Įkraunama...
Įkraunama...

Mišinukas.Kodėl?

Apklausa: Kodėl pradėjote maitinti(primaitinti)mišiniu? (370 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
O maniškė labai vangiai žindė, tiesiog miegodavo ant papo, net ir nemiegodama tiesiog "papsėdavo", o ne traukdavo, per valandą ištraukdavo apie 20ml, nors pieno buvo daugiau,vargau gal 1,5 mėn,bandžiau nusitraukinėt, bet pieno vis mažėjo ir mažėjo,taip ir baigėm... iki šiol save graužiu
Atsakyti
Na aš negalėčiau pasirinkti vienos iš nurodytų priežasčių. Visų pirma tai sūnelis nevalgė normaliai. Pirmą mėnesį viskas atrodė neblogai, bet paskui kelias minutes traukdavo, poto spjaudavo ir rėkdavo, ir vėl traukdavo ir vėl rėkdavo... kol dar po mėnesio nebeišlaikiau ir pradėjau nusitraukinėt. Net vaikas pasikeitė-ramesnis pasidarė, išmiegodavo ilgiau ir dieną ir naktį. Bet nežinau, ar taip sutapo, ar čia tas mano nusitraukinėjimas meškos paslaugą padarė, o gal tai, kad dar turėdavau ir į paskaitas kartais nulėkt, ar šeip stresas (šeimos problemos) bet labai greitai, maždaug per 1 sav pienas dingo visiškai, kai iki tol mišinuką duodavau tik kartą per dieną. Dabar jau pradedam ir košytes valgyt, manau, kad naminės košytės geriau nei sintetiniai mišiniai. Bet kai nėra kito pasirinkimo tenka.
Atsakyti
QUOTE(Ingulyte @ 2009 04 02, 23:20)
Vaikas pastoviai norejo valgyt. Net ligoninej pirma para visa nakti prakybojo isikandusi kruti, kol galu gale pradejo klykti. Sesute takart atnese 30 ml. pienuko, tai mazoji visa isgere. Namo grizus situacija nesikeite, kantriai daviau kruti vos ne kas 15 min., mazoji vistiek noredavo valgyt. Po gimdymo turejau stipria mazakraujyste, buvo silpna, geriau gelezies preparatus, galu gale mazajai pradejo pust pilva. Kankinausi 3 sav., bet nepradejus dauget pienui pradejau duot misinuka.


Buvo labai panasiai.Pradzioj del CP nebuvom kartu, tai atnese pamaitint- bet ji net nebande ir labai gausiai atpyle vaisiaus vandenemis, tai is tikro ir pabijojau siulyt.
Ryte man ja atnese, tai irgi gavau pastaba, kad labai stebeciau l. gausiai atpylineja(nezinau ko ji tu vandenu tiek pririjo), tai visa diena gal kazkiek ir paimdavo kruti, bet neilgai ir tuoj pat nuluzdavo, o vakare prasidejo linksmybes:D Keiciau tai viena tai kita kruti, ji kabejo gal pora valandu, kol nepradejo klykt..Ojej su savim nei buteliuko neturejau doh.gif toks striokas man buvo doh.gif paskui gavo misinio, rekomenduotu 10 ml neuteko, neapsiramino kol visu 30 neisgere..Taip kankinausi 3 men- pradzioj duodavau kruti, kabejo po 40 min, paskui numesdavo ir pradedavo verkt, tada duodavau dar misinio, ir dar nusitraukdavau kokis 10 ml lotuliukas.gif Taip ir nepavyko, kad nors vienas maitinimas per diena butu be misinio..nebent nakti. O po 3 men ji pati atsisake imt kruti.
Atsakyti
Neėmė krūties..nusitraukinėjant prasidėjo uždegimai,tai teko visai nutraukt..
Atsakyti
Duodavau tik nakciai viena karta, retkarciais 2, kad ilgiau ismiegotu.
Atsakyti
kadangi nusitraukineju,tai duodu misinio,kai kur vaziuojam
Atsakyti
Man teks nuo gimimo matinti misinukais. Kadangi to neplanavau, tai dabar visai "zalia" del to maitinimo misinukais.
Neisivaizduoju kiek reiks buteliuku, zinau kad sterilizatoriaus, sildytuvo ir pan. reikia.
Gal yra kokia tema apie tai.
Atsakyti
as nuo triju iki sesiu menesiu papildomai du maitinimus dariau misinuku, nes vaikas iki 3 men buvo labai neramus, daug verkdavo, o ir krutys toios i vakara tuscios budavo.

