo..


Tas ir yra svarbiausia - kad dukrytė auga sveika ir žvali, neverta pergyventi dėl to, kas atsitiko praeityje. 4u.gif
Atsakyti