Idomu tai kad nuo pat pirmos dienos davus misinio karta i para - vaikas pasikete, pasidare zymiai ramesnis, tai vis kirba klausimas ar cia del to misinio iseitu kad tikrai buvo alkanas, ar cia del to kad kaip tik buvo sueje 3 menesiai, sako nuo triju men vaikai pasikeicia taip buna.

O nuo sesto men nutraukiau misinio naudojima nes pradejau primaitinima ir pilnai uzteko mano pieno.

Dabar 8.5 men isvis nutraukiau savo piena, ivedziau viena misinuka pries miega.
Planuoju daugiau neduoti, ai dar misinuka pilu i grudines koses, arba ruosiu pirktine kose, kurioje jau yra misinuko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skrite: 18 kovo 2013 - 15:08
aciu D. ,kad ne as viena nenormali siam pasaulyje ir nesugebejau maitinti krutim, kadangi mano speneliai visiskai idube, (nera jokio spenelio) , bandziau abu vaikus maitinti per antspeni, bet ir tai su primaitinimu ,istempem vos menesi ,nes pieno mazeja. gaila kad nesutikau zmoniu,kurie normaliai parodytu,kaip tokia kruti paduoti kudikiui, nes teigia kad gali su tokia krutim maitint,ka darysi, uzaugsim ir taip
Atsakyti
QUOTE(musonija @ 2013 03 29, 10:19)
aciu D. ,kad ne as viena nenormali siam pasaulyje ir nesugebejau maitinti krutim, kadangi mano speneliai visiskai idube, (nera jokio spenelio) , bandziau abu vaikus maitinti per antspeni, bet ir tai su primaitinimu ,istempem vos menesi ,nes pieno mazeja. gaila kad nesutikau zmoniu,kurie normaliai parodytu,kaip tokia kruti paduoti kudikiui, nes teigia kad gali su tokia krutim maitint,ka darysi, uzaugsim ir taip


Visų pirma tu esi pati normaliausia ir geriausia mama, žodis "nenormali" tikrai netinka vien dėl to, kad negalėjai žindyti.
Patyriau tas pačias plokščių spenelių problemas, mažoji užaugo su mišinukais.Auga sveika, nežinom kas tai yra alergijos ar dermatitai.
Ir jei gimus antram vaikui pasitaikys tos pačios problemos, tikrai negriaušiu savęs. smile.gif
Atsakyti
as tj maitinu MP kolkas, nors man cia stebuklas, nes po cp buvau renimacijoj vaikucio pora dienu nemaciau maniau dings pienas, nedingo.
Bet kartais neima krutines vaikas, cia dazniausiai vakare einant miegot, tai duodu misinuko arba jei kur iseisti reikia ir neuztenka nutraukto pieno tj paimu misinuka.

Nematau cia problemu smile.gif ir nesu uz ta perdeta MP aukstinima.

Pvz pazystama maitina vaikuti jau 10 men ir serga pastoviai lelia. O del to rysio su vaiku irgi toks idomus reikalas man atrodo, nes kartais dingsta kantrybe krutim maitinant, tj pikta mama tuo momentu koki ten rysi gali perduot..

nesigrauzkit mamytes smile.gif svarbu vaikas turi ka valgyt smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Vaka @ 2013 03 13, 12:03)
Man teks nuo gimimo matinti misinukais. Kadangi to neplanavau, tai dabar visai "zalia" del to maitinimo misinukais.
Neisivaizduoju kiek reiks buteliuku, zinau kad sterilizatoriaus, sildytuvo ir pan. reikia.
Gal yra kokia tema apie tai.


nesikraustykit is proto, vieno buteliuko uztenka, nereikia nei tu sterilizatoriu, nei sildytuvu - 4-ta vaika auginu be situ nereikalingu pribumbasu schmoll.gif
nauja buteliuka su visais priedais pavirinti 5 min. o po to pries maitinima verdanciu ar karstu virintu vandeniu perlieju ir laikau svarioj vietoj, kad neapdulketu.... Kai noriu pasildyt - pastatau keliom minutem i karsta vandeni. Ir visa politika.

Paskutine lelia planavau kuo ilgiau maitint, bet kazkas atsitiko - 3.5 men. staigiai eme mazet pieno, nors kaip ziurejau mitybos, geriau visokias arbatas ir dariau visas imanomas priemones, kad tik butu MP. Bet niekas nepadejo, puikiausiai dabar valgo misinuka, dar nupirkau kitoki buteliuka, bet toki, kad paciam vaikui didesniam butu patogu laikyt - sakiau bus kokiom sultim ar arbatelei.
Atsakyti